LD Systems U308 BPL bodypack en lavalier (bandgap + ISM)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 272,-
-31%
€ 188,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (2)
LD Systems U305 BPL bodypack en lavalier (584-608 MHz)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 264,-
€ 189,-
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
|---|---|
| Aantal microfoons | 1 microfoon |
| Bandbreedte | 24 tot 32 MHz |
| Batterij type | AA - penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 10 uur |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Frequentie geschikt voor België | ja, vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor Nederland | nee |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met Standard Licence |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | nee |
|---|---|
| Frequentieband | LD Systems 584 - 608 |
| Inclusief dasspeldmicrofoon | ja |
| Kanaal | 35 (582 - 590 MHz), 36 (590 - 598 MHz), 37 (598 - 606 MHz), 38 (606 - 614 MHz) |
| Maximum frequentie | 16 - 16.9 kHz |
| Minimum frequentie | 25 - 29 Hz |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out ongebalanceerd (6.3 mm TS jack), microfoon uit gebalanceerd (XLR) |
| Type frequentieband | niet van toepassing |
| Zendvermogen | 10 mW |
LD Systems U306 BPL bodypack en lavalier (655-679 MHz)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 264,-
€ 209,-
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
|---|---|
| Aantal microfoons | 1 microfoon |
| Bandbreedte | 24 tot 32 MHz |
| Batterij type | AA - penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 10 uur |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Frequentie geschikt voor België | ja, vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met Standard Licence |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | nee |
|---|---|
| Frequentieband | LD Systems 655 - 679 |
| Inclusief dasspeldmicrofoon | ja |
| Kanaal | 44 (654 - 662 MHz), 45 (662 - 670 MHz), 46 (670 - 678 MHz), 47 (678 - 686 MHz) |
| Maximum frequentie | 16 - 16.9 kHz |
| Minimum frequentie | 25 - 29 Hz |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out ongebalanceerd (6.3 mm TS jack), microfoon uit gebalanceerd (XLR) |
| Type frequentieband | niet van toepassing |
| Zendvermogen | 10 mW |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
LD Systems U308 BPL + AA-batterijen (10 stuks)
- Adviesprijs € 194,30
- Jouw voordeel € 1,30
- Nu als combinatie voor € 193,-
LD Systems U308 BPL + 2x GP AA Alkaline Super
- Adviesprijs € 246,-
- Jouw voordeel € 5,-
- Nu als combinatie voor € 241,-
Twijfel je of de LD Systems U308 BPL bodypack en lavalier (bandgap + ISM) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
LD Systems U308 BPL + AA-batterijen (10 stuks)
Artikelnr: 9000-0054-5607
-
+
-
- 1 x LD Systems U308 BPL bodypack en lavalier (bandgap + ISM) € 188,-
- 1 x Procell Alkaline Constant PC1500 AA LR06 batterijen 10x € 6,30
- Adviesprijs € 194,30
- Nu als combinatie voor € 193,-
- Jouw voordeel € 1,30
LD Systems U308 BPL + 2x GP AA Alkaline Super
Artikelnr: 9000-0106-4828
-
+
-
2x
- 1 x LD Systems U308 BPL bodypack en lavalier (bandgap + ISM) € 188,-
- 2 x GP GP15A-80 Super G-Tech 1.5V AA Alkaline batterijen (80 stuks) € 29,-
- Adviesprijs € 246,-
- Nu als combinatie voor € 241,-
- Jouw voordeel € 5,-
LD Systems U308 BPL + GP AA Alkaline Super
Artikelnr: 9000-0106-4827
-
+
-
- 1 x LD Systems U308 BPL bodypack en lavalier (bandgap + ISM) € 188,-
- 1 x GP GP15A-40 Super G-Tech 1.5V AA Alkaline batterijen (40 stuks) € 17,95
- Adviesprijs € 205,95
- Nu als combinatie voor € 204,-
- Jouw voordeel € 1,95
LD Systems U308 BPL + GP AA
Artikelnr: 9000-0106-4829
-
+
-
- 1 x LD Systems U308 BPL bodypack en lavalier (bandgap + ISM) € 188,-
- 1 x GP AA oplaadbare batterijen NiMH 2100 mAh ReCyko 1.2 V (8 stuks) € 34,-
- Adviesprijs € 222,-
- Nu als combinatie voor € 218,-
- Jouw voordeel € 4,-
Andere producten van LD Systems
Zoek alle producten van het merk LD SystemsAlternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Draadloze dasspeld-microfoonsBoya BY-WM3T2-U2 tweekanaals draadloze dasspeldmicrofoon (usb-C)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 118,-
€ 92,-