Yamaha DXS18XLFW actieve 18 inch subwoofer 1600W
nog geen reviews schrijf een review
Online voorraadstatus:
Bestel nu en ontvang binnen circa 15 werkdagen
Bekijk ook eens (2)
Yamaha DXS18XLF actieve 18 inch subwoofer 1600W
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Duurzaamheid product niet gespecificeerd
Diameter mid driver/woofer 18 inch
RMS vermogen in Watt 750 - 1499 Watt
Minimum frequentie 30 - 34 Hz
Maximale SPL 130 dB - 139 dB
Gewicht per luidspreker 49 kg
Aansluitingen luidspreker 6.3 mm TRS input, XLR input, XLR / TRS combi input
Maximum frequentie subwoofer 150 Hz
vergrendelbare speakeraansluiting nee
Yamaha DXS18XLF inclusief beschermhoes
Levertijd onbekend
Minimum frequentie 30 - 34 Hz
Maximale SPL 130 dB - 139 dB
Gewicht per luidspreker 49 kg
%
Huur dit product
  • Huur dit product al vanaf 154 euro per maand
  • Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
  • Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
  • De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
  • Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
 Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
maandag 13:00 - 17:30
dinsdag 10:00 - 17:30
woensdag 10:00 - 17:30
donderdag 10:00 - 17:30
vrijdag 10:00 - 17:30
zaterdag 10:00 - 17:30
zondag 12:00 - 17:00
XL
 Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
maandag 13:00 - 17:30
dinsdag 10:00 - 17:30
woensdag 10:00 - 17:30
donderdag 10:00 - 17:30
vrijdag 10:00 - 17:30
zaterdag 10:00 - 17:30
zondag 12:00 - 17:00
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Bax Music Amsterdam
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Bax Music Apeldoorn
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
zondag Gesloten
Combinatievoordeel
  • Yamaha beschermhoes voor DXS18XLF en CXS18XLF +
Yamaha + Yamaha DXS18XLFW
  • Devine MIC100/10 XLR microfoon- en signaalkabel 10 meter 2x
Yamaha DXS18XLFW + 2x Devine MIC100/10
Artikelnr: 9000-0060-1043 Bax Music Garantie: Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Algemeen
Specificaties
Productkenmerken
Minimum frequentie 30 - 34 Hz
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
Gewicht (incl. verpakking) 50,0 kg
Afmeting (incl. verpakking) 80,0 x 70,0 x 60,0 cm
Productspecificaties
  • Yamaha DXS18XLFW actieve subwoofer
  • frequentierespons: 30 Hz - 150 Hz
  • LF: 18 inch woofer, 4 inch Voice Coil, ferriet magneet
  • sampling frequency rate: 96 kHz & FIR-filter
  • AD/DA converter: 96 kHz
  • max. SPL: 136 dB
  • vermogen:
    • dynamisch: 1600 Watt
    • RMS: 1230 Watt
  • aansluitingen:
    • XLR-Jack combo input (2x)
    • line level
    • input impedantie: 20 kOhm