Fazley Project P2 Flashback S Black starterset
15% KORTING OP STARTERSETS MET CODE: SET15
Bekijk ook eens (1)
Fazley Project P2 Flashback S Black Limited Edition elektrische gitaar met deluxe gigbag
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 289,-
€ 168,-
| Aantal frets | 22 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Brugtype | 2-punts tremolo |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elementconfiguratie | HSS |
| Elementtype | humbucker (passief), single coil (passief) |
| Gitaar geschikt voor genre | allround, metal, pop, rock |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Houtsoort toets | esdoorn (maple) |
| Inclusief hoes | ja |
| Inclusief koffer | nee |
| Kleur | zwart |
| Land van herkomst | China |
| Linkshandig | nee |
|---|---|
| Materiaal body | elzen (alder) |
| Materiaal hals | esdoorn (roasted maple) |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
| Merk element(en) | Fazley |
| Model body | ST |
| Toetsradius | 12 inch (305 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Set | ~ |
| Type gitaar-starterset | ~ |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 29 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 29 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Twijfel je of de Fazley Project P2 Flashback S Black starterset bij je past? Doe de check.
Andere producten van Fazley
Zoek alle producten van het merk FazleyFazley B-SB-900 4/4 contrabas met gigbag, strijkstok en hars
4.5
11 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 878,-
€ 549,-
Fazley CYM Excellence Kit B20 4-delige bekkenset inclusief bekkentas
Op voorraad
Adviesprijs
€ 750,-
€ 469,-
Fazley Sunset Series Piranha 5 Sky Blue 5-snarige elektrische basgitaar met gigbag
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 286,-
€ 179,-
Fazley Sunset Series Piranha 5 Olympic White 5-snarige elektrische basgitaar met gigbag
4.2
6 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 286,-
€ 179,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Elektrische gitarenESP LTD EC-10 Black elektrische gitaar met gigbag
4.9
8 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 309,-
€ 248,-
Gerelateerde producten van Fazley
Zoek alle producten van het merk Fazley in de categorie Elektrische gitarenFazley Outlaw Series Sheriff Plus SSS Brown elektrische gitaar met gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 270,-
€ 169,-
Fazley Outlaw Series Sheriff Plus SSS Green elektrische gitaar met gigbag
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 270,-
€ 169,-
Fazley Outlaw Series Sheriff Plus SSS Black elektrische gitaar met gigbag
4.6
5 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 270,-
€ 169,-
Fazley Modern Series F7S Transparent Purple 7-snarige elektrische gitaar
4.5
6 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 238,-
€ 149,-