VOX Valvenergy Tone Sculptor equalizer met Nutube technologie
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 199,-
-11%
€ 178,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
🔥HOT & NEW
Bekijk ook eens (3)
VOX Valvenergy Smooth Impact compressor met Nutube technologie
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 239,-
€ 178,-
| 19 inch-rackformaat | ~ |
|---|---|
| Aantal kanalen | ~ |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| feedback-detectie/destroyer | ~ |
| Frequentiebanden per kanaal | ~ |
| Ingebouwde compressor | ~ |
| Ingebouwde limiter | ~ |
| schakelbare boost/cut | ~ |
| Type analoge audio ingang(en) | ~ |
| Type analoge audio uitgang(en) | ~ |
| Voorzien van buizen | ja |
| Type dynamiek effect | compressor |
|---|---|
| True bypass | nee |
| Mini pedaal | nee |
| Voltage | 9V |
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Center negative / positive | center negative |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Adapter meegeleverd | nee |
| Type toonregeling | ~ |
| Type vervorming | ~ |
| Variabel voltage | ~ |
VOX Valvenergy Power Burst booster met Nutube technologie
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 199,-
€ 150,-
| 19 inch-rackformaat | ~ |
|---|---|
| Aantal kanalen | ~ |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| feedback-detectie/destroyer | ~ |
| Frequentiebanden per kanaal | ~ |
| Ingebouwde compressor | ~ |
| Ingebouwde limiter | ~ |
| schakelbare boost/cut | ~ |
| Type analoge audio ingang(en) | ~ |
| Type analoge audio uitgang(en) | ~ |
| Voorzien van buizen | ~ |
| Type dynamiek effect | ~ |
|---|---|
| True bypass | nee |
| Mini pedaal | nee |
| Voltage | 9V |
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Center negative / positive | center negative |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Adapter meegeleverd | nee |
| Type toonregeling | éénknops toonregeling |
| Type vervorming | clean boost |
| Variabel voltage | ~ |
VOX Valvenergy Fuel Injector overdrive met Nutube technologie
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 199,-
€ 178,-
| 19 inch-rackformaat | ~ |
|---|---|
| Aantal kanalen | ~ |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| feedback-detectie/destroyer | ~ |
| Frequentiebanden per kanaal | ~ |
| Ingebouwde compressor | ~ |
| Ingebouwde limiter | ~ |
| schakelbare boost/cut | ~ |
| Type analoge audio ingang(en) | ~ |
| Type analoge audio uitgang(en) | ~ |
| Voorzien van buizen | ja |
| Type dynamiek effect | ~ |
|---|---|
| True bypass | nee |
| Mini pedaal | nee |
| Voltage | 9V |
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Center negative / positive | center negative |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Adapter meegeleverd | nee |
| Type toonregeling | ~ |
| Type vervorming | overdrive |
| Variabel voltage | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
VOX Valvenergy Fuel Injector + VOX Valvenergy Tone Sculptor
- Adviesprijs € 356,-
- Jouw voordeel € 15,-
- Nu als combinatie voor € 341,-
VOX Valvenergy Power Burst + VOX Valvenergy Tone Sculptor
- Adviesprijs € 328,-
- Jouw voordeel € 8,-
- Nu als combinatie voor € 320,-
Combinatievoordeel
VOX Valvenergy Fuel Injector + VOX Valvenergy Tone Sculptor
Artikelnr: 9000-0134-5278
-
+
-
- 1 x VOX Valvenergy Fuel Injector overdrive met Nutube technologie € 178,-
- 1 x VOX Valvenergy Tone Sculptor equalizer met Nutube technologie € 178,-
- Adviesprijs € 356,-
- Nu als combinatie voor € 341,-
- Jouw voordeel € 15,-
VOX Valvenergy Power Burst + VOX Valvenergy Tone Sculptor
Artikelnr: 9000-0134-5239
-
+
-
- 1 x VOX Valvenergy Power Burst booster met Nutube technologie € 150,-
- 1 x VOX Valvenergy Tone Sculptor equalizer met Nutube technologie € 178,-
- Adviesprijs € 328,-
- Nu als combinatie voor € 320,-
- Jouw voordeel € 8,-
VOX Valvenergy Smooth Impact + VOX Valvenergy: Tone Sculptor
Artikelnr: 9000-0134-5219
-
+
-
- 1 x VOX Valvenergy Smooth Impact compressor met Nutube technologie € 178,-
- 1 x VOX Valvenergy Tone Sculptor equalizer met Nutube technologie € 178,-
- Adviesprijs € 356,-
- Nu als combinatie voor € 341,-
- Jouw voordeel € 15,-
VOX Valvenergy: Tone Sculptor + 2x Devine GIT 55 PRO
Artikelnr: 9000-0134-5208
-
+
-
2x
- 1 x VOX Valvenergy Tone Sculptor equalizer met Nutube technologie € 178,-
- 2 x Devine GIT 55 PRO gitaarkabel mono jack-jack haaks 5.5 meter € 9,95
- Adviesprijs € 197,90
- Nu als combinatie voor € 195,-
- Jouw voordeel € 2,90
VOX Valvenergy: Tone Sculptor + Rockpower NT 1
Artikelnr: 9000-0134-5209
-
+
-
- 1 x VOX Valvenergy Tone Sculptor equalizer met Nutube technologie € 178,-
- 1 x Rockpower NT 1 9V DC, 200 mA, center negative, adapter € 7,90
- Adviesprijs € 185,90
- Nu als combinatie voor € 185,-
- Jouw voordeel € 0,90
VOX Valvenergy: Tone Sculptor + Procell Alkaline Constant PC1604 9V 6LR61
Artikelnr: 9000-0134-5210
-
+
-
- 1 x VOX Valvenergy Tone Sculptor equalizer met Nutube technologie € 178,-
- 1 x Procell Intense Alkaline 9V/6LR61 10-Pack batterijen € 13,95
- Adviesprijs € 191,95
- Nu als combinatie voor € 191,-
- Jouw voordeel € 0,95
VOX Valvenergy: Tone Sculptor + VARTA
Artikelnr: 9000-0134-5211
-
+
-
- 1 x VOX Valvenergy Tone Sculptor equalizer met Nutube technologie € 178,-
- 1 x VARTA LongLife Power Alkaline 9V 1x € 3,86
- Adviesprijs € 181,86
- Nu als combinatie voor € 181,-
- Jouw voordeel € 0,86
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie EqualizerOmnitronic ISO-23 MK2 DJ Isolator met boost, kill-cut en bypass
Op voorraad
Adviesprijs
€ 224,-
€ 201,-