JBL 308P MK2 actieve studiomonitor (per stuk)
Adviesprijs
€ 368,-
-29%
€ 262,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 4 stuks op voorraad in ons magazijn
Bekijk ook eens (1)
JBL 308P MK2 actieve studiomonitor (set van 2)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 524,-
€ 524,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Actief of passief | actief |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Diameter mid driver | niet van toepassing |
| Diameter woofer | 8 inch |
| Coaxiaal | nee |
| Monitor set | set (2.0) |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
|---|---|
| Minimum frequentie | 40 - 49 Hz |
| RMS vermogen in Watt | 100 - 199 Watt |
| Aansluitingen luidspreker | 6.3 mm TRS input, XLR input |
| Type studio monitor | 2-weg (tweeter + woofer) |
| Bass reflex | achterkant |
| Interne kalibratie | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 4 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 21:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
JBL 308P MK2 actieve studiomonitor (set van 2)
- Nu als combinatie voor € 524,-
JBL 308P MK2 (2x) + statieven
- Adviesprijs € 673,-
- Jouw voordeel € 24,-
- Nu als combinatie voor € 649,-
Twijfel je of de JBL 308P MK2 actieve studiomonitor (per stuk) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
JBL 308P MK2 actieve studiomonitor (set van 2)
Artikelnr: 9000-0041-7630
-
2x
JBL 308P MK2 (2x) + statieven
Artikelnr: 9000-0041-7586
-
+
2x
-
- 2 x JBL 308P MK2 actieve studiomonitor (per stuk) € 262,-
- 1 x Innox IVA MON-03 studio monitor statief (set van 2) € 149,-
- Adviesprijs € 673,-
- Nu als combinatie voor € 649,-
- Jouw voordeel € 24,-
JBL 308P MK2 + Devine MIC100/3
Artikelnr: 9000-0105-4418
-
+
-
JBL 308P MK2 + Devine VA5030
Artikelnr: 9000-0105-4141
-
+
-
JBL 308P MK2 + Devine VA8030
Artikelnr: 9000-0105-3940
-
+
-
2x JBL 308P MK2 + 2x Devine MIC100/5
Artikelnr: 9000-0041-7666
-
+
2x
-
2x
JBL 308P MK2 (2x) + pads
Artikelnr: 9000-0041-7667
-
+
2x
-
- € 543,-
JBL 308P MK2 + Devine JACS/3
Artikelnr: 9000-0105-4419
-
+
-
Andere producten van JBL
Zoek alle producten van het merk JBLJBL Control 1 Pro passieve monitorset van twee speakers
4.7
18 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 187,-
€ 149,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Studio monitorIK Multimedia iLoud Micro Monitor actieve studiomonitor BK (set van 2)
4.3
24 reviews
Op voorraad
€ 289,-
Yamaha HS8W actieve studiomonitor wit (per stuk)
4.8
12 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 379,-
€ 289,-
Hercules DJSpeaker 32 Party speakers met verlichting (set van 2)
4.8
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 199,-
€ 89,-
Gerelateerde producten van JBL
Zoek alle producten van het merk JBL in de categorie Studio monitorJBL Control 1 Pro passieve monitorset van twee speakers
4.7
18 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 187,-
€ 149,-
JBL 305P MKII actieve studiomonitor (per stuk)
4.8
18 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 229,-
€ 141,-