Fender Bassman Compressor basgitaar effectpedaal
Adviesprijs
€ 109,-
€ 101,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
Bekijk ook eens (4)
Fender Bassman Driver basgitaar effectpedaal
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 109,-
€ 101,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Adapter meegeleverd | nee |
| Type vervorming | overdrive |
| Voorzien van buizen | nee |
| True bypass | ja |
| Mini pedaal | nee |
| Voltage | 9V |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Center negative / positive | center negative |
|---|---|
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Variabel voltage | nee |
| Type galm effect | ~ |
| Stereo uitgang | ~ |
| Tap tempo-functie | ~ |
| Type dynamiek effect | ~ |
Fender Bassman Fuzz basgitaar effectpedaal
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 109,-
€ 102,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Adapter meegeleverd | nee |
| Type vervorming | ~ |
| Voorzien van buizen | ~ |
| True bypass | ja |
| Mini pedaal | nee |
| Voltage | 9V |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Center negative / positive | center negative |
|---|---|
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Variabel voltage | nee |
| Type galm effect | ~ |
| Stereo uitgang | ~ |
| Tap tempo-functie | ~ |
| Type dynamiek effect | ~ |
Fender Bassman Delay basgitaar effectpedaal
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 129,-
€ 117,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Adapter meegeleverd | nee |
| Type vervorming | ~ |
| Voorzien van buizen | ~ |
| True bypass | ja |
| Mini pedaal | nee |
| Voltage | 9V |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Center negative / positive | center negative |
|---|---|
| Type adapter plug | 9V batterij clip |
| Variabel voltage | ~ |
| Type galm effect | overige reverb |
| Stereo uitgang | nee |
| Tap tempo-functie | nee |
| Type dynamiek effect | ~ |
Fender Bassman Reverb basgitaar effectpedaal
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 129,-
€ 117,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Adapter meegeleverd | nee |
| Type vervorming | ~ |
| Voorzien van buizen | ~ |
| True bypass | ja |
| Mini pedaal | nee |
| Voltage | 9V |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Center negative / positive | center negative |
|---|---|
| Type adapter plug | 9V batterij clip |
| Variabel voltage | ~ |
| Type galm effect | overige reverb |
| Stereo uitgang | nee |
| Tap tempo-functie | nee |
| Type dynamiek effect | ~ |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Fender Bassman Compressor + Devine AD 100
- Adviesprijs € 112,25
- Jouw voordeel € 1,25
- Nu als combinatie voor € 111,-
Fender Bassman Compressor + RockBoard Gold Series
- Adviesprijs € 108,40
- Jouw voordeel € 0,40
- Nu als combinatie voor € 108,-
Combinatievoordeel
Fender Bassman Compressor + Devine AD 100
Artikelnr: 9000-0129-0200
-
+
-
- 1 x Fender Bassman Compressor basgitaar effectpedaal € 101,-
- 1 x Devine AD 100 9V DC adapter € 11,25
- Adviesprijs € 112,25
- Nu als combinatie voor € 111,-
- Jouw voordeel € 1,25
Fender Bassman Compressor + RockBoard Gold Series
Artikelnr: 9000-0141-0565
-
+
-
- 1 x Fender Bassman Compressor basgitaar effectpedaal € 101,-
- 1 x RockBoard Gold Series Flat Patch Cable zwart 10 cm € 7,40
- Adviesprijs € 108,40
- Nu als combinatie voor € 108,-
- Jouw voordeel € 0,40
Fender Bassman Compressor + RockBoard Gold Series
Artikelnr: 9000-0141-0566
-
+
-
- 1 x Fender Bassman Compressor basgitaar effectpedaal € 101,-
- 1 x RockBoard Gold Series Flat Patch Cable zwart 30 cm € 7,80
- Adviesprijs € 108,80
- Nu als combinatie voor € 108,-
- Jouw voordeel € 0,80
Fender Bassman Compressor + Boss PSA-230S
Artikelnr: 9000-0129-0202
-
+
-
- Adviesprijs € 136,-
- Nu als combinatie voor € 134,-
- Jouw voordeel € 2,-
Fender Bassman Compressor + Fazley SP-T
Artikelnr: 9000-0129-0204
-
+
-
- 1 x Fender Bassman Compressor basgitaar effectpedaal € 101,-
- 1 x Fazley SP-T chromatische stagetuner + effectvoeding € 49,-
- Adviesprijs € 150,-
- Nu als combinatie voor € 144,-
- Jouw voordeel € 6,-
Fender Bassman Compressor + Devine GIT3 Performer
Artikelnr: 9000-0129-0205
-
+
-
- 1 x Fender Bassman Compressor basgitaar effectpedaal € 101,-
- 1 x Devine GIT3 Performer gitaarkabel mono jack-jack 3 meter € 6,75
- Adviesprijs € 107,75
- Nu als combinatie voor € 107,-
- Jouw voordeel € 0,75
Fender Bassman Compressor + Fender Deluxe Cables
Artikelnr: 9000-0129-0206
-
+
-
- 1 x Fender Bassman Compressor basgitaar effectpedaal € 101,-
- 1 x Fender Deluxe Cables instrumentkabel 3 m zwart tweed recht+haaks € 18,75
- Adviesprijs € 119,75
- Nu als combinatie voor € 119,-
- Jouw voordeel € 0,75
Fender Bassman Compressor + Devine PCH/0.15
Artikelnr: 9000-0129-0207
-
+
-
- 1 x Fender Bassman Compressor basgitaar effectpedaal € 101,-
- 1 x Devine PCH/0.15 patchkabels haaks mono jack-jack 15 centimeter € 8,10
- Adviesprijs € 109,10
- Nu als combinatie voor € 108,-
- Jouw voordeel € 1,10
Fender Bassman Compressor + Fender Deluxe Black Tweed
Artikelnr: 9000-0129-0208
-
+
-
- 1 x Fender Bassman Compressor basgitaar effectpedaal € 101,-
- 1 x Fender Deluxe Black Tweed patchkabels 15 cm (2 stuks) € 17,75
- Adviesprijs € 118,75
- Nu als combinatie voor € 118,-
- Jouw voordeel € 0,75
Fender Bassman Compressor + Innox PBO 04
Artikelnr: 9000-0129-0209
-
+
-
- 1 x Fender Bassman Compressor basgitaar effectpedaal € 101,-
- 1 x Innox PBO 04 pedalboard met tas € 55,-
- Adviesprijs € 156,-
- Nu als combinatie voor € 150,-
- Jouw voordeel € 6,-
Fender Bassman Compressor + RockBoard TRES 3.0 B
Artikelnr: 9000-0129-0210
-
+
-
- 1 x Fender Bassman Compressor basgitaar effectpedaal € 101,-
- 1 x RockBoard TRES 3.0 B pedalboard met gig bag € 98,-
- Adviesprijs € 199,-
- Nu als combinatie voor € 192,-
- Jouw voordeel € 7,-
Fender Bassman Compressor + Truetone TRT-02
Artikelnr: 9000-0129-0201
-
+
-
- 1 x Fender Bassman Compressor basgitaar effectpedaal € 101,-
- 1 x Truetone TRT-02 1 spot adapter € 30,-
- Adviesprijs € 131,-
- Nu als combinatie voor € 128,-
- Jouw voordeel € 3,-
Andere producten van Fender
Zoek alle producten van het merk FenderAlternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Basgitaar-compressors & sustainersElectro Harmonix Bass Preacher compressor sustainer effect
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 125,-
€ 85,-