Laney AH40 Audiohub Combo 40 Watt
Populair
Adviesprijs
€ 312,-
-10%
€ 281,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
(en nog 3 stuks op voorraad bij de leverancier)
(en nog 3 stuks op voorraad bij de leverancier)
Bekijk ook eens (3)
Laney AH300 Audiohub Combo 300 Watt
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 785,-
€ 755,-
| Aansluitingen | Aux-in, Footswitch, Hoofdtelefoon, Line-out |
|---|---|
| aantal luidsprekers | 1 |
| amp-modeling | nee |
| basreflex-poort | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| effects loop | nee |
| Gewicht | 20 - 24.9 kg |
| ingebouwd stemapparaat | nee |
| Ingebouwde effecten | DSP / diversen |
| Ingebouwde tweeter | ja |
|---|---|
| Kleur | zwart |
| luidsprekerdiameter | 15 inch |
| stereo-versterker | ja |
| type versterker | transistor |
| Type versterkerbuis | niet van toepassing |
| Vermogen in Watt | 201 - 300 Watt |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
Laney AH150 Audiohub Combo 150 Watt
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 585,-
€ 436,-
| Aansluitingen | Aux-in, Footswitch, Hoofdtelefoon, Line-out |
|---|---|
| aantal luidsprekers | 1 |
| amp-modeling | ~ |
| basreflex-poort | ~ |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| effects loop | ~ |
| Gewicht | 15 - 19.9 kg |
| ingebouwd stemapparaat | ~ |
| Ingebouwde effecten | delay |
| Ingebouwde tweeter | ~ |
|---|---|
| Kleur | ~ |
| luidsprekerdiameter | 12 inch |
| stereo-versterker | ja |
| type versterker | ~ |
| Type versterkerbuis | ~ |
| Vermogen in Watt | 101 - 150 Watt |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
Laney AH80 Audiohub Combo 80 Watt
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 418,-
€ 360,-
| Aansluitingen | Aux-in, Footswitch, Hoofdtelefoon, Line-out |
|---|---|
| aantal luidsprekers | 1 |
| amp-modeling | ~ |
| basreflex-poort | ~ |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| effects loop | ~ |
| Gewicht | 10 - 14.9 kg |
| ingebouwd stemapparaat | ~ |
| Ingebouwde effecten | delay |
| Ingebouwde tweeter | ~ |
|---|---|
| Kleur | ~ |
| luidsprekerdiameter | 10 inch |
| stereo-versterker | ja |
| type versterker | ~ |
| Type versterkerbuis | ~ |
| Vermogen in Watt | 76 - 100 Watt |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Laney AH40 + 6.3 mm mono jack kabel
- Adviesprijs € 287,95
- Jouw voordeel € 0,95
- Nu als combinatie voor € 287,-
Laney AH40 + 6.3 mm stereo jack kabel
- Adviesprijs € 287,95
- Jouw voordeel € 0,95
- Nu als combinatie voor € 287,-
Combinatievoordeel
Laney AH40 + 6.3 mm mono jack kabel
Artikelnr: 9000-0046-4445
-
+
-
- 1 x Laney AH40 Audiohub Combo 40 Watt € 281,-
- 1 x Devine JACM/5 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack kabel 5 meter € 6,95
- Adviesprijs € 287,95
- Nu als combinatie voor € 287,-
- Jouw voordeel € 0,95
Laney AH40 + 6.3 mm stereo jack kabel
Artikelnr: 9000-0046-4446
-
+
-
- 1 x Laney AH40 Audiohub Combo 40 Watt € 281,-
- 1 x Devine JACS/5 signaalkabel 6.3 mm TRS jack-jack 5 meter € 6,95
- Adviesprijs € 287,95
- Nu als combinatie voor € 287,-
- Jouw voordeel € 0,95
Laney AH40 + XLR microfoonkabel
Artikelnr: 9000-0046-4447
-
+
-
- 1 x Laney AH40 Audiohub Combo 40 Watt € 281,-
- 1 x Devine MIC100/10 XLR microfoon- en signaalkabel 10 meter € 9,95
- Adviesprijs € 290,95
- Nu als combinatie voor € 289,-
- Jouw voordeel € 1,95
Laney AH40 + keyboardstatief
Artikelnr: 9000-0046-4449
-
+
-
- Adviesprijs € 310,-
- Nu als combinatie voor € 307,-
- Jouw voordeel € 3,-
Yamaha PSR-SX600 workstation keyboard complete bundel incl. versterker
Artikelnr: 9000-0069-4209
-
+
-
+
-
-
+
-
+
-
2x
- 1 x Yamaha PSR-SX600 workstation keyboard € 699,-
- 1 x Innox INA DOUBLE Pro keyboard statief € 29,-
- 1 x Innox DX 11 keyboardbank € 29,-
- 1 x Fazley SP-1 sustain pedaal € 17,50
- 1 x Laney AH40 Audiohub Combo 40 Watt € 281,-
- 2 x Devine JACM/5 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack kabel 5 meter € 6,95
- Adviesprijs € 1.069,40
- Nu als combinatie voor € 1.043,-
- Jouw voordeel € 26,40
Laney AH40 + 3-voudige stroomverdeler
Artikelnr: 9000-0046-4450
-
+
-
- 1 x Laney AH40 Audiohub Combo 40 Watt € 281,-
- 1 x Brennenstuhl Eco Line powerverdeler 3-voudig € 4,98
- € 285,98
Andere producten van Laney
Zoek alle producten van het merk LaneyLaney BCC Lionheart Loudpedal Tom Quayle gitaarversterker in pedaalformaat 60W
Op voorraad
Adviesprijs
€ 449,-
€ 434,-