- Home /
- Basgitaar /
- Basgitaar startersets /
- Fazley /
- Fazley FPB118SB imusic-school basgitaar-set + online muziekles (Frans)
Fazley FPB118SB imusic-school basgitaar-set + online muziekles (Frans)
Uit assortiment, dit product is niet meer te bestellen.
Artikelnr: 9000-0069-1409 Bax Music Garantie: Fazley Classic Series FPB118 Sunburst elektrische basgitaar Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Fazley T-60 chromatisch clip-on stemapparaat Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Fazley KATO SGSL-BLK gitaarband katoen zwart Op dit product krijg je alleen garantie op fabrieksfouten. Fazley GB-Standard Bass gigbag voor elektrische basgitaar Op dit product krijg je alleen garantie op fabrieksfouten. imusic-school 12 maanden online muziekles (Franstalig) Op dit product krijg je geen garantie.
Algemeen
Voor iedereen die altijd al een elektrische basgitaar heeft willen hebben, biedt Fazley deze scherp geprijsde starterset. In deze set zit de breed inzetbare Fazley FPB118. Deze P-bas is afgewerkt in het stijlvolle Sunburst. Daarnaast krijg je er ook een gigbag bij om de bas in op te bergen of in te vervoeren. Er zit zelfs een stoere gitaarband bij, zodat je ook staand kunt spelen. Dankzij de meegeleverde clip-on tuner kun je de snaren eenvoudig op stemming brengen. Kortom, met deze set kun je op een voordelige manier kennis maken met dit voor toegankelijke muziekinstrument. Inclusief toegang tot 12 maanden online muziekles!
imusic-school online muziekles
Leer muziek spelen op je eigen tempo met een onbeperkt aantal lessen die verzorgd worden door meer dan 70 leraren en artiesten en 24 uur per dag toegankelijk zijn! Een instrument leren spelen bij de beste online muziekschool heeft de volgende voordelen:
* Een onbeperkt aantal lessen voor iedereen, van beginners tot gevorderden, via computer, smartphone of tablet
* Starten zonder noten te kunnen lezen
* Toegang tot alle lessen, voor ieder instrument, tot backing tracks, partituren, tablaturen en alle tools op het lesplatform
* Een ruim lesaanbod als het gaat om instrumenten en stijlen
* Lessen voor klassieke gitaar, westerngitaar, elektrische gitaar, piano, zang, drums, percussie, bas, viool, saxofoon, mondharmonica, viool, trompet, MAO en DJ
* Een makkelijk toegankelijk platform dat gericht is op muziekonderwijs met video's, schema's, partituren, backing tracks en interactieve oefeningen
* Een educatief team dat voor je klaarstaat
- Let op: het gaat hier om Franstalige lessen.
- Let op: Om uw onbeperkte toegang te activeren, hoeft u alleen maar in te loggen op www.imusic-school.com/backstage, een account aan te maken en de ontvangen code in te voeren.
Specificaties
1x Fazley Classic Series FPB118 Sunburst elektrische basgitaar
De Fazley FPB118 is een elektrische basgitaar met een direct herkenbaar geluid en uiterlijk. De lindehouten P-stijl body is namelijk voorzien van een passief splitcoil element voor die karakteristieke diepe basklanken.
Productkenmerken
| Aantal frets | 20 |
|---|---|
| Aantal snaren | 4 |
| Actieve toonregeling | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elementconfiguratie | S (single coil) |
| Elementtype | split single coil (passief) |
| Halsprofiel | C |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Houtsoort toets | blackwood |
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Kleur | burst |
| Land van herkomst | China |
| Linkshandig | nee |
| Materiaal body | linde (basswood) |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Merk element(en) | Fazley |
| Model | P-model basgitaar |
| Schaallengte basgitaar | long scale (34 inch) |
| String-thru-body | nee |
| Toetsradius | niet gespecificeerd |
| Topkambreedte | niet gespecificeerd |
| Type body | solid |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 4,6 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 127,0 x 52,5 x 10,0 cm |
Productspecificaties
- Fazley elektrische basgitaar
- model: FPB118SB
- serie: Classic Series
- kleur: sunbust
- body
- materiaal: linde (basswood)
- afwerking: hoogglans
- vorm: P-stijl
- hals
- verbinding: geschroefd (bolt-on)
- materiaal: esdoorn (maple)
- afwerking: zijdeglans
- profiel: C
- mensuur: 34 inch (864 mm)
- toets: brown blackwood
- aantal frets: 20
- materiaal topkam: kunststof
- positiemarkeringen: witte positiestippen
- halspen: ja
- hardware
- brug: vintage-stijl
- afwerking hardware: verchroomd
- stemmechanieken: open gear
- slagplaat: 3-laags wit
- elektronica
- midden-element: passief splitcoil PB element
- regelaars: 1x master volume, 1x master tone
1x Fazley T-60 chromatisch clip-on stemapparaat
De Fazley T-60 is een chromatisch clip-on stem-apparaat met multi-color LCD en ingebouwde microfoon. Dus geschikt voor vrijwel ieder snaarinstrument, zowel akoestisch als elektrisch, in stemmingen van A4 = 410 Hz tot 490 Hz.
Productkenmerken
| Alleen geschikt voor | snaarinstrumenten |
|---|---|
| Chromatisch | ja |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur | zwart |
| Luidspreker ingebouwd | nee |
| Soort stemapparaat | clip-on tuner |
| Stembereik | B0 - B7 |
| Type display | LCD, kleur |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 100 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 7,5 x 5,5 x 5,5 cm |
Productspecificaties
- chromatisch clip-on stemapparaat
- kleur: zwart
- geschikt voor vrijwel ieder snaarinstrument
- bevestigt rechtstreeks op de kop van uw instrument
- nauwkeurige trillingssensor ingebouwd
- geïntegreerde microfoon voor akoestische instrumenten
- multi-color backlit LCD-scherm voor duidelijke weergave op donkere podia
- accurate needle-stijl meter en aanduidingen voor toonhoogte en frequentie
- metronoomfunctie via knipperende LED
- stembereik: B0 tot B7
- A4 kalibratie: 410 tot 490 Hz
- nauwkeurigheid: +/- 1cent
- metronoom tempo: 30 tot 280 bpm
- voeding: 3V CR2032 knoopcel batterij (meegeleverd)
1x Fazley KATO SGSL-BLK gitaarband katoen zwart
De SGSL-BLK is zwarte katoenen gitaarband uit de KATO-serie van Fazley. Dit is de 'light'-versie met een zachte en flexibele, 5 cm brede band. Hij heeft lederen uiteinden met messing Fazley-badge en is verstelbaar tot 1.57 m.
Productkenmerken
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kleur | zwart |
| Patroon / graphic | nee |
| Materiaal | katoen |
| Gevoerd | nee |
| Breedte gitaarband | 5 cm |
| Lengte gitaarband | normaal |
| Lengte traploos instelbaar | ja |
| Geïntegreerde straplock | nee |
| Quick release | nee |
| Speciaal voor klassieke gitaar | nee |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 200 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 33,0 x 11,0 x 4,0 cm |
Productspecificaties
- Fazley gitaarband
- serie: KATO Standard
- kleur: zwart
- dunne en flexibele 'light'-uitvoering
- materiaal: geweven katoen met lederen uiteinden
- messing badge in de vorm van een plectrum, met Fazley-logo
- breedte: 50 mm
- maximale lengte: 157 cm
1x Fazley GB-Standard Bass gigbag voor elektrische basgitaar
Dankzij de Fazley GB-Standard Bass hoeft u niet veel geld uit te geven om uw elektrische basgitaar veilig te kunnen vervoeren. Deze gigbag heeft verstelbare schouderriemen, twee opbergvakken en een 10 mm dikke voering.
Productkenmerken
| Dikte voering tas (mm) | 10 |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur | zwart |
| Lengte | normale basgitaar (long scale), medium scale basgitaar |
| Linkshandig/rechtshandig | linkshandig, rechtshandig |
| Materiaal | polyester |
| Opbergvak(ken) | ja |
| Schouderriem(en) | ja |
| Slot | nee |
| Soort bescherming | tas |
| Speciaal voor hollow/semi-hollow | nee |
| Stemmechanieken | aan beide kanten, aan één kant |
| Voor aantal instrumenten | 1 |
| Voor standaardmodel(len) | P-stijl elektrische basgitaar, J-stijl elektrische basgitaar, normale elektrische basgitaar |
| Voorgevormd voor merk/type | voor standaard-model(len) |
| Voorgevormde koffer | nee / niet van toepassing |
| Waterbestendig | spatwaterbestendig |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 400 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 120,0 x 43,0 x 5,0 cm |
Productspecificaties
- Fazley draagtas voor elektrische basgitaren
- serie: Standard
- kleur: zwart
- exterieur: 600 Denier polyester
- voering: 10 mm schuimrubber
- verstelbare schouderriemen
- handgreep aan de zijkant
- handgreep aan de voorkant
- stevige metalen ritssluitingen
- groot voorvak met ritssluiting
- extra opbergvak met ritssluiting
- wit Fazley logo aan de voorzijde
- afmetingen: 1220 x 370 mm
1x imusic-school 12 maanden online muziekles (Franstalig)
Leer muziek spelen op je eigen tempo met een onbeperkt aantal lessen die verzorgd worden door meer dan 70 leraren en artiesten en 24 uur per dag toegankelijk zijn! Keuze uit veel verschillende instrumenten.
- Dit product is een download. Je ontvangt de productcode en download-locatie op de pakbon. De pakbon krijg je per e-mail.
- Het kan even duren voor je de pakbon ontvangt. Controleer ook je map met ongewenste post.
- Download-producten die per e-mail worden verstuurd, kun je niet retourneren.
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 100 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 0,1 x 0,1 x 0,1 cm |
Productspecificaties
- abonnement imusic-school
- onbeperkt aanbod
- looptijd: 12 maanden
- taal: Frans
Schreef het volgende over Fazley KATO SGSL-BLK gitaarband katoen zwart
Schreef het volgende over Fazley GB-Standard Bass gigbag voor elektrische basgitaar
Schreef het volgende over Fazley Classic Series FPB118 Sunburst elektrische basgitaar
Schreef het volgende over Fazley Classic Series FPB118 Sunburst elektrische basgitaar
Schreef het volgende over Fazley Classic Series FPB118 Sunburst elektrische basgitaar
Schreef het volgende over Fazley GB-Standard Bass gigbag voor elektrische basgitaar
Kan hem zeker aanbevelen.
Schreef het volgende over Fazley Classic Series FPB118 Sunburst elektrische basgitaar
Schreef het volgende over Fazley KATO SGSL-BLK gitaarband katoen zwart
Schreef het volgende over Fazley GB-Standard Bass gigbag voor elektrische basgitaar
Schreef het volgende over Fazley GB-Standard Bass gigbag voor elektrische basgitaar
1 min puntje er ontbreekt 1 bag aan de hals om meschien een plooibaar gitaarstaander in te stoppen maar voor de rest veel bescherming en qualiteit voor weinig geld