Yamaha CZR12 met beschermhoes
Adviesprijs
€ 1.224,-
-3%
€ 1.193,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (3)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type speaker aansluiting | vergrendelbare speaker aansluiting |
| Nominale impedantie | 8 Ohm |
| RMS belastbaarheid in Watt | 750 - 999 Watt |
| piekbelasting in Watt | 1500 - 3000 Watt |
| Diameter mid driver/woofer | 12 inch |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Gewicht per luidspreker | 18 kg |
| Maximale SPL | 130 dB - 139 dB |
|---|---|
| Minimum frequentie | 35 - 39 Hz |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Gevoeligheid | 97 dB |
| Set | nee |
| installatie-speaker / 100 Volt | nee |
| Materiaal speakerkast | hout |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type speaker aansluiting | vergrendelbare speaker aansluiting |
| Nominale impedantie | 8 Ohm |
| RMS belastbaarheid in Watt | 750 - 999 Watt |
| piekbelasting in Watt | 1500 - 3000 Watt |
| Diameter mid driver/woofer | 12 inch |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Gewicht per luidspreker | 18 kg |
| Maximale SPL | 130 dB - 139 dB |
|---|---|
| Minimum frequentie | 35 - 39 Hz |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Gevoeligheid | 97 dB |
| Set | nee |
| installatie-speaker / 100 Volt | nee |
| Materiaal speakerkast | hout |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type speaker aansluiting | vergrendelbare speaker aansluiting |
| Nominale impedantie | 8 Ohm |
| RMS belastbaarheid in Watt | 750 - 999 Watt |
| piekbelasting in Watt | 1500 - 3000 Watt |
| Diameter mid driver/woofer | 12 inch |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Gewicht per luidspreker | 18 kg |
| Maximale SPL | 130 dB - 139 dB |
|---|---|
| Minimum frequentie | 35 - 39 Hz |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Gevoeligheid | 97 dB |
| Set | nee |
| installatie-speaker / 100 Volt | nee |
| Materiaal speakerkast | hout |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 85 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 85 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Andere producten van Yamaha
Zoek alle producten van het merk YamahaYamaha A5R ARE Vintage Natural elektrisch-akoestische westerngitaar met koffer
Op voorraad
€ 1.925,-
Yamaha LL16D ARE Natural elektrisch-akoestische westerngitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.519,-
€ 1.269,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Passieve fullrangeElectro-Voice ZX1-90W 8 inch passieve luidspreker wit
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 509,-
€ 435,-