- Home /
- Pro Audio /
- PA mixer & mengpaneel /
- Digitaal mengpaneel /
- Audiophony /
- Audiophony MixTouch 8 digitaal mengpaneel
Audiophony MixTouch 8 digitaal mengpaneel
Uit assortiment, dit product is niet meer te bestellen.
Artikelnr: 9000-0057-2617 Bax Music Garantie: Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Algemeen
De Audiophony MixTouch 8 is een 8-kanaals mengpaneel met analoge in- en uitgangen voor microfoon-, instrument- en lijnsignalen. Deze signalen mix je digitaal op je PC met de meegeleverde software. Sluit de Audiophony MixTouch 8 aan op je PC via de USB 2.0 poort, of de LAN-poort aan de achterzijde van de mixer. Ook word er een USB WiFi-dongle meegeleverd om zo de MixTouch 8 op het draadloze netwerk aan te sluiten. Via de software kan je ieder kanaal hernoemen en van een kleur voorzien voor meer overzicht. Voeg digitaal effecten toe zoals Delay of Echo, en pas het geluid aan met de grafische equalizer. Ook is het mogelijk om je mix op te nemen, of WAV/MP3-audio af te spelen via de USB-aansluiting.
Specificaties
Productkenmerken
| 19 inch | nee |
|---|---|
| Aantal analoge ingangskanalen | 8 |
| Aantal analoge uitgangskanalen | 2 |
| Aantal kanalen | 8 |
| Aantal microfooningangen | 5 - 8 |
| Digitale snake | nee |
| Dynamics | compressor, gate |
| Equalizer | 4-bands parametrisch |
| Ingangsconnector | jack (3.5 mm stereo), jack (6.3 mm stereo), jack (6.3 mm) + XLR, jack (6.3 mm) + jack (3.5 mm stereo), jack (6.3 mm stereo) + jack (3.5 mm stereo), XLR |
| Ingebouwde audio-interface | USB (2x2 I/O) |
| Ingebouwde audiospeler | USB |
| Ingebouwde effecten | ja |
| Insert aansluitingen | nee |
| Netwerk aansluitingen | geen |
| Niveaumeters op de ingangen | LED VU-meter, via PC/Mac |
| Op afstand bedienbaar | ja, via Ethernet, ja, via WiFi |
| Positionering aansluitingen | boven- en achterzijde |
| Type display | geen |
| Uitbreidingsmogelijkheden | geen |
| Uitgangsconnector | jack (6,3 mm stereo), jack (6,3 mm) + XLR, XLR (3-pins) |
| Voeding mixer | adapter |
| Volumeregeling | draaiknoppen |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 3,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 43,0 x 25,0 x 13,0 cm |
Productspecificaties
- Audiophony MixTouch 8
- digitaal mengpaneel
- aansluitingen:
- bovenzijde:
- CH1-4: XLR
- CH5-6: XLR/TRS
- CH7: 2x TS jack, 1x 3.5 mm TRS
- CH8: 2x TS jack, 2x Footswitch TS
- MIX OUTPUT: 2x XLR, TRS koptelefoon
- achterzijde:
- USB 2.0
- UBOOT
- LAN Ethernet
- 12V/DC input
- bovenzijde:
- technisch:
- line input impedantie: 3 KΩ
- line input impedantie: 20 KΩ
- output impedantie: 470 Ω
- koptelefoon output impedantie: 100 Ω
- bus noise: -90 dBU
- max. bus power: +18 dBU
- max. voltage gain: 80 dB input - output
- dynamisch bereik:: 106 dBU (20 Hz ~ 20 kHz)
- AD/DA: 24 bits max / 192kHz
- geluidsverwerking: 40-bit floating-point processor
- latency: <1.8msec input - output
- fantoomvoeding: 48V, schakelbaar per kanaal
- crosstalk (@ 1 KHz): -85 dB
- USB-interface: USB2.0 interface, max. 32GB
- voor USB playback & recording,
- WAV-, MP3-indeling ondersteund
- netwerk: WIFI naar USB draadloze module, 1 LAN interface
- effecten: 2 Reverb, 2 Delay
- stroomadapter: 12V, (AC 100-240V, 50/60Hz)
- meegeleverd:
- MixTouch 8 console
- stroomadapter, stroomkabel
- USB WIFI dongle
- gebruikershandleiding
| Omschrijving | Type | Taal | Extensie |
|---|---|---|---|
| MixTouch 8 User Guide DE | Onbekend | ||
| MixTouch 8 User Guide ES | Spaans | ||
| MixTouch 8 User Guide NL | Nederlands | ||
| MixTouch 8 User Guide EN | Engels |