JBL IRX108BT actieve fullrange 8 inch speaker
Adviesprijs
€ 530,-
-30%
€ 369,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 7 stuks op voorraad in ons magazijn
B-Stock vanaf € 360,-
Bekijk ook eens (3)
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Goes
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Antwerpen
JBL IRX 108BT + Soundcraft Notepad-8FX bundel
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 879,-
€ 857,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS vermogen in Watt | niet gespecificeerd |
| Maximale SPL | 120 dB - 129 dB |
| Diameter mid driver/woofer | 8 inch |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Bluetooth | ja |
| Afspeelmogelijkheden | Bluetooth |
| Type analoge audio uitgang(en) | mix out gebalanceerd (XLR) |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), microfooningang (XLR) |
| Aantal stereo aux inputs | 0 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 2 |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 0 |
| Ingangen geschikt voor line signalen | 2 |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| DSP | eenvoudige DSP-presets |
| Ingebouwde equalizer | ja |
| Geschikt als monitor | ja |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Montagepunten | 35 mm statiefflens |
| Gewicht per luidspreker | 8 kg |
|---|---|
| 19 inch | nee |
| Aantal auxiliaries | 1 - 2 |
| Aantal microfooningangen | 2 |
| Aantal monokanalen | 2 |
| Aantal stereokanalen | 3 |
| Aantal submasters | geen |
| Fantoomspanning | ja |
| Hoofdtelefoonuitgang | ja |
| Ingebouwde audio-interface | USB (2x2 I/O) |
| Ingebouwde audiospeler | nee |
| Ingebouwde effecten | ja |
| Ingebouwde effecten mengpaneel | reverb/delay/modulatie, kanaal equalizer |
| Insert aansluitingen | nee |
| Type ingangen mengpaneel | microfoon ingang (XLR), gebalanceerde line-ingang (6.3 mm TRS), ongebalanceerde line-ingang (RCA), Hi-Z ingang (6.3 mm TS) |
| Type mengpaneel | studio / PA mengpaneel |
| Type uitgangen mengpaneel | gebalanceerde line uitgang (XLR), gebalanceerde line uitgang (6.3 mm TRS), stereo hoofdtelefoon uitgang (6.3 of 3.5 mm TRS) |
| Volumeregeling | draaiknoppen, faders |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 26 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 26 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 7 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Demo
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Demo
Combinatievoordeel
2x JBL IRX108BT + 2x Devine MIC100/3
- Adviesprijs € 751,90
- Jouw voordeel € 16,90
- Nu als combinatie voor € 735,-
2x JBL IRX108BT + Innox IVA SB 02
- Adviesprijs € 777,-
- Jouw voordeel € 19,-
- Nu als combinatie voor € 758,-
Twijfel je of de JBL IRX108BT actieve fullrange 8 inch speaker bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
2x JBL IRX108BT + 2x Devine MIC100/3
Artikelnr: 9000-0062-8442
-
+
2x
-
2x
- 2 x JBL IRX108BT actieve fullrange 8 inch speaker € 369,-
- 2 x Devine MIC100/3 XLR microfoon- en signaalkabel 3 meter € 6,95
- Adviesprijs € 751,90
- Nu als combinatie voor € 735,-
- Jouw voordeel € 16,90
2x JBL IRX108BT + Innox IVA SB 02
Artikelnr: 9000-0089-3608
-
+
2x
-
- 2 x JBL IRX108BT actieve fullrange 8 inch speaker € 369,-
- 1 x Innox IVA SB 02 luidspreker beugel (set van 2) € 39,-
- Adviesprijs € 777,-
- Nu als combinatie voor € 758,-
- Jouw voordeel € 19,-
4x JBL IRX108BT + JBL IRX115S
Artikelnr: 9000-0075-1221
-
+
4x
-
- 4 x JBL IRX108BT actieve fullrange 8 inch speaker € 369,-
- 1 x JBL IRX115S actieve 15 inch subwoofer € 749,-
- Adviesprijs € 2.225,-
- Nu als combinatie voor € 2.190,-
- Jouw voordeel € 35,-
JBL IRX 108BT + Soundcraft Notepad-8FX bundel
Artikelnr: 9000-0076-9220
-
+
2x
-
- 2 x JBL IRX108BT actieve fullrange 8 inch speaker € 369,-
- 1 x Soundcraft Notepad-8FX mengpaneel € 141,-
- Adviesprijs € 879,-
- Nu als combinatie voor € 857,-
- Jouw voordeel € 22,-
JBL IRX108BT + Innox IVA S-1 MKII
Artikelnr: 9000-0114-5422
-
+
-
- 1 x JBL IRX108BT actieve fullrange 8 inch speaker € 369,-
- 1 x Innox IVA S-1 MKII speakerstatief 1.80m € 19,95
- Adviesprijs € 388,95
- Nu als combinatie voor € 386,-
- Jouw voordeel € 2,95
JBL IRX108BT + Shure Beta 58a
Artikelnr: 9000-0098-1932
-
+
-
- 1 x JBL IRX108BT actieve fullrange 8 inch speaker € 369,-
- 1 x Shure Beta 58a dynamische zangmicrofoon € 173,-
- Adviesprijs € 542,-
- Nu als combinatie voor € 537,-
- Jouw voordeel € 5,-
JBL IRX108BT + Devine MIC100/3
Artikelnr: 9000-0062-8441
-
+
-
- 1 x JBL IRX108BT actieve fullrange 8 inch speaker € 369,-
- 1 x Devine MIC100/3 XLR microfoon- en signaalkabel 3 meter € 6,95
- Adviesprijs € 375,95
- Nu als combinatie voor € 375,-
- Jouw voordeel € 0,95
Andere producten van JBL
Zoek alle producten van het merk JBLJBL IRX112BT actieve fullrange 12 inch speaker
4.5
6 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 658,-
€ 415,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Actieve fullrangePioneer DJ XPRS122 12 inch fullrange actieve speaker
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 659,-
€ 525,-
Gerelateerde producten van JBL
Zoek alle producten van het merk JBL in de categorie Actieve fullrangeJBL IRX112BT actieve fullrange 12 inch speaker
4.5
6 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 658,-
€ 415,-