JBL PRX918XLF 18 inch actieve subwoofer
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 1.899,-
-32%
€ 1.299,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (2)
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Goes
JBL PRX915XLF 15 inch actieve subwoofer
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 1.749,-
€ 1.249,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter mid driver/woofer | 15 inch |
| RMS vermogen in Watt | 750 - 1499 Watt |
| Minimum frequentie | 35 - 39 Hz |
| Maximale SPL | 130 dB - 139 dB |
| Gewicht per luidspreker | 29 kg |
|---|---|
| Aansluitingen luidspreker | 6.3 mm TRS input, XLR input, XLR / TRS combi input |
| Maximum frequentie subwoofer | 100 Hz |
| vergrendelbare speakeraansluiting | nee |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 93 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 93 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Demo
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
JBL PRX918XLF + JBL PRX918XLF-CVR
- Adviesprijs € 1.398,-
- Jouw voordeel € 10,-
- Nu als combinatie voor € 1.388,-
JBL PRX918XLF + 2x Klotz M1FM1N1000 M1
- Adviesprijs € 1.379,-
- Jouw voordeel € 9,-
- Nu als combinatie voor € 1.370,-
Combinatievoordeel
JBL PRX918XLF + JBL PRX918XLF-CVR
Artikelnr: 9000-0106-9995
-
+
-
- 1 x JBL PRX918XLF 18 inch actieve subwoofer € 1.299,-
- 1 x JBL PRX918XLF-CVR beschermhoes voor PRX918XLF € 99,-
- Adviesprijs € 1.398,-
- Nu als combinatie voor € 1.388,-
- Jouw voordeel € 10,-
JBL PRX918XLF + 2x Klotz M1FM1N1000 M1
Artikelnr: 9000-0106-7332
-
+
-
2x
- 1 x JBL PRX918XLF 18 inch actieve subwoofer € 1.299,-
- 2 x Klotz M1FM1N1000 M1 microfoonkabel met Neutrik XLR 10m € 40,-
- Adviesprijs € 1.379,-
- Nu als combinatie voor € 1.370,-
- Jouw voordeel € 9,-
JBL PRX918XLF + Innox WP-001
Artikelnr: 9000-0106-7333
-
+
-
- Adviesprijs € 1.344,-
- Nu als combinatie voor € 1.341,-
- Jouw voordeel € 3,-
Andere producten van JBL
Zoek alle producten van het merk JBLJBL EON ONE Mk2 draagbare line array speakerset 1500 W
4.8
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.950,-
€ 1.379,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Actieve subwooferdB Technologies SUB 618 actieve 18 inch subwoofer 600W
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 915,-
€ 749,-