dB Technologies OPERA 15 actieve 15 inch luidspreker
Populair
Adviesprijs
€ 595,-
-30%
€ 418,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis (gratis)
Nog 4 stuks op voorraad in ons magazijn
Bekijk ook eens (4)
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Antwerpen
dB Technologies Opera 10 actieve 10 inch luidspreker
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 457,-
€ 347,-
| Aantal stereo aux inputs | 0 |
|---|---|
| Afspeelmogelijkheden | geen |
| Bluetooth | nee |
| Diameter mid driver/woofer | 10 inch |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| DSP | eenvoudige DSP-presets |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geschikt als monitor | ja |
| Gewicht per luidspreker | 12 kg |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 1 |
| Ingangen geschikt voor line signalen | 1 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 2 |
| Ingebouwde equalizer | ja |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Maximale SPL | 120 dB - 129 dB |
| Maximum frequentie | 19 - 19.9 kHz |
|---|---|
| Minimum frequentie | 60 - 79 Hz |
| Montagepunten | M10 schroefdraad, 35 mm statiefflens |
| RMS vermogen in Watt | 500 - 749 Watt |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), microfooningang (XLR), Hi-Z instrument ingang (6.3 mm TS jack) |
| Type analoge audio uitgang(en) | thru (XLR), mix out gebalanceerd (XLR) |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
| Aantal (full range) speakers | ~ |
| Aantal subwoofers | ~ |
| Actief of passief | ~ |
| Speakerset inclusief | ~ |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
dB Technologies Opera 12 actieve 12 inch luidspreker
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 535,-
€ 429,-
| Aantal stereo aux inputs | 0 |
|---|---|
| Afspeelmogelijkheden | geen |
| Bluetooth | nee |
| Diameter mid driver/woofer | 12 inch |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| DSP | eenvoudige DSP-presets |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geschikt als monitor | ja |
| Gewicht per luidspreker | 14 kg |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 1 |
| Ingangen geschikt voor line signalen | 1 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 2 |
| Ingebouwde equalizer | ja |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Maximale SPL | 120 dB - 129 dB |
| Maximum frequentie | 19 - 19.9 kHz |
|---|---|
| Minimum frequentie | 60 - 79 Hz |
| Montagepunten | M10 schroefdraad, 35 mm statiefflens |
| RMS vermogen in Watt | 500 - 749 Watt |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), microfooningang (XLR), Hi-Z instrument ingang (6.3 mm TS jack) |
| Type analoge audio uitgang(en) | thru (XLR), mix out gebalanceerd (XLR) |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
| Aantal (full range) speakers | ~ |
| Aantal subwoofers | ~ |
| Actief of passief | ~ |
| Speakerset inclusief | ~ |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
dB Technologies Opera 12 + statieven + kabels
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = dinsdag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 956,90
€ 933,-
| Aantal stereo aux inputs | ~ |
|---|---|
| Afspeelmogelijkheden | ~ |
| Bluetooth | ~ |
| Diameter mid driver/woofer | ~ |
| Diameter tweeter | ~ |
| DSP | ~ |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geschikt als monitor | ~ |
| Gewicht per luidspreker | ~ |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | ~ |
| Ingangen geschikt voor line signalen | ~ |
| Ingangen geschikt voor microfoon | ~ |
| Ingebouwde equalizer | ~ |
| Materiaal speakerkast | ~ |
| Maximale SPL | ~ |
| Maximum frequentie | ~ |
|---|---|
| Minimum frequentie | ~ |
| Montagepunten | ~ |
| RMS vermogen in Watt | ~ |
| Type analoge audio ingang(en) | ~ |
| Type analoge audio uitgang(en) | ~ |
| Uitgang voor passieve luidspreker | ~ |
| Aantal (full range) speakers | 2 |
| Aantal subwoofers | 0 |
| Actief of passief | actief |
| Speakerset inclusief | speakerkabel(s), speakerstatief / statieven |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 30 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 30 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 4 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Op voorraad
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Demo
Combinatievoordeel
dB Technologies OPERA 15 + Shure Beta 58a
- Adviesprijs € 591,-
- Jouw voordeel € 5,-
- Nu als combinatie voor € 586,-
dB Technologies OPERA 15 + Innox IVA S-1 MKII
- Adviesprijs € 437,95
- Jouw voordeel € 2,95
- Nu als combinatie voor € 435,-
Twijfel je of de dB Technologies OPERA 15 actieve 15 inch luidspreker bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
dB Technologies OPERA 15 + Shure Beta 58a
Artikelnr: 9000-0098-1950
-
+
-
- 1 x dB Technologies OPERA 15 actieve 15 inch luidspreker € 418,-
- 1 x Shure Beta 58a dynamische zangmicrofoon € 173,-
- Adviesprijs € 591,-
- Nu als combinatie voor € 586,-
- Jouw voordeel € 5,-
dB Technologies OPERA 15 + Innox IVA S-1 MKII
Artikelnr: 9000-0114-5432
-
+
-
- 1 x dB Technologies OPERA 15 actieve 15 inch luidspreker € 418,-
- 1 x Innox IVA S-1 MKII speakerstatief 1.80m € 19,95
- Adviesprijs € 437,95
- Nu als combinatie voor € 435,-
- Jouw voordeel € 2,95
2x dB Technologies OPERA 15 + Devine MIC100/5
Artikelnr: 9000-0076-4293
-
+
2x
-
- 2 x dB Technologies OPERA 15 actieve 15 inch luidspreker € 418,-
- 1 x Devine MIC100/5 XLR microfoon- en signaalkabel 5 meter € 8,50
- Adviesprijs € 844,50
- Nu als combinatie voor € 834,-
- Jouw voordeel € 10,50
dB Technologies OPERA 15 + Devine MixPad 502 + Devine MIC100/3
Artikelnr: 9000-0076-4291
-
+
-
+
-
- 1 x dB Technologies OPERA 15 actieve 15 inch luidspreker € 418,-
- 1 x Devine MixPad 502 professionele 5-kanaals mixer € 48,-
- 1 x Devine MIC100/3 XLR microfoon- en signaalkabel 3 meter € 6,95
- Adviesprijs € 472,95
- Nu als combinatie voor € 467,-
- Jouw voordeel € 5,95
dB Technologies OPERA 15 + Devine DM 20 + Devine MIC100/5
Artikelnr: 9000-0076-4292
-
+
-
+
-
- 1 x dB Technologies OPERA 15 actieve 15 inch luidspreker € 418,-
- 1 x Devine DM 20 dynamische microfoon € 39,-
- 1 x Devine MIC100/5 XLR microfoon- en signaalkabel 5 meter € 8,50
- Adviesprijs € 465,50
- Nu als combinatie voor € 457,-
- Jouw voordeel € 8,50
Andere producten van dB Technologies
Zoek alle producten van het merk dB TechnologiesdB Technologies SUB 615 actieve 15 inch subwoofer 600W
4.6
10 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 719,-
€ 592,-
dB Technologies B-Hype 10 actieve fullrange luidspreker
4.8
8 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 311,-
€ 199,-
dB Technologies Opera 10 actieve 10 inch luidspreker
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 457,-
€ 347,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Actieve fullrangeDevine Onyx 12A 12 inch actieve fullrange luidspreker
4.6
59 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 398,-
€ 249,-
Devine Onyx 10A 10 inch actieve fullrange luidspreker
4.6
9 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 350,-
€ 219,-
Gerelateerde producten van dB Technologies
Zoek alle producten van het merk dB Technologies in de categorie Actieve fullrangedB Technologies Opera 12 actieve 12 inch luidspreker
4.8
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 535,-
€ 429,-
dB Technologies KL 15 actieve luidspreker met DSP
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 475,-
€ 446,-
dB Technologies B-Hype 10 actieve fullrange luidspreker
4.8
8 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 311,-
€ 199,-
dB Technologies Opera 10 actieve 10 inch luidspreker
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 457,-
€ 347,-