Neumann KMS 105 bk condensator zangmicrofoon
Populair
Adviesprijs
€ 729,-
-11%
€ 649,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
Bekijk ook eens (3)
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Goes
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Rotterdam
Neumann KMS 105 condensator zangmicrofoon
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 729,-
€ 690,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 20 - 21 Hz |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -47 |
| Richtingskarakteristiek | supercardioide |
| Maximale SPL | 150 dB - 159 dB |
| Impedantie microfoon | 50-99 Ohm |
| Gewicht microfoon | 300-349 gram |
|---|---|
| Low-cut filter | nee |
| Inclusief microfoonclip | ja |
| inclusief kabel | nee |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 46 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 46 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Demo
Op voorraad
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Demo
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Neumann KMS 105 bk + Konig & Meyer 23850
- Adviesprijs € 738,-
- Jouw voordeel € 4,-
- Nu als combinatie voor € 734,-
Neumann KMS 105 bk + Konig & Meyer 23860
- Adviesprijs € 820,-
- Jouw voordeel € 6,-
- Nu als combinatie voor € 814,-
Twijfel je of de Neumann KMS 105 bk condensator zangmicrofoon bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Neumann KMS 105 bk + Konig & Meyer 23850
Artikelnr: 9000-0085-4316
-
+
-
- 1 x Neumann KMS 105 bk condensator zangmicrofoon € 649,-
- 1 x Konig & Meyer 23850 microfoon bureau-arm € 89,-
- Adviesprijs € 738,-
- Nu als combinatie voor € 734,-
- Jouw voordeel € 4,-
Neumann KMS 105 bk + Konig & Meyer 23860
Artikelnr: 9000-0085-4317
-
+
-
- 1 x Neumann KMS 105 bk condensator zangmicrofoon € 649,-
- 1 x Konig & Meyer 23860 microfoon bureau-arm € 171,-
- Adviesprijs € 820,-
- Nu als combinatie voor € 814,-
- Jouw voordeel € 6,-
Radial HotShot 48V + Neumann KMS 105 bk
Artikelnr: 9000-0060-0769
-
+
-
+
-
- 1 x Radial HotShot 48V microfoon switcher € 385,-
- 1 x Neumann KMS 105 bk condensator zangmicrofoon € 649,-
- 1 x Klotz M1FM1N0300 M1 microfoonkabel met Neutrik XLR 3m € 29,-
- Adviesprijs € 1.063,-
- Nu als combinatie voor € 1.026,-
- Jouw voordeel € 37,-
Neumann KMS 105 + channelstrip
Artikelnr: 9000-0008-3279
-
+
-
+
-
- 1 x Neumann KMS 105 bk condensator zangmicrofoon € 649,-
- 1 x DBX 286S microfoonvoorversterker € 172,-
- 1 x Klotz M1FM1N0300 M1 microfoonkabel met Neutrik XLR 3m € 29,-
- Adviesprijs € 850,-
- Nu als combinatie voor € 841,-
- Jouw voordeel € 9,-
Neumann KMS 105 bk + Konig & Meyer 21090 + Klotz M1FM1N0500 M1 Prime
Artikelnr: 9000-0085-4314
-
+
-
+
-
- 1 x Neumann KMS 105 bk condensator zangmicrofoon € 649,-
- 1 x Konig & Meyer 21090 compact microfoonstatief zwart € 59,-
- 1 x Klotz M1FM1N0500 M1 microfoonkabel met Neutrik XLR 5m € 32,-
- Adviesprijs € 740,-
- Nu als combinatie voor € 733,-
- Jouw voordeel € 7,-
Neumann KMS 105 bk + Konig & Meyer 26085 + Klotz M1FM1N0500 M1 Prime
Artikelnr: 9000-0085-4315
-
+
-
+
-
- 1 x Neumann KMS 105 bk condensator zangmicrofoon € 649,-
- 1 x Konig & Meyer 26085 microfoonstatief € 62,-
- 1 x Klotz M1FM1N0500 M1 microfoonkabel met Neutrik XLR 5m € 32,-
- Adviesprijs € 743,-
- Nu als combinatie voor € 734,-
- Jouw voordeel € 9,-
Neumann WSS 100 + Neumann KMS 105 bk
Artikelnr: 9000-0122-3472
-
+
-
- 1 x Neumann WSS 100 zwarte windkap voor KK 104/105 of KMS 104/105/140/150 € 66,-
- 1 x Neumann KMS 105 bk condensator zangmicrofoon € 649,-
- Adviesprijs € 715,-
- Nu als combinatie voor € 711,-
- Jouw voordeel € 4,-
Andere producten van Neumann
Zoek alle producten van het merk NeumannNeumann KM 184 mt zwarte cardioide condensatormicrofoon
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 879,-
€ 799,-
Neumann KH 80 DSP actieve studiomonitor (per stuk)
4.4
8 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 3.252,-
€ 509,-