Zoom H5studio accessoire-set
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 422,-
-3%
€ 411,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 8 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (2)
Zoom H5studio field recorder
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 399,-
€ 358,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type recorder | field recorder / mixer |
| Aantal XLR microfooningangen | 2 |
| Aantal ingebouwde microfoons | 2 |
| Maximum aantal simultane opnamesporen | 6 |
| Maximum aantal playback sporen | 4 |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd (6.3 mm TS jack), line in gebalanceerd (XLR) |
| Uitgangen recorder | hoofdtelefoon (TRS 3.5 of 6.3 mm), line out (TRS 3.5 mm) |
| Tijdcode i/o | ja, optioneel |
|---|---|
| Voedingsmogelijkheden | batterijen, usb buspower |
| Ingebouwde speakers | ja |
| Type opslagmedium | micro SDHC / micro SDXC |
| Maximale sample rate | 192 kHz |
| Bitdiepte | 32 bit floating point |
| Audio-formaten | WAV / PCM |
| Montagemogelijkheden recorder | 1/4 inch schroefdraad voor camerastatief |
Zoom H5studio portable recording startersset
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 964,95
€ 941,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type recorder | field recorder / mixer |
| Aantal XLR microfooningangen | 2 |
| Aantal ingebouwde microfoons | 2 |
| Maximum aantal simultane opnamesporen | 6 |
| Maximum aantal playback sporen | 4 |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd (6.3 mm TS jack), line in gebalanceerd (XLR) |
| Uitgangen recorder | hoofdtelefoon (TRS 3.5 of 6.3 mm), line out (TRS 3.5 mm) |
| Tijdcode i/o | ja, optioneel |
|---|---|
| Voedingsmogelijkheden | batterijen, usb buspower |
| Ingebouwde speakers | ja |
| Type opslagmedium | micro SDHC / micro SDXC |
| Maximale sample rate | 192 kHz |
| Bitdiepte | 32 bit floating point |
| Audio-formaten | WAV / PCM |
| Montagemogelijkheden recorder | 1/4 inch schroefdraad voor camerastatief |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 29 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 29 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Op voorraad
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Op voorraad
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 21:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Op voorraad
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Op voorraad
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Andere producten van Zoom
Zoek alle producten van het merk ZoomZoom AC-2 Acoustic Creator DI / effect voor akoestische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 235,-
€ 199,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Field recorderTIE TX26 Mobile Digital Recorder handheld recorder
3.6
5 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 83,-
€ 69,-