Marshall JVM410H 4-kanaals 100 Watt buizen gitaarversterker top
Adviesprijs
€ 1.469,-
-5%
€ 1.399,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
Bekijk ook eens (7)
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Amsterdam
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| type versterker | buizen |
| Vermogen in Watt | 31 - 50 Watt |
| impedantie speakeruitgang | 16 Ohm, 8 Ohm |
| Gewicht | 15 - 19.9 kg |
| aantal speakeruitgangen | 5 |
| Aantal kanalen | 2 |
| Type versterkerbuis | EL34 |
| amp-modeling | nee |
| ingebouwd stemapparaat | nee |
| Ingebouwde effecten | reverb (analoog) |
| power attenuator | nee |
|---|---|
| effects loop | ja |
| Aansluitingen | Externe luidspreker(s), Footswitch, Line-out, MIDI |
| Kleur | zwart |
| aantal luidsprekers | ~ |
| luidsprekerdiameter | ~ |
| Voeding mogelijk via batterij | ~ |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Marshall JVM210H 2-kanaals 100 Watt buizen gitaarversterker top
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 1.535,-
€ 1.224,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| type versterker | buizen |
| Vermogen in Watt | 76 - 100 Watt |
| impedantie speakeruitgang | 16 Ohm, 8 Ohm, 4 Ohm |
| Gewicht | 20 - 24.9 kg |
| aantal speakeruitgangen | 5 |
| Aantal kanalen | 2 |
| Type versterkerbuis | EL34 |
| amp-modeling | nee |
| ingebouwd stemapparaat | nee |
| Ingebouwde effecten | reverb (analoog) |
| power attenuator | nee |
|---|---|
| effects loop | ja |
| Aansluitingen | Externe luidspreker(s), Footswitch, Line-out, MIDI |
| Kleur | zwart |
| aantal luidsprekers | ~ |
| luidsprekerdiameter | ~ |
| Voeding mogelijk via batterij | ~ |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Marshall JVM215C 50 Watt 1x12 inch buizen gitaarversterker combo
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 1.859,-
€ 1.408,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| type versterker | buizen |
| Vermogen in Watt | 31 - 50 Watt |
| impedantie speakeruitgang | ~ |
| Gewicht | 25 - 29.9 kg |
| aantal speakeruitgangen | ~ |
| Aantal kanalen | 2 |
| Type versterkerbuis | EL34 |
| amp-modeling | nee |
| ingebouwd stemapparaat | nee |
| Ingebouwde effecten | reverb (digitaal) |
| power attenuator | nee |
|---|---|
| effects loop | ja |
| Aansluitingen | Externe luidspreker(s), Footswitch, Line-out, MIDI |
| Kleur | zwart |
| aantal luidsprekers | 1 |
| luidsprekerdiameter | 12 inch |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Marshall JVM205C 50 Watt 2x12 inch buizen gitaarversterker combo
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 1.599,-
€ 1.399,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| type versterker | buizen |
| Vermogen in Watt | 31 - 50 Watt |
| impedantie speakeruitgang | ~ |
| Gewicht | 25 - 29.9 kg |
| aantal speakeruitgangen | ~ |
| Aantal kanalen | 2 |
| Type versterkerbuis | EL34 |
| amp-modeling | nee |
| ingebouwd stemapparaat | nee |
| Ingebouwde effecten | reverb (digitaal) |
| power attenuator | nee |
|---|---|
| effects loop | ja |
| Aansluitingen | Externe luidspreker(s), Footswitch, Line-out, MIDI |
| Kleur | zwart |
| aantal luidsprekers | 2 |
| luidsprekerdiameter | 12 inch |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Marshall JVM410C 100 watt gitaarversterker combo
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 1.881,-
€ 1.589,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| type versterker | buizen |
| Vermogen in Watt | 76 - 100 Watt |
| impedantie speakeruitgang | ~ |
| Gewicht | 30 - 34.9 kg |
| aantal speakeruitgangen | ~ |
| Aantal kanalen | 4 |
| Type versterkerbuis | EL34 |
| amp-modeling | nee |
| ingebouwd stemapparaat | nee |
| Ingebouwde effecten | reverb (digitaal) |
| power attenuator | nee |
|---|---|
| effects loop | ja |
| Aansluitingen | Externe luidspreker(s), Footswitch, Line-out, MIDI |
| Kleur | zwart |
| aantal luidsprekers | 2 |
| luidsprekerdiameter | 12 inch |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| type versterker | buizen |
| Vermogen in Watt | 76 - 100 Watt |
| impedantie speakeruitgang | ~ |
| Gewicht | 30 - 34.9 kg |
| aantal speakeruitgangen | ~ |
| Aantal kanalen | 2 |
| Type versterkerbuis | EL34 |
| amp-modeling | nee |
| ingebouwd stemapparaat | nee |
| Ingebouwde effecten | reverb (digitaal) |
| power attenuator | nee |
|---|---|
| effects loop | ja |
| Aansluitingen | Externe luidspreker(s), Footswitch, Line-out, MIDI |
| Kleur | zwart |
| aantal luidsprekers | 2 |
| luidsprekerdiameter | 12 inch |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 100 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 100 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 21:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Demo
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Marshall JVM410H + voetschakelaar
- Adviesprijs € 1.488,-
- Jouw voordeel € 8,-
- Nu als combinatie voor € 1.480,-
Combinatievoordeel
Marshall JVM410H + voetschakelaar
Artikelnr: 9000-0054-6440
-
+
-
- 1 x Marshall JVM410H 4-kanaals 100 Watt buizen gitaarversterker top € 1.399,-
- 1 x Marshall PEDL-91016 6-knops voetschakelaar voor JVM-serie € 89,-
- Adviesprijs € 1.488,-
- Nu als combinatie voor € 1.480,-
- Jouw voordeel € 8,-
Marshall JVM410H + Marshall JVMC212 + Klotz SC3PP01SW
Artikelnr: 9000-0052-4372
-
+
-
+
-
- 1 x Marshall JVM410H 4-kanaals 100 Watt buizen gitaarversterker top € 1.399,-
- 1 x Marshall JVMC212 150W 2x12 gitaar speakerkast € 659,-
- 1 x Klotz SC3PP01SW jack 2p - jack 2p 1 meter speakerkabel € 30,-
- Adviesprijs € 2.088,-
- Nu als combinatie voor € 2.051,-
- Jouw voordeel € 37,-
Andere producten van Marshall
Zoek alle producten van het merk MarshallMarshall JVM215C 50 Watt 1x12 inch buizen gitaarversterker combo
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.859,-
€ 1.408,-
Marshall JVM205C 50 Watt 2x12 inch buizen gitaarversterker combo
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.599,-
€ 1.399,-
Marshall JVM210H 2-kanaals 100 Watt buizen gitaarversterker top
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.535,-
€ 1.224,-
Marshall JVM205C 50 Watt 2x12 inch buizen gitaarversterker combo
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.599,-
€ 1.399,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Gitaarversterker topBlackstar HT Stage 100H MK3 DA 100 Ruby gitaarversterker top
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.505,-
€ 1.499,-
Blackstar Dept. 10 Amped 3 100W gitaarversterker met 3 kanalen en boost
3.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 599,-
€ 429,-
Gerelateerde producten van Marshall
Zoek alle producten van het merk Marshall in de categorie Gitaarversterker topMarshall JVM210H 2-kanaals 100 Watt buizen gitaarversterker top
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.535,-
€ 1.224,-
Marshall SC20H Studio Classic JCM800 2203 20W buizentop
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.110,-
€ 929,-