- Home /
- Verlichting & Special Effects /
- Special effects & rookmachines /
- CO2-shooter /
- Magic FX /
- Magic FX CO2 Confetti entertainment Horeca Kit
Magic FX CO2 Confetti entertainment Horeca Kit
Uit assortiment, dit product is niet meer te bestellen.
Artikelnr: MX-HORECADEAL3 Bax Music Garantie: Magic FX CO2 Gun special effect Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Magic FX MFX1106 hogedruk CO2-slang diameter 3/8 inch 3m Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Magic FX HC03MC Handheld Confetti Cannon 50 cm multicolour Op dit product krijg je alleen garantie op fabrieksfouten. Magic FX MFX1103 CO2-fles naar slang koppeling Op dit product krijg je alleen garantie op fabrieksfouten.
Algemeen
Entertainers on stage opgelet. Magic FX en Bax-shop.nl hebben een speciale entertainment kit samengesteld. Deze bestaat uit eenmaal een CO2 gun en vijfmaal een handmatige confettishooter.
Het CO2 verhaal van de kit
De CO2 gun is een speciaal gevormd pistool en heeft wel iets weg van een hogedrukreiniger. Hij wordt gevoed door een CO2 gasfles, die zijn kracht door een hogedrukslang perst. Door de trekker over te halen, activeert u een klep. Wanneer deze klep opent, spuit de CO2 met een grote kracht uit de loop. Hierdoor ontstaan dikke rookwolken met een lage temperatuur. Het effect is erg bijzonder en de CO2 trekt erg snel weer weg.
Confetti als entertainment
Vijf handmatig af te vuren confettishooters krijgt u er ook bij. Geef er eentje aan de MC op het podium en het is gegarandeerd plezier. Schiet de confetti af boven het publiek, voor een feestelijk effect. Diverse gekleurde snippers zullen vervolgens naar beneden dwarrelen.
Tips of opmerkingen over dit product- geleverd exclusief gasflessen
Specificaties
1x Magic FX CO2 Gun special effect
Zorg nu voor een wel heel geweldig effect met deze CO2 Gun van Magic FX. Dit special effect kan een CO2 wolk maar liefst 8 meter ver blazen in elke richting die u wenst.
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 3,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 56,0 x 23,0 x 15,0 cm |
Productspecificaties
- Europese gas connector
- output: 8 m (afhankelijk van de omstandigheden)
- verbruik: circa 1 liter per 2 seconden (30 liter per minuut)
- degelijke handvatten
- kleur: zwart
- voldoet aan alle veiligheidseisen
- gewicht: 2 kg
1x Magic FX MFX1106 hogedruk CO2-slang diameter 3/8 inch 3m
Met deze CO2 slang kunt u de CO2 Jet van Magic FX voorzien van zijn power. De slang past op iedere Europese CO2 gasfles met behulp van een MFX1103. Doorkoppelen van slangen is kinderspel door de snelkoppelingen.
Productkenmerken
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type special effect onderdeel | slang |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 7,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 51,5 x 50,5 x 11,0 cm |
Productspecificaties
- snelkoppelingen, male en female
- diameter: 3/8"
- kleur: zwart
- hoogwaardige afscherming tegen kabelbreuk
- lengte: 3 m
5x Magic FX HC03MC Handheld Confetti Cannon 50 cm multicolour
Kleurrijke confetti wordt de zaal in geschoten dankzij deze krachtige confettishooters. Ideaal voor iedere feestelijke gelegenheid.
Productkenmerken
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Confettivorm | rechthoekig |
| Kleur | blauw, geel, groen, oranje, rood |
| Lengte buis | 50 - 99 cm |
| Bereik | 5 - 9.9 m |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 500 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 48,0 x 5,0 x 5,0 cm |
Productspecificaties
- 50 cm confettishooter
- schiet confetti af
- voorzien van stikstof drukpatroon
- afvuren middels draaimechanisme
- confettikleur: multicolour
1x Magic FX MFX1103 CO2-fles naar slang koppeling
De MFX1103 van Magic FX is een CO2-fles naar slang-koppeling. Hiermee maakt u een zekere en snelle verbinding tussen hogedrukslang en CO2-fles voor al uw CO2-effecten.
Productkenmerken
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type special effect onderdeel | slang koppeling |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 200 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 41,0 x 7,0 x 0,2 cm |
Productspecificaties
- koppeling voor het aansluiten van een hogedrukslang op een CO2-fles
- 1x snelkoppeling female voor de slang
- 1x Euro-koppeling voor fles
- met stof
- elektrolytisch verzinkt staal
- gewicht: 200 gr
Schreef het volgende over Magic FX HC03MC Handheld Confetti Cannon 50 cm multicolour
Schreef het volgende over Magic FX HC03MC Handheld Confetti Cannon 50 cm multicolour
Schreef het volgende over Magic FX HC03MC Handheld Confetti Cannon 50 cm multicolour
Schreef het volgende over Magic FX HC03MC Handheld Confetti Cannon 50 cm multicolour
Schreef het volgende over Magic FX HC03MC Handheld Confetti Cannon 50 cm multicolour
Schreef het volgende over Magic FX HC03MC Handheld Confetti Cannon 50 cm multicolour
Schreef het volgende over Magic FX CO2 Gun special effect
Schreef het volgende over Magic FX HC03MC Handheld Confetti Cannon 50 cm multicolour
Schreef het volgende over Magic FX HC03MC Handheld Confetti Cannon 50 cm multicolour
Er zit lekker veel kracht achter, waardoor de confetti goed verspreid en vele meters weg schiet
Oftewel, de shooter zorgt voor heel veel lachende gezichten en rotzooi :)
Schreef het volgende over Magic FX CO2 Gun special effect