Yamaha PSR-E383 keyboard starterset Basic
Populair
Adviesprijs
€ 280,40
€ 273,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (2)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Set | nee |
| Aantal toetsen | 61 |
| Aanslaggevoelige toetsen | Ja |
| MIDI & overige communicatie | MIDI over USB |
| Audio via usb | ja |
| Aansluitingen | Hoofdtelefoon (3.5 mm jack), Line-in (3.5 mm jack), Sustainpedaal |
| Ingebouwde speakers | ja |
| Aftertouch | nee |
| Type display | LCD, monochroom |
| polyfonie (maximaal) | 48 |
| pitch- en modulatiewiel | nee |
| Arpeggiator / sequencer | arpeggiator, eenvoudige recorder |
| ingebouwde versterker | 2x 2.5 W |
|---|---|
| Gewicht | 0 - 4.9 kg |
| ingebouwde sampler | nee |
| Lyrics/score-weergave | nee |
| vocal harmony | nee |
| vocoder | nee |
| Type toetsen | keyboard action |
| aantal begeleidingsstijlen | 201 - 300 |
| Inclusief | ~ |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Set | ja |
| Aantal toetsen | 61 |
| Aanslaggevoelige toetsen | Ja |
| MIDI & overige communicatie | MIDI over USB |
| Audio via usb | ja |
| Aansluitingen | Hoofdtelefoon (3.5 mm jack), Line-in (3.5 mm jack), Sustainpedaal |
| Ingebouwde speakers | ja |
| Aftertouch | nee |
| Type display | LCD, monochroom |
| polyfonie (maximaal) | 48 |
| pitch- en modulatiewiel | nee |
| Arpeggiator / sequencer | arpeggiator, eenvoudige recorder |
| ingebouwde versterker | 2x 2.5 W |
|---|---|
| Gewicht | 0 - 4.9 kg |
| ingebouwde sampler | nee |
| Lyrics/score-weergave | nee |
| vocal harmony | nee |
| vocoder | nee |
| Type toetsen | keyboard action |
| aantal begeleidingsstijlen | 201 - 300 |
| Inclusief | hoofdtelefoon, bank/kruk, keyboardstatief |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 3 stuks op voorraad in ons magazijn
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Twijfel je of de Yamaha PSR-E383 keyboard starterset Basic bij je past? Doe de check.
Andere producten van Yamaha
Zoek alle producten van het merk YamahaYamaha HS8W actieve studiomonitor wit (per stuk)
4.8
12 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 379,-
€ 289,-
Yamaha C40M klassieke gitaar 4/4 naturel
4.2
21 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 195,-
€ 146,-
Yamaha P32D Pianica blaasinstrument met keyboard
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 104,-
€ 102,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie KeyboardsCasio CT-S100 Casiotone keyboard 61 toetsen
4.7
6 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 111,-
€ 109,-