Yamaha CLP-835 WH digitale piano wit
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 2.369,-
-30%
€ 1.659,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (4)
Yamaha CLP-835 PE digitale piano zwart hoogglans
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 2.919,-
€ 2.111,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal toetsen | 88 |
| type klavier | hammer action |
| model piano | staande piano |
| Formaat digitale piano | normaal |
| Gewicht | 60- 69.9 kg |
| Kleur behuizing | zwart hoogglans |
| inclusief pedalen | ja, 3 |
| polyfonie (maximaal) | 256 |
| ingebouwde versterker | 2x 30 W |
| MIDI & overige communicatie | MIDI over USB |
| aantal begeleidingsstijlen | < 50 |
| Type display | LCD, monochroom |
|---|---|
| Lyrics/score-weergave | via app |
| Sequencer / recorder | ja, interne recorder/sequencer |
| vocal harmony | nee |
| Aanslaggevoelige toetsen | Ja |
| Voeding digitale piano | netsnoer/adapter (meegeleverd) |
| Klankaanbod digitale piano | kleine/traditionele selectie |
| Functionaliteit digitale piano | algemene effecten, app integratie, audio-streaming via bluetooth, USB-Audio, transpositie, fine-tuning, temperamenten, split (links en rechts andere klanken), duo (klavier met twee gelijke helften), layer (meerdere klanken samen), metronoom, instelbare aanslaggevoeligheid |
| Inclusief | handleiding (fysiek), songbook (fysiek) |
| Aantal speakers/arrays digitale piano | 2 |
| Klankbron digitale piano | samples (piano), samples (overige) |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal toetsen | 88 |
| type klavier | hammer action |
| model piano | staande piano |
| Formaat digitale piano | normaal |
| Gewicht | 50 - 59.9 kg |
| Kleur behuizing | zwart |
| inclusief pedalen | ja, 3 |
| polyfonie (maximaal) | 256 |
| ingebouwde versterker | 2x 30 W |
| MIDI & overige communicatie | MIDI over USB |
| aantal begeleidingsstijlen | < 50 |
| Type display | LCD, monochroom |
|---|---|
| Lyrics/score-weergave | via app |
| Sequencer / recorder | ja, interne recorder/sequencer |
| vocal harmony | nee |
| Aanslaggevoelige toetsen | Ja |
| Voeding digitale piano | netsnoer/adapter (meegeleverd) |
| Klankaanbod digitale piano | kleine/traditionele selectie |
| Functionaliteit digitale piano | algemene effecten, app integratie, audio-streaming via bluetooth, USB-Audio, transpositie, fine-tuning, temperamenten, split (links en rechts andere klanken), duo (klavier met twee gelijke helften), layer (meerdere klanken samen), metronoom, instelbare aanslaggevoeligheid |
| Inclusief | handleiding (fysiek), songbook (fysiek) |
| Aantal speakers/arrays digitale piano | 2 |
| Klankbron digitale piano | samples (piano), samples (overige) |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal toetsen | 88 |
| type klavier | hammer action |
| model piano | staande piano |
| Formaat digitale piano | normaal |
| Gewicht | 50 - 59.9 kg |
| Kleur behuizing | wit |
| inclusief pedalen | ja, 3 |
| polyfonie (maximaal) | 256 |
| ingebouwde versterker | 2x 30 W |
| MIDI & overige communicatie | MIDI over USB |
| aantal begeleidingsstijlen | < 50 |
| Type display | LCD, monochroom |
|---|---|
| Lyrics/score-weergave | via app |
| Sequencer / recorder | ja, interne recorder/sequencer |
| vocal harmony | nee |
| Aanslaggevoelige toetsen | Ja |
| Voeding digitale piano | netsnoer/adapter (meegeleverd) |
| Klankaanbod digitale piano | kleine/traditionele selectie |
| Functionaliteit digitale piano | algemene effecten, app integratie, audio-streaming via bluetooth, USB-Audio, transpositie, fine-tuning, temperamenten, split (links en rechts andere klanken), duo (klavier met twee gelijke helften), layer (meerdere klanken samen), metronoom, instelbare aanslaggevoeligheid |
| Inclusief | handleiding (fysiek), songbook (fysiek) |
| Aantal speakers/arrays digitale piano | 2 |
| Klankbron digitale piano | samples (piano), samples (overige) |
Yamaha CLP-835 R digitale piano palissander
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 2.369,-
€ 1.699,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal toetsen | 88 |
| type klavier | hammer action |
| model piano | staande piano |
| Formaat digitale piano | normaal |
| Gewicht | 50 - 59.9 kg |
| Kleur behuizing | palissander |
| inclusief pedalen | ja, 3 |
| polyfonie (maximaal) | 256 |
| ingebouwde versterker | 2x 30 W |
| MIDI & overige communicatie | MIDI over USB |
| aantal begeleidingsstijlen | < 50 |
| Type display | LCD, monochroom |
|---|---|
| Lyrics/score-weergave | via app |
| Sequencer / recorder | ja, interne recorder/sequencer |
| vocal harmony | nee |
| Aanslaggevoelige toetsen | Ja |
| Voeding digitale piano | netsnoer/adapter (meegeleverd) |
| Klankaanbod digitale piano | kleine/traditionele selectie |
| Functionaliteit digitale piano | algemene effecten, app integratie, audio-streaming via bluetooth, USB-Audio, transpositie, fine-tuning, temperamenten, split (links en rechts andere klanken), duo (klavier met twee gelijke helften), layer (meerdere klanken samen), metronoom, instelbare aanslaggevoeligheid |
| Inclusief | handleiding (fysiek), songbook (fysiek) |
| Aantal speakers/arrays digitale piano | 2 |
| Klankbron digitale piano | samples (piano), samples (overige) |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 119 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 119 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Yamaha CLP-835 WH + Devine PRO 5000
- Adviesprijs € 1.714,-
- Jouw voordeel € 6,-
- Nu als combinatie voor € 1.708,-
Yamaha CLP-835 WH + Innox MB 40
- Adviesprijs € 1.694,-
- Jouw voordeel € 5,-
- Nu als combinatie voor € 1.689,-
Twijfel je of de Yamaha CLP-835 WH digitale piano wit bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Yamaha CLP-835 WH + Devine PRO 5000
Artikelnr: 9000-0131-5866
-
+
-
- Adviesprijs € 1.714,-
- Nu als combinatie voor € 1.708,-
- Jouw voordeel € 6,-
Yamaha CLP-835 WH + Innox MB 40
Artikelnr: 9000-0131-5869
-
+
-
- 1 x Yamaha CLP-835 WH digitale piano wit € 1.659,-
- 1 x Innox MB 40 lessenaar lamp € 35,-
- Adviesprijs € 1.694,-
- Nu als combinatie voor € 1.689,-
- Jouw voordeel € 5,-
Yamaha CLP-835 WH + Roland RH-200S
Artikelnr: 9000-0131-5874
-
+
-
- Adviesprijs € 1.750,-
- Nu als combinatie voor € 1.746,-
- Jouw voordeel € 4,-
Yamaha CLP-835 WH + Sennheiser HD 280 PRO
Artikelnr: 9000-0131-5878
-
+
-
- Adviesprijs € 1.740,-
- Nu als combinatie voor € 1.737,-
- Jouw voordeel € 3,-
Yamaha CLP-835 WH + Yamaha UD-WL01
Artikelnr: 9000-0131-5881
-
+
-
- 1 x Yamaha CLP-835 WH digitale piano wit € 1.659,-
- 1 x Yamaha UD-WL01 WLAN-adapter voor Clavinova, Tyros en Motif XF € 86,-
- Adviesprijs € 1.745,-
- Nu als combinatie voor € 1.742,-
- Jouw voordeel € 3,-
Yamaha CLP-835 WH + Brennenstuhl Eco Line
Artikelnr: 9000-0131-5871
-
+
-
- 1 x Yamaha CLP-835 WH digitale piano wit € 1.659,-
- 1 x Brennenstuhl Eco Line powerverdeler 3-voudig € 4,98
- € 1.663,98
Andere producten van Yamaha
Zoek alle producten van het merk YamahaYamaha A5R ARE Vintage Natural elektrisch-akoestische westerngitaar met koffer
Op voorraad
€ 1.925,-
Yamaha A1RII Vintage Natural elektrisch-akoestische westerngitaar
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.014,-
€ 722,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Digitale piano'sRoland GO-61P GO:PIANO digitale piano, 61 toetsen
4.4
14 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 363,-
€ 256,-