- Home /
- Drums /
- Elektronisch slagwerk /
- Elektronisch drumstel /
- Alesis /
- Alesis Command Mesh elektronisch drumstel + drumkruk + 2x stokken + versterker
Alesis Command Mesh elektronisch drumstel + drumkruk + 2x stokken + versterker
4.4
4,4 / 5
191 reviews
Uit assortiment, dit product is niet meer te bestellen.
Geen alternatieven gevonden
Twijfel je of de Alesis Command Mesh elektronisch drumstel + drumkruk + 2x stokken + versterker bij je past? Doe de check.
Start de check
Alesis Command Mesh elektronisch drumstel + drumkruk + 2x stokken + versterker
Artikelnr: 9000-0064-2027 Bax Music Garantie: Alesis Command Mesh elektronisch drumstel Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Innox DB 21 drumkruk Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Fazley Stix-5A drumstokken met houten tip Op dit product krijg je alleen garantie op fabrieksfouten. Laney DH80 Drumhub drummonitor voor elektronisch drumstel Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Devine JACM/5 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack kabel 5 meter Op dit product krijg je alleen garantie op fabrieksfouten.
Artikelnr: 9000-0064-2027 Bax Music Garantie: Alesis Command Mesh elektronisch drumstel Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Innox DB 21 drumkruk Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Fazley Stix-5A drumstokken met houten tip Op dit product krijg je alleen garantie op fabrieksfouten. Laney DH80 Drumhub drummonitor voor elektronisch drumstel Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Devine JACM/5 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack kabel 5 meter Op dit product krijg je alleen garantie op fabrieksfouten.
Algemeen
Bij aanschaf van deze bundel krijg je het Alesis Command Mesh elektronisch drumstel, inclusief een fijne drumkruk en twee paar extra 5A drumstokken. Ook krijg je een Laney Drumhub versterker (incl. kabels) zodat je ook op volume kan spelen!
Specificaties
1x Alesis Command Mesh elektronisch drumstel
De Command Mesh Kit is een complete drumkit met dual zone mesh heads voor snare en toms en een torenopstelling voor de bassdrum. Daarbij krijg je 3 bekkenpads en een module met meer dan 600 klanken en 50 geprogrammeerde kits.
Productkenmerken
| Aantal bekkens (excl. hihat) | 2 |
|---|---|
| Aantal toms | 3 |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Inclusief bassdrumpedaal | Pad (inclusief pedaal) |
| Inclusief drumkruk | nee |
| Inclusief drumstokken | ja |
| Inclusief hoofdtelefoon | nee |
| Inclusief rack | ja |
| Ingebouwde speakers | nee |
| Mechanische hihat | nee, trigger-pedaal |
| Mesh-head drumpads | ja, snare drum + toms |
| Soort elektronisch drumstel | fullsize |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 23,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 93,5 x 60,0 x 35,0 cm |
Productspecificaties
- Alesis Command Mesh elektronisch drumstel
- Command Advanced Drum Module
- 74 kits, 54 pre-set + 20 vrij invulbaar
- 671 klanken
- 60 meespeeltracks
- ingebouwde metronoom
- WAV-samples en -tracks afspeelbaar vanaf USB-stick
- real-time opnames, 5 intern, 99 via USB-stick
- configuratie:
- snare: 10 inch dual-zone mesh head
- bass: 8 inch mesh head
- toms: 3x 8 inch dual zone mesh head
- crash: 10 inch met choke
- ride: 10 inch met choke
- hihat: 10 inch
- bassdrumpedaal
- hihat pedaal
- rack
- module
- aansluitingen:
- USB-MIDI
- USB-A voor USB-stick
- MIDI IN en Out
- lijnuitgangen L+R, 6.3 mm stereo jack
- Aux in, 3.5 mm stereo jack
- hoofdtelefoonuitgang, 3.5 mm stereo jack
- extra tomingang, 6.3 mm mono jack
- extra bekkeningang, 6.3 mm mono jack
- inclusief rack met 4 poten + boom bekkenarmen
- inclusief benodigde kabels, drumstokken, drumsleutel en voedingsadapter
1x Innox DB 21 drumkruk
De DB 21 van Innox is een drumkruk met verstelbare hoogte. De imitatielederen zitting is voorzien van zachte vulling, waardoor je ook langere tijd comfortabel achter jouw drumstel kunt zitten.
Productkenmerken
| Diameter zitting (cm) | 28 |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Hoogteverstelling | stapsgewijze vergrendeling |
| Kleur bekleding | zwart |
| Materiaal van zitting | kunstleer |
| Type poten | dubbelbenig |
| Type zitting | rond |
| Voorzien van rugleuning | nee |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 4,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 36,0 x 31,0 x 16,0 cm |
Productspecificaties
- comfortabele drumkruk
- in hoogte verstelbaar, trapsgewijs
- inklapbaar
- ergonomische aandraaischroeven
- statiefbasis met chromen toplaag
- hoogte: 44-57 cm
- diameter zitting: 28 cm
2x Fazley Stix-5A drumstokken met houten tip
Deze stokken zijn geschikt voor beginners en gevorderden. Ze zijn gemaakt van hickory, hebben een standaard 5A maat en zijn voorzien van een houten tip die een uitstekende attack levert.
Productkenmerken
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Materiaal stok | hickory |
| Materiaal tip | hout |
| Vorm tip | druppel |
| Lengte stok | 16-17 inch |
| Diameter stok | 0.550 - 0.599 inch |
| Afwerking stok | naturel |
| Type drumstok | 5A |
| Kleur | hout / naturel |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 97 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 40,5 x 3,0 x 1,5 cm |
Productspecificaties
- drumstokken
- maat: 5A
- materiaal: hickory
- houten tip
- houtsoort: hickory
- lengte: 406 mm / 16.0 inch
- dikte: 14.4 mm / 0.567 inch
1x Laney DH80 Drumhub drummonitor voor elektronisch drumstel
Soms wil je met een elektronisch drumstel, als bijvoorbeeld de buren niet thuis zijn, ook gewoon even lekker herrie kunnen schoppen. Laat de Laney DH-80 Drumhub drummonitor daar nou net uitermate geschikt voor zijn!
Productkenmerken
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Monitor set | enkele speaker |
| RMS vermogen in Watt | 50 - 99 Watt |
| Ingangsconnector | jack (3.5 mm stereo), jack (6.3 mm), Bluetooth |
| Uitgangsconnector | jack (3,5 mm stereo), XLR (3-pins) |
| Hoofdtelefoonuitgang | ja |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| Gewicht | 5 - 9.9 kg |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 9,8 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 45,5 x 45,0 x 40,0 cm |
Productspecificaties
- Laney DH-80 Drumhub drummonitor
- geschikt voor alle elektronische drumstellen met audio-uitgang
- ingangen:
- 2x 6,3 mm jack
- 2x 3,5 mm jack
- 1x 3,5 mm jack aux-in
- Bluetooth
- uitgangen:
- hoofdtelefoon uitgang 3,5 mm jack
- D.I. out XLR-uitgang
- basreflex speakerkast
- ideale monitor-hoek van 40°
- 1x 10" subwoofer
- 1x 3" coaxiale tweeter
- vermogen: 80 watt
- afmetingen: 31,8 x 36 x 38,8 cm
- gewicht: 9,75 kg
Een ruime jack-kabel voor in de studio met een zeer goede kwaliteit gecombineerd met een scherpe prijs. Met reden een populaire kabel, eentje die in iedere studio thuis hoort.
Productkenmerken
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 5.00 m |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS |
| Haaks of recht | recht - recht |
| Kleur | zwart |
| (deels) gekruld | nee |
| Set | nee |
| Vergulde connector | nee |
| Geweven mantel | nee |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 500 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 19,0 x 19,0 x 3,5 cm |
Productspecificaties
- audiokabel
- connector 1: jack 6.3 mm mono
- connector 2: jack 6.3 mm mono
- onmisbaar in de studio
- goede signaalkwaliteit
- lengte: 5 m
- kleur: zwart
Je kunt voor dit product geen review meer schrijven.
Katrien
20 mei 2026
1
Schreef het volgende over Innox DB 21 drumkruk
Schreef het volgende over Innox DB 21 drumkruk
zitting is veel te hard, na minder dan een uur heb ik rugpijn
Stijn
16 mei 2026
5
Schreef het volgende over Fazley Stix-5A drumstokken met houten tip
Schreef het volgende over Fazley Stix-5A drumstokken met houten tip
Hele fijne stoken om mee te spelen niet te licht en niet te zwaar maar prc lekker om mee te spelen en breken ook niet na een half uurtje drummen! Top stokken
T.
21 april 2026
5
Schreef het volgende over Fazley Stix-5A drumstokken met houten tip
Schreef het volgende over Fazley Stix-5A drumstokken met houten tip
zeer fijne drumstokken, stokken drummen erg goed
Carl
12 maart 2026
5
Schreef het volgende over Innox DB 21 drumkruk
Schreef het volgende over Innox DB 21 drumkruk
5 dagen met carnaval op het krukje gezeten. Meer dan 20 optredens gedaan. Prima krukje, zeker voor dat geld!!
StayV
27 februari 2026
5
Schreef het volgende over Devine JACM/5 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack kabel 5 meter
Schreef het volgende over Devine JACM/5 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack kabel 5 meter
Goed materiaal, snelle levering en alles netjes geregeld. Zeker tevreden!
Elvera V.
25 november 2025
5
Schreef het volgende over Fazley Stix-5A drumstokken met houten tip
Schreef het volgende over Fazley Stix-5A drumstokken met houten tip
fijen drumstokken liggen goed in de hand
Elvera V.
25 november 2025
5
Schreef het volgende over Innox DB 21 drumkruk
Schreef het volgende over Innox DB 21 drumkruk
een fijne handige kruk die veel gebruikt wordt en het drummen gaat hier door steeds beter
Jeroen Degrieck
18 november 2025
5
Schreef het volgende over Devine JACM/5 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack kabel 5 meter
Schreef het volgende over Devine JACM/5 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack kabel 5 meter
Goed materiaal. Snelle correcte levering.
Jeroen Degrieck
18 november 2025
5
Schreef het volgende over Devine JACM/5 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack kabel 5 meter
Schreef het volgende over Devine JACM/5 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack kabel 5 meter
Goed materiaal. Snelle levering.
Jozefien
10 november 2025
1
Schreef het volgende over Devine JACM/5 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack kabel 5 meter
Schreef het volgende over Devine JACM/5 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack kabel 5 meter
Deze kabel was al kapot toen ik hem voor de eerste keer wilde testen.
| Omschrijving | Type | Taal | Extensie |
|---|---|---|---|
| Devine JACM/5 Declaration of Conformity | Manual | Onbekend | |
| Manual | Nederlands |