Tascam Mixcast 4 Podcast starterset voor 4 personen
Adviesprijs
€ 688,80
-2%
€ 672,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 3 stuks op voorraad in ons magazijn
Bekijk ook eens (5)
Tascam Mixcast 4 podcast recording console
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 639,-
€ 429,-
| 19 inch | nee |
|---|---|
| Aantal auxiliaries | 0 |
| Aantal ingebouwde microfoons | 0 |
| Aantal microfooningangen | 3 - 4 |
| Aantal monokanalen | 4 |
| Aantal stereokanalen | 1 |
| Aantal submasters | geen |
| Aantal XLR microfooningangen | 4 |
| Bitdiepte | 24 bit |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Fantoomspanning | ja |
| Hoofdtelefoonuitgang | ja |
| Ingebouwde audio-interface | USB (14x2 I/O) |
| Ingebouwde audiospeler | nee |
| Ingebouwde effecten | ja |
| Ingebouwde effecten mengpaneel | reverb/delay/modulatie, kanaal compressie |
| Ingebouwde speakers | nee |
|---|---|
| Insert aansluitingen | nee |
| Maximale sample rate | 48 kHz |
| Maximum aantal playback sporen | 2 |
| Maximum aantal simultane opnamesporen | 14 |
| Montagemogelijkheden recorder | geen |
| Podcast bundel | nee |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd stereo (3.5 mm TRS (mini) jack), line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), microfooningang (XLR) |
| Type ingangen mengpaneel | microfoon ingang (XLR), stereo line ingang (3.5 mm TRRS) |
| Type mengpaneel | radio / broadcasting mengpaneel |
| Type productie toebehoren | multimedia interface |
| Type recorder | podcast workstation |
| Type uitgangen mengpaneel | gebalanceerde line uitgang (6.3 mm TRS), stereo hoofdtelefoon uitgang (6.3 of 3.5 mm TRS) |
| Uitgangen recorder | hoofdtelefoon (TRS 3.5 of 6.3 mm), line out gebalanceerd (TRS 6.3 mm of XLR) |
| Voedingsmogelijkheden | los verkrijgbare adapter |
| Volumeregeling | faders |
Tascam Mixcast 4 Podcast set voor 4 personen
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 666,80
€ 650,-
| 19 inch | nee |
|---|---|
| Aantal auxiliaries | 0 |
| Aantal ingebouwde microfoons | 0 |
| Aantal microfooningangen | 3 - 4 |
| Aantal monokanalen | 4 |
| Aantal stereokanalen | 1 |
| Aantal submasters | geen |
| Aantal XLR microfooningangen | 4 |
| Bitdiepte | 24 bit |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Fantoomspanning | ja |
| Hoofdtelefoonuitgang | ja |
| Ingebouwde audio-interface | USB (14x2 I/O) |
| Ingebouwde audiospeler | nee |
| Ingebouwde effecten | ja |
| Ingebouwde effecten mengpaneel | reverb/delay/modulatie, kanaal compressie |
| Ingebouwde speakers | nee |
|---|---|
| Insert aansluitingen | nee |
| Maximale sample rate | 48 kHz |
| Maximum aantal playback sporen | 2 |
| Maximum aantal simultane opnamesporen | 14 |
| Montagemogelijkheden recorder | geen |
| Podcast bundel | nee |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd stereo (3.5 mm TRS (mini) jack), line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), microfooningang (XLR) |
| Type ingangen mengpaneel | microfoon ingang (XLR), stereo line ingang (3.5 mm TRRS) |
| Type mengpaneel | radio / broadcasting mengpaneel |
| Type productie toebehoren | multimedia interface |
| Type recorder | podcast workstation |
| Type uitgangen mengpaneel | gebalanceerde line uitgang (6.3 mm TRS), stereo hoofdtelefoon uitgang (6.3 of 3.5 mm TRS) |
| Uitgangen recorder | hoofdtelefoon (TRS 3.5 of 6.3 mm), line out gebalanceerd (TRS 6.3 mm of XLR) |
| Voedingsmogelijkheden | los verkrijgbare adapter |
| Volumeregeling | faders |
Tascam Mixcast 4 Podcast set met 4 micofoons
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 888,80
€ 867,-
| 19 inch | nee |
|---|---|
| Aantal auxiliaries | 0 |
| Aantal ingebouwde microfoons | 0 |
| Aantal microfooningangen | 3 - 4 |
| Aantal monokanalen | 4 |
| Aantal stereokanalen | 1 |
| Aantal submasters | geen |
| Aantal XLR microfooningangen | 4 |
| Bitdiepte | 24 bit |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Fantoomspanning | ja |
| Hoofdtelefoonuitgang | ja |
| Ingebouwde audio-interface | USB (14x2 I/O) |
| Ingebouwde audiospeler | nee |
| Ingebouwde effecten | ja |
| Ingebouwde effecten mengpaneel | reverb/delay/modulatie, kanaal compressie |
| Ingebouwde speakers | nee |
|---|---|
| Insert aansluitingen | nee |
| Maximale sample rate | 48 kHz |
| Maximum aantal playback sporen | 2 |
| Maximum aantal simultane opnamesporen | 14 |
| Montagemogelijkheden recorder | geen |
| Podcast bundel | nee |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd stereo (3.5 mm TRS (mini) jack), line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), microfooningang (XLR) |
| Type ingangen mengpaneel | microfoon ingang (XLR), stereo line ingang (3.5 mm TRRS) |
| Type mengpaneel | radio / broadcasting mengpaneel |
| Type productie toebehoren | multimedia interface |
| Type recorder | podcast workstation |
| Type uitgangen mengpaneel | gebalanceerde line uitgang (6.3 mm TRS), stereo hoofdtelefoon uitgang (6.3 of 3.5 mm TRS) |
| Uitgangen recorder | hoofdtelefoon (TRS 3.5 of 6.3 mm), line out gebalanceerd (TRS 6.3 mm of XLR) |
| Voedingsmogelijkheden | los verkrijgbare adapter |
| Volumeregeling | faders |
Tascam Mixcast 4 Uitgebreide podcast set voor 4 personen
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 1.162,80
€ 1.134,-
| 19 inch | nee |
|---|---|
| Aantal auxiliaries | 0 |
| Aantal ingebouwde microfoons | 0 |
| Aantal microfooningangen | 3 - 4 |
| Aantal monokanalen | 4 |
| Aantal stereokanalen | 1 |
| Aantal submasters | geen |
| Aantal XLR microfooningangen | 4 |
| Bitdiepte | 24 bit |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Fantoomspanning | ja |
| Hoofdtelefoonuitgang | ja |
| Ingebouwde audio-interface | USB (14x2 I/O) |
| Ingebouwde audiospeler | nee |
| Ingebouwde effecten | ja |
| Ingebouwde effecten mengpaneel | reverb/delay/modulatie, kanaal compressie |
| Ingebouwde speakers | nee |
|---|---|
| Insert aansluitingen | nee |
| Maximale sample rate | 48 kHz |
| Maximum aantal playback sporen | 2 |
| Maximum aantal simultane opnamesporen | 14 |
| Montagemogelijkheden recorder | geen |
| Podcast bundel | nee |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd stereo (3.5 mm TRS (mini) jack), line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), microfooningang (XLR) |
| Type ingangen mengpaneel | microfoon ingang (XLR), stereo line ingang (3.5 mm TRRS) |
| Type mengpaneel | radio / broadcasting mengpaneel |
| Type productie toebehoren | multimedia interface |
| Type recorder | podcast workstation |
| Type uitgangen mengpaneel | gebalanceerde line uitgang (6.3 mm TRS), stereo hoofdtelefoon uitgang (6.3 of 3.5 mm TRS) |
| Uitgangen recorder | hoofdtelefoon (TRS 3.5 of 6.3 mm), line out gebalanceerd (TRS 6.3 mm of XLR) |
| Voedingsmogelijkheden | los verkrijgbare adapter |
| Volumeregeling | faders |
Tascam Mixcast 4 Luxe podcast set voor 4 personen
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 721,-
€ 703,-
| 19 inch | nee |
|---|---|
| Aantal auxiliaries | 0 |
| Aantal ingebouwde microfoons | 0 |
| Aantal microfooningangen | 3 - 4 |
| Aantal monokanalen | 4 |
| Aantal stereokanalen | 1 |
| Aantal submasters | geen |
| Aantal XLR microfooningangen | 4 |
| Bitdiepte | 24 bit |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Fantoomspanning | ja |
| Hoofdtelefoonuitgang | ja |
| Ingebouwde audio-interface | USB (14x2 I/O) |
| Ingebouwde audiospeler | nee |
| Ingebouwde effecten | ja |
| Ingebouwde effecten mengpaneel | reverb/delay/modulatie, kanaal compressie |
| Ingebouwde speakers | nee |
|---|---|
| Insert aansluitingen | nee |
| Maximale sample rate | 48 kHz |
| Maximum aantal playback sporen | 2 |
| Maximum aantal simultane opnamesporen | 14 |
| Montagemogelijkheden recorder | geen |
| Podcast bundel | nee |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd stereo (3.5 mm TRS (mini) jack), line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), microfooningang (XLR) |
| Type ingangen mengpaneel | microfoon ingang (XLR), stereo line ingang (3.5 mm TRRS) |
| Type mengpaneel | radio / broadcasting mengpaneel |
| Type productie toebehoren | multimedia interface |
| Type recorder | podcast workstation |
| Type uitgangen mengpaneel | gebalanceerde line uitgang (6.3 mm TRS), stereo hoofdtelefoon uitgang (6.3 of 3.5 mm TRS) |
| Uitgangen recorder | hoofdtelefoon (TRS 3.5 of 6.3 mm), line out gebalanceerd (TRS 6.3 mm of XLR) |
| Voedingsmogelijkheden | los verkrijgbare adapter |
| Volumeregeling | faders |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 48 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 48 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 3 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Op voorraad
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Twijfel je of de Tascam Mixcast 4 Podcast starterset voor 4 personen bij je past? Doe de check.