Pioneer DJ HDJ-X10 DJ koptelefoon
Adviesprijs
€ 359,-
-22%
€ 280,-
incl. 21% btw
Dit product is wel (of gedeeltelijk) op voorraad in een van onze Bax Music winkels
Bekijk ook eens (2)
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Apeldoorn
Pioneer DJ HDJ-X10-S DJ koptelefoon
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 359,-
€ 299,-
| Actieve ruisonderdrukking | nee |
|---|---|
| Draadloos | nee |
| Draaibare oorschelp | ja |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gewicht koptelefoon | 330 gr |
| Hoofdtelefoonconstructie | gesloten |
| Ideale koptelefoon voor | DJ |
| Impedantie hoofdtelefoon | niet gespecificeerd |
| In- / on- / over-ear | over-ear |
| Inclusief microfoon | nee |
| Inklapbaar / demonteerbaar | ja |
|---|---|
| instelbare bass-boost | nee |
| Kabel afneembaar | ja |
| Kabellengte | niet gespecificeerd |
| Kleur | aluminium / staal / zilver |
| Maximum frequentie | 40 - 50 kHz |
| Minimum frequentie | 5 - 9 Hz |
| Type audio connector | jack 3.5 mm TRS, jack 6.3 mm TRS |
| Uiterlijk koptelefoon | DJ-stijl |
| Volumeregeling | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Op voorraad
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Op voorraad
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
XXL
Op voorraad
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
L
Demo
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Pioneer DJ HDJ-X10 + Pioneer DJ HDJ-HC02
- Nu als combinatie voor € 309,-
Pioneer DJ HDJ-X10 + Innox HS 02 S
- Nu als combinatie voor € 293,50
Twijfel je of de Pioneer DJ HDJ-X10 DJ koptelefoon bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Pioneer DJ HDJ-X10 + Pioneer DJ HDJ-HC02
Artikelnr: 9000-0068-6919
-
+
-
- € 309,-
Pioneer DJ HDJ-X10 + Innox HS 02 S
Artikelnr: 9000-0104-1878
-
+
-
- € 293,50
Pioneer DJ HDJ-X10 + Innox HS 02 B
Artikelnr: 9000-0104-1876
-
+
-
- € 295,-
Pioneer DJ DJM-S11 + Pioneer DJ HDJ-X10
Artikelnr: 9000-0070-6090
-
+
-
- 1 x Pioneer DJ DJM-S11 DJ-mixer € 1.987,-
- 1 x Pioneer DJ HDJ-X10 DJ koptelefoon € 280,-
- € 2.267,-
Pioneer DJ HDJ-X10 + Korg DS-DAC-100m
Artikelnr: 9000-0038-0942
-
+
-
- Adviesprijs € 386,-
- Nu als combinatie voor € 377,-
- Jouw voordeel € 9,-
Pioneer DJ HDJ-X10 + Innox HeadphoneCover Kit Bulk WH
Artikelnr: 9000-0076-1600
-
+
-
- 1 x Pioneer DJ HDJ-X10 DJ koptelefoon € 280,-
- 1 x Innox HeadphoneCover Kit Bulk WH wit (100 stuks) € 3,20
- € 283,20
Pioneer DJ HDJ-X10 + Innox HeadphoneCover Kit Pairs BK
Artikelnr: 9000-0076-1601
-
+
-
- 1 x Pioneer DJ HDJ-X10 DJ koptelefoon € 280,-
- 1 x Innox HeadphoneCover Kit Pairs BK zwart (100 stuks) € 3,58
- € 283,58
Pioneer DJ HDJ-X10 + Innox HeadphoneCover Kit Pairs WH
Artikelnr: 9000-0076-1602
-
+
-
- 1 x Pioneer DJ HDJ-X10 DJ koptelefoon € 280,-
- 1 x Innox HeadphoneCover Kit Pairs WH wit (100 stuks) € 3,58
- € 283,58
Pioneer DJ HDJ-X10 + Konig & Meyer 16090
Artikelnr: 9000-0082-7724
-
+
-
- 1 x Pioneer DJ HDJ-X10 DJ koptelefoon € 280,-
- 1 x Konig & Meyer 16090 houder voor hoofdtelefoon € 14,-
- € 294,-
Pioneer DJ HDJ-X10 + Konig & Meyer 16312
Artikelnr: 9000-0082-7725
-
+
-
- € 289,80
Pioneer DJ DJM-250MK2 + Pioneer HDJ-X10 DJ koptelefoon zwart
Artikelnr: 9000-0058-9802
-
+
-
- € 650,-
Pioneer DJ HDJ-X10 + Innox HeadphoneCover Kit Pairs BK + Innox HeadphoneCover Kit Pairs WH
Artikelnr: 9000-0076-1604
-
+
-
+
-
Pioneer DJ HDJ-X10 + Konig & Meyer 16075
Artikelnr: 9000-0082-7726
-
+
-
- € 302,05
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie DJ-koptelefoonsAvantone Pro MixPhone MP1 Triple Play Personal Monitor
4.3
7 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 242,-
€ 144,-