- Home /
- Hoofdtelefoons /
- Headsets met microfoon /
- Stanton /
- Stanton DJ Pro 500 / MC MK II Hoofdtelefoon met microfoon
Stanton DJ Pro 500 / MC MK II Hoofdtelefoon met microfoon
Uit assortiment, dit product is niet meer te bestellen.
Artikelnr: MW-DJPRO500 Bax Music Garantie: Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Algemeen
MC'en en DJ'en tegelijk, sommige DJ's kunnen het gewoon niet dit omdat ze het te druk hebben met mixen of omdat er geen standaard voor de microfoon aanwezig is. Daarom komt Stanton met de Stanton DJ PRO 500, een hoofdtelefoon met microfoon. Hiermee kunt u altijd handsfree MC'en ook al is er geen microfoon aanwezig. Maar niet alleen is hij geschikt voor DJ's ook kan hij prima gebruikt worden bij TV-toepassingen, voor bijvoorbeeld de regisseur of tijdens broadcasting. De hoofdtelefoon heeft één oorschelp en is volledig gesloten, voor een uitstekende basweergave. De verstelbare metalen hoofdband wordt beschermd door een zacht kussentje waardoor hij zeer comfortabel zit. De dubbele kabel heeft een 6.3 mm plug - mono voor de microfoon en stereo voor de koptelefoon.
Specificaties
Productkenmerken
| Actieve ruisonderdrukking | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Draadloos | nee |
| Draaibare oorschelp | nee |
| Hoofdtelefoonconstructie | gesloten |
| Impedantie hoofdtelefoon | 100-149 Ohm |
| In- / on- / over-ear | over-ear |
| Inclusief microfoon | ja |
| Inklapbaar / demonteerbaar | nee |
| Instelbare bass-boost | nee |
| Kabel afneembaar | nee |
| Kabellengte | niet gespecificeerd |
| Kleur | zwart |
| Maximum frequentie | 22 - 22.9 kHz |
| Minimum frequentie | 20 - 21 Hz |
| Richtingskarakteristiek | omnidirectioneel |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS, jack 6.3 mm TRS |
| Type microfoon | dynamisch |
| Volumeregeling | nee |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 500 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 25,0 x 18,0 x 10,0 cm |
Productspecificaties
- enkelzijdige hoofdtelefoon met microfoon voor DJ's en broadcasting
- lage impedantie dynamische microfoon voor handsfree-gebruik
- aparte 6.3 mm kabels met kleurcode voor microfoon en hoofdtelefoon
- type hoofdtelefoon: gesloten
- type oorschelp: over-ear
- heavy-duty driver met bass boost
- frequentiebereik hoofdtelefoon: 20 Hz tot 22 kHz
- gevoeligheid hoofdtelefoon: 102 dB bij 1 mW, 1 kHz per kanaal
- impedantie: 100 Ohm
- THD: minder dan 1/4% bij 1 mW bij 1 kHz
- vermogen: 500 mW max.
- frequentie microfoon: 25 Hz tot 12 kHz
- gevoeligheid microfoon: -73 dB, 0.002DYNE/cm2
- type microfoon: dynamisch, omnidirectioneel
- gewicht: 200 g
Schreef het volgende over Stanton DJ Pro 500 / MC MK II Hoofdtelefoon met microfoon
als microfoon, wordt gebruikt voor gamen, goed product.
Schreef het volgende over Stanton DJ Pro 500 / MC MK II Hoofdtelefoon met microfoon
Schreef het volgende over Stanton DJ Pro 500 / MC MK II Hoofdtelefoon met microfoon
Voor mij zit het snoer aan de verkeerde kant. Op de menger zit de hoofdtelefoon aansluiting rechts.
Bertus Oostervelt
Schreef het volgende over Stanton DJ Pro 500 / MC MK II Hoofdtelefoon met microfoon
Hoofdbeugel aan beide kanten te verstellen. Krulsnoer niet te lang ( dus niet te zwaar ) en niet te kort ( dus niet te strak ).
Headphone heeft stereo Jack aansluiting, beide kanalen komen in die ene oorschelp samen.
Gooseneck van de mic is wat kort, maar zeer flexibel.
Zeer snel en goed verpakt afgeleverd.
Schreef het volgende over Stanton DJ Pro 500 / MC MK II Hoofdtelefoon met microfoon
Onze PA man ook sinds hij deze gebruikt
hij kan perfect met ons communiceren terwijl hij 30 meter van het podium staat zonder
dat het publiek hier last van heeft
gedaan met schreeuwen en zwaaien
en alweer een perfecte service van Bax