AKG C411PP pick-up microfoon voor akoestische instrumenten
Populair
Adviesprijs
€ 238,-
-33%
€ 159,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
Bekijk ook eens (1)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor | akoestische gitaar, contrabas / cello / viool |
| Minimum frequentie | 10 - 14 Hz |
| Maximum frequentie | 18 - 18.9 kHz |
| Maximale SPL | 100 dB - 109 dB |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -54 |
|---|---|
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Aansluiting microfoon | TA3F/TQG (3-pins) |
| Type instrumentmicrofoon bevestiging | permanente bevestiging |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
AKG C411PP pick-up microfoon + kabel 3m
- Adviesprijs € 168,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 167,-
AKG C411PP pick-up microfoon + kabel 5m
- Adviesprijs € 191,-
- Jouw voordeel € 3,-
- Nu als combinatie voor € 188,-
Twijfel je of de AKG C411PP pick-up microfoon voor akoestische instrumenten bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
AKG C411PP pick-up microfoon + kabel 3m
Artikelnr: 9000-0038-3237
-
+
-
- 1 x AKG C411PP pick-up microfoon voor akoestische instrumenten € 159,-
- 1 x Procab CAB901 Basic XLR male - XLR female 3.00 meter € 9,50
- Adviesprijs € 168,50
- Nu als combinatie voor € 167,-
- Jouw voordeel € 1,50
AKG C411PP pick-up microfoon + kabel 5m
Artikelnr: 9000-0038-3238
-
+
-
- 1 x AKG C411PP pick-up microfoon voor akoestische instrumenten € 159,-
- 1 x Klotz M1FM1N0500 M1 microfoonkabel met Neutrik XLR 5m € 32,-
- Adviesprijs € 191,-
- Nu als combinatie voor € 188,-
- Jouw voordeel € 3,-
AKG C411PP pick-up microfoon + kabel 1.5m
Artikelnr: 9000-0038-3239
-
+
-
- 1 x AKG C411PP pick-up microfoon voor akoestische instrumenten € 159,-
- 1 x Devine MIC100/1.5 XLR microfoon- en signaalkabel 1.5 meter € 4,95
- Adviesprijs € 163,95
- Nu als combinatie voor € 163,-
- Jouw voordeel € 0,95
AKG C411PP pick-up microfoon + kabel 10m
Artikelnr: 9000-0038-3240
-
+
-
- 1 x AKG C411PP pick-up microfoon voor akoestische instrumenten € 159,-
- 1 x Devine MIC100/10 XLR microfoon- en signaalkabel 10 meter € 9,95
- Adviesprijs € 168,95
- Nu als combinatie voor € 167,-
- Jouw voordeel € 1,95
AKG C411PP pick-up microfoon + fantoomvoeding
Artikelnr: 9000-0038-3241
-
+
-
- 1 x AKG C411PP pick-up microfoon voor akoestische instrumenten € 159,-
- 1 x Devine MPS 500 dubbele fantoomvoeding € 29,-
- Adviesprijs € 188,-
- Nu als combinatie voor € 185,-
- Jouw voordeel € 3,-
AKG C411PP pick-up microfoon + preamp
Artikelnr: 9000-0038-3242
-
+
-
- 1 x AKG C411PP pick-up microfoon voor akoestische instrumenten € 159,-
- 1 x Triton Audio FetHead Phantom in-line microfoon preamp € 75,-
- Adviesprijs € 234,-
- Nu als combinatie voor € 229,-
- Jouw voordeel € 5,-
AKG C411PP pick-up microfoon + lessenaar light
Artikelnr: 9000-0038-3246
-
+
-
- 1 x AKG C411PP pick-up microfoon voor akoestische instrumenten € 159,-
- 1 x Innox ISA 02 bladmuziekstandaard € 17,50
- Adviesprijs € 176,50
- Nu als combinatie voor € 173,-
- Jouw voordeel € 3,50
Andere producten van AKG
Zoek alle producten van het merk AKGAKG C520 condensator headset microfoon XLR kleur B
3.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 344,-
€ 239,-
AKG K-271 MKII professionele studio hoofdtelefoon
4.6
29 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 192,-
€ 113,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Condensator instrument microfoonsProdipe GL21 Lanen microfoon voor akoestische gitaar en ukelele
Op voorraad
Adviesprijs
€ 114,-
€ 90,-