Fender Satin Dragon Strap gitaarband Royal Blue
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 52,-
-25%
€ 39,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (3)
Fender Satin Dragon Strap gitaarband Ivory
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 52,-
€ 39,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kleur | wit |
| patroon / graphic | ja |
| Materiaal | nylon, polyester |
| Gevoerd | nee |
| Breedte gitaarband | 5 cm |
| lengte gitaarband | normaal |
|---|---|
| Lengte traploos instelbaar | ja |
| geïntegreerde straplock | nee |
| Quick release | nee |
| speciaal voor klassieke gitaar | nee |
Fender Satin Dragon Strap gitaarband Black
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 52,-
€ 39,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kleur | zwart |
| patroon / graphic | ja |
| Materiaal | nylon, polyester |
| Gevoerd | nee |
| Breedte gitaarband | 5 cm |
| lengte gitaarband | normaal |
|---|---|
| Lengte traploos instelbaar | ja |
| geïntegreerde straplock | nee |
| Quick release | nee |
| speciaal voor klassieke gitaar | nee |
Fender Satin Dragon Strap gitaarband Wine
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 52,-
€ 39,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kleur | rood |
| patroon / graphic | ja |
| Materiaal | nylon, polyester |
| Gevoerd | nee |
| Breedte gitaarband | 5 cm |
| lengte gitaarband | normaal |
|---|---|
| Lengte traploos instelbaar | ja |
| geïntegreerde straplock | nee |
| Quick release | nee |
| speciaal voor klassieke gitaar | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Fender Satin Dragon Strap + Bax Music PickBox-12
- Adviesprijs € 44,80
- Jouw voordeel € 0,80
- Nu als combinatie voor € 44,-
Fender Satin Dragon Strap + Fazley T-75U
- Adviesprijs € 53,95
- Jouw voordeel € 2,95
- Nu als combinatie voor € 51,-
Twijfel je of de Fender Satin Dragon Strap gitaarband Royal Blue bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Fender Satin Dragon Strap + Bax Music PickBox-12
Artikelnr: 9000-0141-4028
-
+
-
- 1 x Fender Satin Dragon Strap gitaarband Royal Blue € 39,-
- 1 x Bax Music PickBox-12 plectrumdoosje met 12 plectrums (0.46 mm) € 5,80
- Adviesprijs € 44,80
- Nu als combinatie voor € 44,-
- Jouw voordeel € 0,80
Levertijd onbekend
Fender Satin Dragon Strap + Fazley T-75U
Artikelnr: 9000-0141-4029
-
+
-
- 1 x Fender Satin Dragon Strap gitaarband Royal Blue € 39,-
- 1 x Fazley T-75U oplaadbare clip-on tuner € 14,95
- Adviesprijs € 53,95
- Nu als combinatie voor € 51,-
- Jouw voordeel € 2,95
Levertijd onbekend
Fender Satin Dragon Strap + Fazley SBN-1 Strap Button Black
Artikelnr: 9000-0141-4031
-
+
-
- 1 x Fender Satin Dragon Strap gitaarband Royal Blue € 39,-
- 1 x Fazley SBN-1 Strap Button Black voor gitaarband € 5,50
- Adviesprijs € 44,50
- Nu als combinatie voor € 43,-
- Jouw voordeel € 1,50
Levertijd onbekend
Fender Satin Dragon Strap + Fender
Artikelnr: 9000-0141-4032
-
+
-
- 1 x Fender Satin Dragon Strap gitaarband Royal Blue € 39,-
- 1 x Fender straplocks chroom (set van 2) € 22,95
- Adviesprijs € 61,95
- Nu als combinatie voor € 61,-
- Jouw voordeel € 0,95
Levertijd onbekend
Andere producten van Fender
Zoek alle producten van het merk FenderFender American Vintage II Sun Strap Butterscotch Blonde gitaarband
Op voorraad
Adviesprijs
€ 38,-
€ 34,-
Fender tremolo arm voor American Standard Stratocaster chroom
Op voorraad
Adviesprijs
€ 24,90
€ 20,65
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie GitaarbandLevys Leathers PMS44T03-BLK lederen gitaarband, paisley, zwart
Op voorraad
Adviesprijs
€ 61,-
€ 39,-
Levys Leathers PMS44T03-BLK lederen gitaarband, paisley, zwart
Op voorraad
Adviesprijs
€ 61,-
€ 39,-
Ernie Ball Classic Jacquard Strap 5631 Stars and Stripes gitaarband
Op voorraad
Adviesprijs
€ 29,-
€ 28,-
Gerelateerde producten van Fender
Zoek alle producten van het merk Fender in de categorie GitaarbandFender American Vintage II Sun Strap Butterscotch Blonde gitaarband
Op voorraad
Adviesprijs
€ 38,-
€ 34,-