Mackie Thump12 v4 actieve luidspreker
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 499,-
-12%
€ 439,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 32 stuks op voorraad in ons magazijn
🔥HOT & NEW
Bekijk ook eens (1)
Mackie Thump15 v4 actieve luidspreker
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 599,-
€ 549,-
| Aantal stereo aux inputs | 1 |
|---|---|
| Afspeelmogelijkheden | Bluetooth |
| Bluetooth | ja |
| Diameter mid driver/woofer | 15 inch |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| DSP | eenvoudige DSP-presets |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geschikt als monitor | ja |
| Gewicht per luidspreker | 15 kg |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 0 |
| Ingangen geschikt voor line signalen | 2 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 1 |
|---|---|
| Ingebouwde equalizer | nee |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Maximale SPL | 140 dB - 149 dB |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 30 - 34 Hz |
| Montagepunten | M10 schroefdraad |
| RMS vermogen in Watt | 750 - 1499 Watt |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), line in gebalanceerd (XLR) |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out gebalanceerd (XLR) |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 31 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 31 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 32 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x Mackie Thump12 v4
- Adviesprijs € 878,-
- Jouw voordeel € 18,-
- Nu als combinatie voor € 860,-
Twijfel je of de Mackie Thump12 v4 actieve luidspreker bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
2x Mackie Thump12 v4
Artikelnr: 9000-0152-6808
-
2x
- Adviesprijs € 878,-
- Nu als combinatie voor € 860,-
- Jouw voordeel € 18,-
Andere producten van Mackie
Zoek alle producten van het merk MackieMackie SRM 150 actieve (vloer)monitor luidspreker
3.9
14 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 398,-
€ 298,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Actieve fullrangeRCF ART 910-A actieve fullrange luidspreker 10 inch
4.8
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 619,-
€ 589,-
Electro-Voice ELX200-10P actieve 10 inch luidspreker
4.7
18 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 684,-
€ 617,-
Devine Onyx 12A 12 inch actieve fullrange luidspreker
4.6
59 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 398,-
€ 249,-
Gerelateerde producten van Mackie
Zoek alle producten van het merk Mackie in de categorie Actieve fullrangeMackie SRM210 | V-Class actieve 10 inch luidspreker
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 955,-
€ 669,-
Mackie Thrash212 actieve 12 inch fullrange speaker voor rock & metal
Op voorraad
Adviesprijs
€ 413,-
€ 345,-