Boya MINI-13 2.4 GHz Ultra-Mini draadloze microfoon 2TX+2RX, wit
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 85,-
€ 77,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Nog 10 stuks op voorraad bij de leverancier
Bekijk ook eens (1)
Boya MINI-12 2.4 GHz Ultra-Mini draadloze microfoon 2TX+2RX, zwart
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 85,-
€ 77,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | niet van toepassing |
| Maximum frequentie | niet van toepassing |
| Richtingskarakteristiek | omnidirectioneel |
| Batterij type | accu |
| Type analoge audio uitgang(en) | niet van toepassing |
| Batterijduur (ongeveer) | 6 uur |
| Kanaal | 2.4 GHz |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Type frequentieband | 2.4 GHz |
| Zendvermogen | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief dasspeldmicrofoon | ja |
| Frequentie geschikt voor België | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | ja, geen vergunning nodig |
| Bandbreedte | niet van toepassing |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | usb-C, Lightning |
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
| Aantal microfoons | 1 microfoon |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Boya MINI-13 + IK Multimedia iKlip Xpand Mini
- Adviesprijs € 135,-
- Jouw voordeel € 4,-
- Nu als combinatie voor € 131,-
Boya MINI-13 + Mackie mRing-6 Ring Light
- Adviesprijs € 129,-
- Jouw voordeel € 5,-
- Nu als combinatie voor € 124,-
Twijfel je of de Boya MINI-13 2.4 GHz Ultra-Mini draadloze microfoon 2TX+2RX, wit bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Boya MINI-13 + IK Multimedia iKlip Xpand Mini
Artikelnr: 9000-0136-4969
-
+
-
- 1 x Boya MINI-13 2.4 GHz Ultra-Mini draadloze microfoon 2TX+2RX, wit € 77,-
- 1 x IK Multimedia iKlip Xpand Mini smartphone houder € 58,-
- Adviesprijs € 135,-
- Nu als combinatie voor € 131,-
- Jouw voordeel € 4,-
Boya MINI-13 + Mackie mRing-6 Ring Light
Artikelnr: 9000-0136-4968
-
+
-
- 1 x Boya MINI-13 2.4 GHz Ultra-Mini draadloze microfoon 2TX+2RX, wit € 77,-
- 1 x Mackie mRing-6 Ring Light 15 cm met statief/selfie-stick € 52,-
- Adviesprijs € 129,-
- Nu als combinatie voor € 124,-
- Jouw voordeel € 5,-
Levertijd onbekend
Andere producten van Boya
Zoek alle producten van het merk BoyaBoya BY-WM3T2-U2 tweekanaals draadloze dasspeldmicrofoon (usb-C)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 118,-
€ 92,-
Boya Magic 02 draadloze dasspeldmicrofoonset met USB-C, Lightning en 3.5mm
Op voorraad
Adviesprijs
€ 149,-
€ 127,-
Boya BY-MM1 cardioïde microfoon voor smartphones en DSLR camera's
Op voorraad
Adviesprijs
€ 48,-
€ 38,-
Boya BY-V2 V2.0 draadloze mic voor Lightning (2x transmitter, 1x receiver)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 50,-
€ 48,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Draadloze dasspeld-microfoonsRØDE Wireless Micro USB-C Black draadloze dasspeld microfoon
3.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 189,-
€ 85,-
OBSBOT Vox SE Wireless Live Streaming Microphone voor Tiny 3 en Tiny 3 Lite webcams
Op voorraad
Adviesprijs
€ 83,-
€ 69,-
Gerelateerde producten van Boya
Zoek alle producten van het merk Boya in de categorie Draadloze dasspeld-microfoonsBoya BY-WM3T2-U2 tweekanaals draadloze dasspeldmicrofoon (usb-C)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 118,-
€ 92,-
Boya Magic 02 draadloze dasspeldmicrofoonset met USB-C, Lightning en 3.5mm
Op voorraad
Adviesprijs
€ 149,-
€ 127,-
Boya BY-V2 V2.0 draadloze mic voor Lightning (2x transmitter, 1x receiver)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 50,-
€ 48,-
Boya BY-V1 V2.0 draadloze mic voor Lightning (1x transmitter, 1x receiver)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 40,-
€ 34,-