Shure ULX2/BETA58-M2 (662-698Mhz) handheld zendermicrofoon
nog geen reviews
Uit assortiment, dit product is niet meer te bestellen.
Geen alternatieven gevonden
Artikelnr: TM-ULX2-BETA58 Bax Music Garantie: Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Algemeen
Hoger, beter en steviger dan de SM58? Deze Beta 58A is precies wat u zoekt! Deze microfoon is namelijk het professionelere broertje van de SM58, die op podia en live ontzettend veel gebruikt wordt! De Beta58A zangmicrofoon legt de nadruk op de warmte en helderheid van de menselijke stem, zodat zowel lead als backup vocals geweldig uitspringen. Het supercardioide opnamepatroon zorgt bovendien voor een ultieme reductie van achtergrondgeluid en feedback, zodat alles wat u hoort ook echt diezelfde zangstem is. Het bereik is op zijn beurt breed en geoptimaliseerd naar zang, waarbij al het overbodige geluid door wind, adem, vastpakken van de microfoon etc. wordt geëlimineerd door het geavanceerde pneumatische shock-mount systeem en de interne popfilter. Zo houdt u een perfecte reproductie van het oorspronkelijke signaal over, wat bovendien draadloos richting ontvanger gestuurd kan worden door de ingebouwde SLX2 handheld zender.
Specificaties
Productkenmerken
Batterij type PP3 - 9 volt-blokje
Batterijduur (ongeveer) 9 uur
Frequentieband Shure M2 (662 - 698 MHz)
Kanaal 45 (662 - 670 MHz), 46 (670 - 678 MHz), 47 (678 - 686 MHz), 48 (686 - 694 MHz), 49 (694 - 702 MHz)
Maximale SPL niet gespecificeerd
Maximum frequentie 16 - 16.9 kHz
Minimum frequentie 50 - 59 Hz
Richtingskarakteristiek supercardioide
Type frequentieband 600 - 699 MHz
Zendvermogen 30 mW
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
Gewicht (incl. verpakking) 1,4 kg
Afmeting (incl. verpakking) 27,9 x 13,5 x 8,4 cm
Productspecificaties
Beta 58A dynamische zangmicrofoon:
  • subtiel frequentiebereik, geoptimaliseerd voor vocals met helder midden en bass rolloff
  • frequentiebereik: 50Hz - 16kHz
  • neodymium magneet voor hoge signal-to-noise output
  • supercardioide opnamepatroon voor superieure reductie van omgevingsgeluid
  • geavanceerd pneumatisch shockmount systeem gaat mechanisch gebruiksgeluid tegen
  • max SPL: 94dB
  • stevige stalen constructie: perfect voor on the road
ULX 2 draadloze handheld zender:
  • 8 tot 9 uur gebruik op 9V batterij
  • 3 segments batterijniveau icoon
  • piek-LED
  • groep/kanaal display
  • instelbare audiogain controle
  • attenuation schakelaar: 0dB bij zang/laag uitgangssignaal, 20dB voor hoog uitgangssignaal
  • power on/off, batterij LED
  • frequentie M2: 662 - 698 MHz