DAP NGA-10A active 10 inch full range speaker
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 445,-
-4%
€ 425,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Nog ruim voldoende voorraad bij de leverancier
Bekijk ook eens (1)
DAP NGA-12A active 12 inch full range speaker
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 495,-
€ 449,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS vermogen in Watt | 750 - 1499 Watt |
| Maximale SPL | 120 dB - 129 dB |
| Diameter mid driver/woofer | 12 inch |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Bluetooth | ja |
| Afspeelmogelijkheden | Bluetooth |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out gebalanceerd (XLR) |
| Type analoge audio ingang(en) | microfooningang (XLR), Hi-Z instrument ingang (6.3 mm TS jack) |
| Aantal stereo aux inputs | 0 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 1 |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 1 |
|---|---|
| Ingangen geschikt voor line signalen | 1 |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
| Minimum frequentie | 40 - 49 Hz |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| DSP | handmatige DSP-instellingen |
| Ingebouwde equalizer | ja |
| Geschikt als monitor | ja |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Montagepunten | M10 schroefdraad |
| Gewicht per luidspreker | 16 kg |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 30 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 30 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
DAP NGA-10A + 2x Devine MIC100/5
- Adviesprijs € 442,-
- Jouw voordeel € 3,-
- Nu als combinatie voor € 439,-
DAP NGA-10A + Innox Snap 27
- Adviesprijs € 430,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 429,-
Twijfel je of de DAP NGA-10A active 10 inch full range speaker bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
DAP NGA-10A + 2x Devine MIC100/5
Artikelnr: 9000-0152-6270
-
+
-
2x
- 1 x DAP NGA-10A active 10 inch full range speaker € 425,-
- 2 x Devine MIC100/5 XLR microfoon- en signaalkabel 5 meter € 8,50
- Adviesprijs € 442,-
- Nu als combinatie voor € 439,-
- Jouw voordeel € 3,-
DAP NGA-10A + Innox Snap 27
Artikelnr: 9000-0152-6271
-
+
-
- 1 x DAP NGA-10A active 10 inch full range speaker € 425,-
- 1 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) € 5,50
- Adviesprijs € 430,50
- Nu als combinatie voor € 429,-
- Jouw voordeel € 1,50
DAP NGA-10A + Innox ETA GAF-01-BK
Artikelnr: 9000-0152-6272
-
+
-
- 1 x DAP NGA-10A active 10 inch full range speaker € 425,-
- 1 x Innox ETA GAF-01-BK Gaffa Tape 50 mm x 50 m zwart € 9,50
- Adviesprijs € 434,50
- Nu als combinatie voor € 433,-
- Jouw voordeel € 1,50
Andere producten van DAP
Zoek alle producten van het merk DAPAlternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Actieve fullrangeMackie SRM210 | V-Class actieve 10 inch luidspreker
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 955,-
€ 602,-