Sennheiser HD 599 open HiFi/studio-koptelefoon
Adviesprijs
€ 219,-
-37%
€ 139,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
Bekijk ook eens (3)
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Amsterdam
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Antwerpen
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Ideale koptelefoon voor | muziek luisteren |
| Uiterlijk koptelefoon | modern opvallend |
| Draadloos | nee |
| In- / on- / over-ear | over-ear |
| Hoofdtelefoonconstructie | gesloten |
| Kleur | zwart |
| Inklapbaar / demonteerbaar | nee |
| Actieve ruisonderdrukking | nee |
| Inclusief microfoon | ja |
| Volumeregeling | nee |
|---|---|
| instelbare bass-boost | nee |
| Kabellengte | >/= 300 cm |
| Kabel afneembaar | ja |
| Gewicht koptelefoon | 300 gr |
| Type audio connector | jack 3.5 mm TRRS, jack 6.3 mm TRS |
| Impedantie hoofdtelefoon | 20-29 Ohm |
| Minimum frequentie | 10 - 14 Hz |
| Maximum frequentie | 27 - 28.9 kHz |
| Draaibare oorschelp | ~ |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Demo
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Demo
Combinatievoordeel
Sennheiser HD 599 + Innox HS 02 B
- Adviesprijs € 154,-
- Jouw voordeel € 2,-
- Nu als combinatie voor € 152,-
Sennheiser HD 599 + Innox HS 02 S
- Adviesprijs € 152,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 151,-
Twijfel je of de Sennheiser HD 599 open HiFi/studio-koptelefoon bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Sennheiser HD 599 + Innox HS 02 B
Artikelnr: 9000-0104-2244
-
+
-
- 1 x Sennheiser HD 599 open HiFi/studio-koptelefoon € 139,-
- 1 x Innox HS 02 B hoofdtelefoonhouder € 15,-
- Adviesprijs € 154,-
- Nu als combinatie voor € 152,-
- Jouw voordeel € 2,-
Sennheiser HD 599 + Innox HS 02 S
Artikelnr: 9000-0104-2245
-
+
-
- 1 x Sennheiser HD 599 open HiFi/studio-koptelefoon € 139,-
- 1 x Innox HS 02 S hoofdtelefoonhouder € 13,50
- Adviesprijs € 152,50
- Nu als combinatie voor € 151,-
- Jouw voordeel € 1,50
Sennheiser HD 599 + Konig & Meyer 16090
Artikelnr: 9000-0103-7715
-
+
-
- 1 x Sennheiser HD 599 open HiFi/studio-koptelefoon € 139,-
- 1 x Konig & Meyer 16090 houder voor hoofdtelefoon € 14,-
- Adviesprijs € 153,-
- Nu als combinatie voor € 152,-
- Jouw voordeel € 1,-
Sennheiser HD 599 + Konig & Meyer 16075
Artikelnr: 9000-0103-7716
-
+
-
- 1 x Sennheiser HD 599 open HiFi/studio-koptelefoon € 139,-
- 1 x Konig & Meyer 16075 hoofdtelefoon-houder € 22,05
- Adviesprijs € 161,05
- Nu als combinatie voor € 160,-
- Jouw voordeel € 1,05
Sennheiser HD 599 + Innox HeadphoneCover Kit Pairs BK
Artikelnr: 9000-0103-7717
-
+
-
Sennheiser HD 599 + Innox HeadphoneCover Kit Pairs WH
Artikelnr: 9000-0103-7718
-
+
-
Andere producten van Sennheiser
Zoek alle producten van het merk SennheiserSennheiser E 906 dynamische instrumentmicrofoon
4.8
20 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 405,-
€ 161,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Studio-koptelefoonsBeyerdynamic DT 770 Pro 250 Ohm studio hoofdtelefoon
4.8
264 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 160,-
€ 139,-
Yamaha HPH-MT7 Studio Monitor hoofdtelefoon zwart
4.8
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 234,-
€ 187,-
Gerelateerde producten van Sennheiser
Zoek alle producten van het merk Sennheiser in de categorie Studio-koptelefoonsSennheiser HD 25 Plus hoofdtelefoon deluxe-editie
4.8
46 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 199,-
€ 161,-