Shure SM 58 dynamische zangmicrofoon (set van 3)
Adviesprijs
€ 327,-
€ 319,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = maandag in huis (gratis)
Nog 156 stuks op voorraad in ons magazijn
Bekijk ook eens (9)
Shure SM58 LCE dynamische zangmicrofoon
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = maandag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 139,-
€ 109,-
| Aan/uit schakelaar | Nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -55 |
| Gewicht microfoon | 250-299 gram |
| Impedantie microfoon | 150-199 Ohm |
| Maximale SPL | niet gespecificeerd |
| Maximum frequentie | 15 - 15.9 kHz |
| Microfoon accessoires | microfoon clip, tasje / etui |
|---|---|
| Microfoonset | nee |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Podcast bundel | nee |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Type audio connector | XLR 3-polig |
| Type productie toebehoren | microfoon (xlr/jack) |
Shure SM58SE dynamische zangmicrofoon
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = maandag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 145,-
€ 118,-
| Aan/uit schakelaar | Ja |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -55 |
| Gewicht microfoon | 250-299 gram |
| Impedantie microfoon | 150-199 Ohm |
| Maximale SPL | niet gespecificeerd |
| Maximum frequentie | 15 - 15.9 kHz |
| Microfoon accessoires | microfoon clip, tasje / etui |
|---|---|
| Microfoonset | nee |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Podcast bundel | ~ |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Type audio connector | XLR 3-polig |
| Type productie toebehoren | ~ |
Shure SM 58 microfoon plug and play voordeelpakket
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = maandag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 134,-
€ 131,-
| Aan/uit schakelaar | Nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -55 |
| Gewicht microfoon | 250-299 gram |
| Impedantie microfoon | 300-349 Ohm |
| Maximale SPL | niet gespecificeerd |
| Maximum frequentie | 15 - 15.9 kHz |
| Microfoon accessoires | microfoon clip, standaard, tasje / etui |
|---|---|
| Microfoonset | ja |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Podcast bundel | ~ |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Type audio connector | XLR 3-polig |
| Type productie toebehoren | ~ |
Shure SM58 LCE met statief en kabel
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = maandag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 137,95
€ 135,-
| Aan/uit schakelaar | Nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -55 |
| Gewicht microfoon | 250-299 gram |
| Impedantie microfoon | 150-199 Ohm |
| Maximale SPL | niet gespecificeerd |
| Maximum frequentie | 15 - 15.9 kHz |
| Microfoon accessoires | microfoon clip, tasje / etui |
|---|---|
| Microfoonset | nee |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Podcast bundel | ~ |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Type audio connector | XLR 3-polig |
| Type productie toebehoren | ~ |
Shure SM58 SE zangmicrofoon met kabel en statief
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = maandag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 146,95
€ 143,-
| Aan/uit schakelaar | Ja |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -55 |
| Gewicht microfoon | 250-299 gram |
| Impedantie microfoon | 150-199 Ohm |
| Maximale SPL | niet gespecificeerd |
| Maximum frequentie | 15 - 15.9 kHz |
| Microfoon accessoires | microfoon clip, tasje / etui |
|---|---|
| Microfoonset | nee |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Podcast bundel | ~ |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Type audio connector | XLR 3-polig |
| Type productie toebehoren | ~ |
Shure SM58 LCE met tafelstatief, kabel en windkap
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = maandag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 131,95
€ 129,-
| Aan/uit schakelaar | Nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -55 |
| Gewicht microfoon | 250-299 gram |
| Impedantie microfoon | 150-199 Ohm |
| Maximale SPL | niet gespecificeerd |
| Maximum frequentie | 15 - 15.9 kHz |
| Microfoon accessoires | microfoon clip, windkap, kabel, standaard, tasje / etui |
|---|---|
| Microfoonset | ja |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Podcast bundel | ~ |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Type audio connector | XLR 3-polig |
| Type productie toebehoren | ~ |
Shure SM58 SE met tafelstatief, kabel en windkap
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = maandag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 140,95
€ 137,-
| Aan/uit schakelaar | Ja |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -55 |
| Gewicht microfoon | 250-299 gram |
| Impedantie microfoon | 150-199 Ohm |
| Maximale SPL | niet gespecificeerd |
| Maximum frequentie | 15 - 15.9 kHz |
| Microfoon accessoires | microfoon clip |
|---|---|
| Microfoonset | ja |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Podcast bundel | ~ |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Type audio connector | XLR 3-polig |
| Type productie toebehoren | ~ |
Shure SM58 LCE met usb converter, koptelefoon en broadcast arm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = maandag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 191,95
€ 187,-
| Aan/uit schakelaar | Nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -55 |
| Gewicht microfoon | 250-299 gram |
| Impedantie microfoon | 150-199 Ohm |
| Maximale SPL | niet gespecificeerd |
| Maximum frequentie | 15 - 15.9 kHz |
| Microfoon accessoires | microfoon clip, standaard, tasje / etui, hoofdtelefoon |
|---|---|
| Microfoonset | ja |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Podcast bundel | ~ |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Type audio connector | XLR 3-polig |
| Type productie toebehoren | ~ |
Shure SM58 SE met usb converter, koptelefoon en broadcast arm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = maandag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 200,95
€ 196,-
| Aan/uit schakelaar | Ja |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -55 |
| Gewicht microfoon | 250-299 gram |
| Impedantie microfoon | 150-199 Ohm |
| Maximale SPL | niet gespecificeerd |
| Maximum frequentie | 15 - 15.9 kHz |
| Microfoon accessoires | microfoon clip, standaard, tasje / etui, hoofdtelefoon |
|---|---|
| Microfoonset | ja |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Podcast bundel | ~ |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Type audio connector | XLR 3-polig |
| Type productie toebehoren | ~ |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 23 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 23 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 157 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Op voorraad
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 4 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Op voorraad
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
XXL
Op voorraad
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
L
Op voorraad
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
- Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Twijfel je of de Shure SM 58 dynamische zangmicrofoon (set van 3) bij je past? Doe de check.
Andere producten van Shure
Zoek alle producten van het merk ShureShure KSM8/B Dualdyne dynamische cardioïde microfoon zwart
4.3
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 479,-
€ 379,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Dynamische zangmicrofoonsElectro-Voice RE 320 dynamische zang- en instrumentmicrofoon
4.5
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 419,-
€ 344,-
Gerelateerde producten van Shure
Zoek alle producten van het merk Shure in de categorie Dynamische zangmicrofoonsShure KSM8/B Dualdyne dynamische cardioïde microfoon zwart
4.3
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 479,-
€ 379,-