JBL PRX935 PA luidspreker met DSP
0
nog geen reviews
schrijf een review
Bekijk ook eens (1)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS vermogen in Watt | 1500 - 3000 Watt |
| Maximale SPL | 130 dB - 139 dB |
| Diameter mid driver/woofer | 15 inch |
| Diameter tweeter | 1.5 inch |
| Bluetooth | ja |
| Afspeelmogelijkheden | Bluetooth |
| Type analoge audio uitgang(en) | thru (XLR), mix out gebalanceerd (XLR) |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd (6.3 mm TS jack), line in ongebalanceerd stereo (3.5 mm TRS (mini) jack), line in ongebalanceerd (XLR) |
| Aantal stereo aux inputs | 1 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 2 |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 0 |
|---|---|
| Ingangen geschikt voor line signalen | 1 |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
| Minimum frequentie | 40 - 49 Hz |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| DSP | handmatige DSP-instellingen |
| Ingebouwde equalizer | ja |
| Geschikt als monitor | nee |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Montagepunten | M10 schroefdraad |
| Gewicht per luidspreker | 37 kg |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 161 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 161 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x JBL PRX935
- Adviesprijs € 4.510,-
- Jouw voordeel € 174,-
- Nu als combinatie voor € 4.336,-
JBL PRX935 + JBL PRX915XLF
- Adviesprijs € 3.504,-
- Jouw voordeel € 53,-
- Nu als combinatie voor € 3.451,-
Twijfel je of de JBL PRX935 PA luidspreker met DSP bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
2x JBL PRX935
Artikelnr: 9000-0138-1175
-
2x
- 2 x JBL PRX935 PA luidspreker met DSP € 2.255,-
- Adviesprijs € 4.510,-
- Nu als combinatie voor € 4.336,-
- Jouw voordeel € 174,-
JBL PRX935 + JBL PRX915XLF
Artikelnr: 9000-0138-1171
-
+
-
- 1 x JBL PRX935 PA luidspreker met DSP € 2.255,-
- 1 x JBL PRX915XLF 15 inch actieve subwoofer € 1.249,-
- Adviesprijs € 3.504,-
- Nu als combinatie voor € 3.451,-
- Jouw voordeel € 53,-
JBL PRX935 + Devine MIC100/10
Artikelnr: 9000-0138-1173
-
+
-
- 1 x JBL PRX935 PA luidspreker met DSP € 2.255,-
- 1 x Devine MIC100/10 XLR microfoon- en signaalkabel 10 meter € 9,95
- Adviesprijs € 2.264,95
- Nu als combinatie voor € 2.263,-
- Jouw voordeel € 1,95
JBL PRX935 + Devine JACS/10
Artikelnr: 9000-0138-1174
-
+
-
- 1 x JBL PRX935 PA luidspreker met DSP € 2.255,-
- 1 x Devine JACS/10 signaalkabel 6.3 mm TRS jack-jack 10 meter € 9,95
- Adviesprijs € 2.264,95
- Nu als combinatie voor € 2.264,-
- Jouw voordeel € 0,95
2x JBL PRX935 + 2x JBL PRX915XLF + 2x Devine MIC100/3
Artikelnr: 9000-0138-1170
-
+
2x
-
+
2x
-
2x
- 2 x JBL PRX935 PA luidspreker met DSP € 2.255,-
- 2 x JBL PRX915XLF 15 inch actieve subwoofer € 1.249,-
- 2 x Devine MIC100/3 XLR microfoon- en signaalkabel 3 meter € 6,95
- Adviesprijs € 7.021,90
- Nu als combinatie voor € 6.740,-
- Jouw voordeel € 281,90
JBL PRX935 + Innox WP-001
Artikelnr: 9000-0138-1172
-
+
-
- Adviesprijs € 2.300,-
- Nu als combinatie voor € 2.295,-
- Jouw voordeel € 5,-
Andere producten van JBL
Zoek alle producten van het merk JBLJBL EON ONE Mk2 draagbare line array speakerset 1500 W
4.8
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.950,-
€ 1.379,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Actieve fullrangePioneer DJ XPRS122 12 inch fullrange actieve speaker
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 659,-
€ 525,-