Devine Onyx 15A zanginstalatie met subwoofer
Adviesprijs
€ 1.530,35
€ 1.530,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = vrijdag in huis (gratis)
Nog 5 stuks op voorraad in ons magazijn
TIJDELIJK 5% EXTRA KORTING MET CODE: EM262
Bekijk ook eens (6)
Devine Onyx 15A 15 inch actieve fullrange luidspreker
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = vrijdag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 478,-
€ 299,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS vermogen in Watt | 350 - 499 Watt |
| Maximale SPL | 130 dB - 139 dB |
| Diameter mid driver/woofer | 15 inch |
| Diameter tweeter | 1.35 inch |
| Bluetooth | nee |
| Afspeelmogelijkheden | geen |
| Type analoge audio uitgang(en) | mix out gebalanceerd (XLR) |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd (RCA/tulp), line in ongebalanceerd stereo (3.5 mm TRS (mini) jack), line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), line in gebalanceerd (XLR), microfooningang (XLR) |
| Aantal stereo aux inputs | 1 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 2 |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 0 |
| Ingangen geschikt voor line signalen | 2 |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
| Minimum frequentie | 40 - 49 Hz |
|---|---|
| Maximum frequentie | 19 - 19.9 kHz |
| DSP | geen DSP |
| Ingebouwde equalizer | ja |
| Geschikt als monitor | ja |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Montagepunten | 35 mm statiefflens |
| Gewicht per luidspreker | 20 kg |
| Inhoud set | ~ |
| Aantal (full range) speakers | ~ |
| Aantal subwoofers | ~ |
| Actief of passief | ~ |
| Speakerset inclusief | ~ |
Devine Onyx 15A (2x) + 15SA (2x) set
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = vrijdag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 1.543,-
€ 1.504,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS vermogen in Watt | ~ |
| Maximale SPL | ~ |
| Diameter mid driver/woofer | ~ |
| Diameter tweeter | ~ |
| Bluetooth | ~ |
| Afspeelmogelijkheden | ~ |
| Type analoge audio uitgang(en) | ~ |
| Type analoge audio ingang(en) | ~ |
| Aantal stereo aux inputs | ~ |
| Ingangen geschikt voor microfoon | ~ |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | ~ |
| Ingangen geschikt voor line signalen | ~ |
| Uitgang voor passieve luidspreker | ~ |
| Minimum frequentie | ~ |
|---|---|
| Maximum frequentie | ~ |
| DSP | ~ |
| Ingebouwde equalizer | ~ |
| Geschikt als monitor | ~ |
| Materiaal speakerkast | ~ |
| Montagepunten | ~ |
| Gewicht per luidspreker | ~ |
| Inhoud set | audiokabel(s), speaker(s) (fullrange), subwoofer(s), tussenpaal / tussenpalen |
| Aantal (full range) speakers | ~ |
| Aantal subwoofers | ~ |
| Actief of passief | ~ |
| Speakerset inclusief | ~ |
Devine Onyx 15A (2x) + 12SA (4x) set
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = vrijdag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 1.860,-
€ 1.852,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS vermogen in Watt | ~ |
| Maximale SPL | ~ |
| Diameter mid driver/woofer | ~ |
| Diameter tweeter | ~ |
| Bluetooth | ~ |
| Afspeelmogelijkheden | ~ |
| Type analoge audio uitgang(en) | ~ |
| Type analoge audio ingang(en) | ~ |
| Aantal stereo aux inputs | ~ |
| Ingangen geschikt voor microfoon | ~ |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | ~ |
| Ingangen geschikt voor line signalen | ~ |
| Uitgang voor passieve luidspreker | ~ |
| Minimum frequentie | ~ |
|---|---|
| Maximum frequentie | ~ |
| DSP | ~ |
| Ingebouwde equalizer | ~ |
| Geschikt als monitor | ~ |
| Materiaal speakerkast | ~ |
| Montagepunten | ~ |
| Gewicht per luidspreker | ~ |
| Inhoud set | audiokabel(s), speaker(s) (fullrange), subwoofer(s) |
| Aantal (full range) speakers | ~ |
| Aantal subwoofers | ~ |
| Actief of passief | ~ |
| Speakerset inclusief | ~ |
Devine Onyx 15A speakerset met subwoofer
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = vrijdag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 1.466,40
€ 1.466,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS vermogen in Watt | 350 - 499 Watt |
| Maximale SPL | 130 dB - 139 dB |
| Diameter mid driver/woofer | 15 inch |
| Diameter tweeter | 1.35 inch |
| Bluetooth | nee |
| Afspeelmogelijkheden | geen |
| Type analoge audio uitgang(en) | mix out gebalanceerd (XLR) |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd (RCA/tulp), line in ongebalanceerd stereo (3.5 mm TRS (mini) jack), line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), line in gebalanceerd (XLR), microfooningang (XLR) |
| Aantal stereo aux inputs | 1 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 2 |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 0 |
| Ingangen geschikt voor line signalen | 2 |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
| Minimum frequentie | 40 - 49 Hz |
|---|---|
| Maximum frequentie | 19 - 19.9 kHz |
| DSP | geen DSP |
| Ingebouwde equalizer | ja |
| Geschikt als monitor | ja |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Montagepunten | 35 mm statiefflens |
| Gewicht per luidspreker | 20 kg |
| Inhoud set | ~ |
| Aantal (full range) speakers | 1 |
| Aantal subwoofers | 1 |
| Actief of passief | actief |
| Speakerset inclusief | mixer, microfoonkabel(s), speakerstatief / statieven, hoezen / koffers |
Devine Onyx 15A starterset
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = vrijdag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 905,90
€ 905,90
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS vermogen in Watt | 350 - 499 Watt |
| Maximale SPL | 130 dB - 139 dB |
| Diameter mid driver/woofer | 15 inch |
| Diameter tweeter | 1.35 inch |
| Bluetooth | nee |
| Afspeelmogelijkheden | geen |
| Type analoge audio uitgang(en) | mix out gebalanceerd (XLR) |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd (RCA/tulp), line in ongebalanceerd stereo (3.5 mm TRS (mini) jack), line in ongebalanceerd (XLR), line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), microfooningang (XLR) |
| Aantal stereo aux inputs | 1 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 2 |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 0 |
| Ingangen geschikt voor line signalen | 2 |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
| Minimum frequentie | 40 - 49 Hz |
|---|---|
| Maximum frequentie | 19 - 19.9 kHz |
| DSP | geen DSP |
| Ingebouwde equalizer | ja |
| Geschikt als monitor | ja |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Montagepunten | 35 mm statiefflens |
| Gewicht per luidspreker | 20 kg |
| Inhoud set | ~ |
| Aantal (full range) speakers | 1 |
| Aantal subwoofers | 0 |
| Actief of passief | actief |
| Speakerset inclusief | mixer, speakerstatief / statieven, hoezen / koffers |
Devine Onyx 15A starterset met subwoofer
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = vrijdag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 1.258,40
€ 1.258,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS vermogen in Watt | 350 - 499 Watt |
| Maximale SPL | 130 dB - 139 dB |
| Diameter mid driver/woofer | 15 inch |
| Diameter tweeter | 1.35 inch |
| Bluetooth | nee |
| Afspeelmogelijkheden | geen |
| Type analoge audio uitgang(en) | mix out gebalanceerd (XLR) |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd (RCA/tulp), line in ongebalanceerd stereo (3.5 mm TRS (mini) jack), line in ongebalanceerd (XLR), line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), microfooningang (XLR) |
| Aantal stereo aux inputs | 1 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 2 |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 0 |
| Ingangen geschikt voor line signalen | 2 |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
| Minimum frequentie | 40 - 49 Hz |
|---|---|
| Maximum frequentie | 19 - 19.9 kHz |
| DSP | geen DSP |
| Ingebouwde equalizer | ja |
| Geschikt als monitor | ja |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Montagepunten | 35 mm statiefflens |
| Gewicht per luidspreker | 20 kg |
| Inhoud set | ~ |
| Aantal (full range) speakers | 1 |
| Aantal subwoofers | 1 |
| Actief of passief | actief |
| Speakerset inclusief | mixer, microfoonkabel(s), speakerstatief / statieven, hoezen / koffers |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 109 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 109 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 6 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Twijfel je of de Devine Onyx 15A zanginstalatie met subwoofer bij je past? Doe de check.
Andere producten van Devine
Zoek alle producten van het merk DevineDevine SND-30-24-8 Stagesnake XLR stage haspel 24-weg 30 meter
Op voorraad
Adviesprijs
€ 856,-
€ 535,-
Devine Onyx 18SA 18 inch actieve subwoofer
4.4
40 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 798,-
€ 499,-
Devine Aco Studio Panel Green Slim absorber 1200x600x70 mm
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.038,-
€ 526,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Actieve fullrangedB Technologies Opera 10 actieve 10 inch luidspreker
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 457,-
€ 365,-
LD Systems ICOA 12 A BT coaxiale actieve fullrange luidspreker
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 475,-
€ 419,-