Yamaha PX3 klasse D versterker 2x 500W @ 4 Ohm
Adviesprijs
€ 965,-
-16%
€ 811,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (3)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS-vermogen (4 ohm) per kanaal | 1200 - 1299 Watt |
| RMS-vermogen (8 ohm) per kanaal | 1000 - 1099 Watt |
| 2 Ohm compatible | ja |
| versterkerklasse | D |
| Aantal kanalen versterker | 2 |
| 19 inch-rackformaat | 2 U |
| Versterkeruitgang | vergrendelbare speakerconnector, 6.3 mm jack, draadklemmen |
| Ingangsconnector | jack (6.3 mm), XLR |
|---|---|
| voorzien van crossover | nee |
| ingebouwde DSP processor | ja |
| Koeling | ventilator |
| bridge-modus | nee |
| ingebouwde beveiligingen | overbelasting, thermisch, kortsluiting, clip-indicator |
| audio doorlus-uitgang | nee |
| ingebouwd filter | HPF, LPF |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS-vermogen (4 ohm) per kanaal | 1000 - 1099 Watt |
| RMS-vermogen (8 ohm) per kanaal | 800 - 899 Watt |
| 2 Ohm compatible | ja |
| versterkerklasse | D |
| Aantal kanalen versterker | 2 |
| 19 inch-rackformaat | 2 U |
| Versterkeruitgang | vergrendelbare speakerconnector, 6.3 mm jack, draadklemmen |
| Ingangsconnector | jack (6.3 mm), XLR |
|---|---|
| voorzien van crossover | nee |
| ingebouwde DSP processor | ja |
| Koeling | ventilator |
| bridge-modus | nee |
| ingebouwde beveiligingen | overbelasting, thermisch, kortsluiting, clip-indicator |
| audio doorlus-uitgang | nee |
| ingebouwd filter | HPF, LPF |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS-vermogen (4 ohm) per kanaal | 800 - 899 Watt |
| RMS-vermogen (8 ohm) per kanaal | 500 - 599 Watt |
| 2 Ohm compatible | ja |
| versterkerklasse | D |
| Aantal kanalen versterker | 2 |
| 19 inch-rackformaat | 2 U |
| Versterkeruitgang | vergrendelbare speakerconnector, 6.3 mm jack, draadklemmen |
| Ingangsconnector | jack (6.3 mm), XLR |
|---|---|
| voorzien van crossover | nee |
| ingebouwde DSP processor | ja |
| Koeling | ventilator |
| bridge-modus | nee |
| ingebouwde beveiligingen | overbelasting, thermisch, kortsluiting, clip-indicator |
| audio doorlus-uitgang | nee |
| ingebouwd filter | HPF, LPF |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 58 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 58 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x Yamaha CHR10 + 2x Devine SPE25/10 + Yamaha PX3
Artikelnr: 9000-0082-1332
-
+
2x
-
+
2x
-
- 2 x Yamaha CHR10 passieve fullrange luidspreker € 499,-
- 2 x Devine SPE25/10 speakerkabel 2x 2.5 mm 10 meter € 29,-
- 1 x Yamaha PX3 klasse D versterker 2x 500W @ 4 Ohm € 811,-
- Adviesprijs € 1.867,-
- Nu als combinatie voor € 1.782,-
- Jouw voordeel € 85,-
Yamaha PX3 versterker + 2x CBR12 speaker + 2x speakerkabel
Artikelnr: 9000-0034-0339
-
+
-
+
2x
-
2x
- 1 x Yamaha PX3 klasse D versterker 2x 500W @ 4 Ohm € 811,-
- 2 x Yamaha CBR12 passieve luidspreker 1 x 12 inch € 395,-
- 2 x DAP FS176 vergrendelbare speakerkabel 2x 1.5 mm2 6 meter € 39,-
- Adviesprijs € 1.679,-
- Nu als combinatie voor € 1.648,-
- Jouw voordeel € 31,-
Andere producten van Yamaha
Zoek alle producten van het merk YamahaYamaha LL16D ARE Natural elektrisch-akoestische westerngitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.519,-
€ 1.269,-
Yamaha HS8W actieve studiomonitor wit (per stuk)
4.8
12 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 379,-
€ 289,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie VersterkersDAP HP-2100 klasse H versterker 2x 1000W @ 4 Ohm
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 406,-
€ 395,-