Omnitronic MOLLY-12A actieve subwoofer met DSP 700W (zwart)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 625,-
-9%
€ 569,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (1)
Omnitronic MOLLY-12A actieve subwoofer met DSP 700W (wit)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 599,-
€ 599,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter mid driver/woofer | 12 inch |
| RMS vermogen in Watt | 500 - 749 Watt |
| Minimum frequentie | 40 - 49 Hz |
| Maximale SPL | 120 dB - 129 dB |
| Gewicht per luidspreker | 22 kg |
|---|---|
| Aansluitingen luidspreker | Speakon input |
| Maximum frequentie subwoofer | 160 Hz |
| vergrendelbare speakeraansluiting | ja |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 41 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 41 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Omnitronic MOLLY-12A + Innox IVA07 + Innox 35-M10 + 2x Devine MIC100/5 + Omnitronic Molly-6 Top
Artikelnr: 9000-0079-0281
-
+
-
+
-
-
+
2x
-
- 1 x Omnitronic MOLLY-12A actieve subwoofer met DSP 700W (zwart) € 569,-
- 1 x Innox IVA07 M20 tussenpaal M20 schroefdraad € 15,-
- 1 x Innox 35-M10 adapterflens € 6,95
- 2 x Devine MIC100/5 XLR microfoon- en signaalkabel 5 meter € 8,50
- 1 x Omnitronic Molly-6 Top passieve satellieten voor Molly-12A zwart (2 stuks) € 197,-
- Adviesprijs € 804,95
- Nu als combinatie voor € 782,-
- Jouw voordeel € 22,95
Omnitronic MOLLY-12A + Innox IVA07 + Innox 35-M10 + Innox IVA S-1 + 2x Devine MIC100/5 + Omnitronic Molly-6 Top
Artikelnr: 9000-0079-0282
-
+
-
+
-
-
+
-
+
2x
-
- 1 x Omnitronic MOLLY-12A actieve subwoofer met DSP 700W (zwart) € 569,-
- 1 x Innox IVA07 M20 tussenpaal M20 schroefdraad € 15,-
- 1 x Innox 35-M10 adapterflens € 6,95
- 1 x Innox IVA S-1 MKII speakerstatief 1.80m € 19,95
- 2 x Devine MIC100/5 XLR microfoon- en signaalkabel 5 meter € 8,50
- 1 x Omnitronic Molly-6 Top passieve satellieten voor Molly-12A zwart (2 stuks) € 197,-
- Adviesprijs € 824,90
- Nu als combinatie voor € 799,-
- Jouw voordeel € 25,90
Andere producten van Omnitronic
Zoek alle producten van het merk OmnitronicOmnitronic BX-1850 passieve subwoofer 1200 Watt
4.3
27 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 298,-
€ 225,-
Omnitronic MCB-19 12U 19 inch topload flightcase
4.1
8 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 203,-
€ 179,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Actieve subwooferdB Technologies SUB 618 actieve 18 inch subwoofer 600W
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 915,-
€ 749,-