dB Technologies KL 15 actieve luidspreker met DSP
Adviesprijs
€ 475,-
-6%
€ 446,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
Bekijk ook eens (3)
dB Technologies KL 10 actieve luidspreker met DSP
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 379,-
€ 355,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS vermogen in Watt | 200 - 349 Watt |
| Maximale SPL | 120 dB - 129 dB |
| Diameter mid driver/woofer | 10 inch |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Bluetooth | ja |
| Afspeelmogelijkheden | geen |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out gebalanceerd (XLR) |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), microfooningang (XLR) |
| Aantal stereo aux inputs | 0 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 1 |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 0 |
| Ingangen geschikt voor line signalen | 2 |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
|---|---|
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Maximum frequentie | 18 - 18.9 kHz |
| DSP | eenvoudige DSP-presets |
| Ingebouwde equalizer | ja |
| Geschikt als monitor | ja |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Montagepunten | 35 mm statiefflens |
| Gewicht per luidspreker | 12 kg |
| Aantal (full range) speakers | ~ |
| Aantal subwoofers | ~ |
| Actief of passief | ~ |
| Speakerset inclusief | ~ |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS vermogen in Watt | niet gespecificeerd |
| Maximale SPL | 120 dB - 129 dB |
| Diameter mid driver/woofer | 12 inch |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Bluetooth | ja |
| Afspeelmogelijkheden | geen |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out gebalanceerd (XLR) |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), microfooningang (XLR) |
| Aantal stereo aux inputs | 0 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 1 |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 0 |
| Ingangen geschikt voor line signalen | 2 |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
|---|---|
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Maximum frequentie | 18 - 18.9 kHz |
| DSP | eenvoudige DSP-presets |
| Ingebouwde equalizer | ja |
| Geschikt als monitor | ja |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Montagepunten | 35 mm statiefflens |
| Gewicht per luidspreker | 17 kg |
| Aantal (full range) speakers | ~ |
| Aantal subwoofers | ~ |
| Actief of passief | ~ |
| Speakerset inclusief | ~ |
dB Technologies KL 10 + statieven + kabels
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 764,90
€ 746,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS vermogen in Watt | ~ |
| Maximale SPL | ~ |
| Diameter mid driver/woofer | ~ |
| Diameter tweeter | ~ |
| Bluetooth | ~ |
| Afspeelmogelijkheden | ~ |
| Type analoge audio uitgang(en) | ~ |
| Type analoge audio ingang(en) | ~ |
| Aantal stereo aux inputs | ~ |
| Ingangen geschikt voor microfoon | ~ |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | ~ |
| Ingangen geschikt voor line signalen | ~ |
| Uitgang voor passieve luidspreker | ~ |
|---|---|
| Minimum frequentie | ~ |
| Maximum frequentie | ~ |
| DSP | ~ |
| Ingebouwde equalizer | ~ |
| Geschikt als monitor | ~ |
| Materiaal speakerkast | ~ |
| Montagepunten | ~ |
| Gewicht per luidspreker | ~ |
| Aantal (full range) speakers | 2 |
| Aantal subwoofers | 0 |
| Actief of passief | actief |
| Speakerset inclusief | speakerkabel(s), speakerstatief / statieven |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 32 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 32 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 21:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
dB Technologies KL 15 + Shure Beta 58a
- Adviesprijs € 619,-
- Jouw voordeel € 5,-
- Nu als combinatie voor € 614,-
2x dB Technologies KL 15 + Devine MIC100/5
- Adviesprijs € 900,50
- Jouw voordeel € 31,50
- Nu als combinatie voor € 869,-
Twijfel je of de dB Technologies KL 15 actieve luidspreker met DSP bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
dB Technologies KL 15 + Shure Beta 58a
Artikelnr: 9000-0098-1949
-
+
-
- 1 x dB Technologies KL 15 actieve luidspreker met DSP € 446,-
- 1 x Shure Beta 58a dynamische zangmicrofoon € 173,-
- Adviesprijs € 619,-
- Nu als combinatie voor € 614,-
- Jouw voordeel € 5,-
2x dB Technologies KL 15 + Devine MIC100/5
Artikelnr: 9000-0076-4170
-
+
2x
-
- 2 x dB Technologies KL 15 actieve luidspreker met DSP € 446,-
- 1 x Devine MIC100/5 XLR microfoon- en signaalkabel 5 meter € 8,50
- Adviesprijs € 900,50
- Nu als combinatie voor € 869,-
- Jouw voordeel € 31,50
dB Technologies KL 15 + Devine MixPad 502 + Devine MIC100/3
Artikelnr: 9000-0076-4168
-
+
-
+
-
- 1 x dB Technologies KL 15 actieve luidspreker met DSP € 446,-
- 1 x Devine MixPad 502 professionele 5-kanaals mixer € 48,-
- 1 x Devine MIC100/3 XLR microfoon- en signaalkabel 3 meter € 6,95
- Adviesprijs € 500,95
- Nu als combinatie voor € 495,-
- Jouw voordeel € 5,95
dB Technologies KL 15 + Devine DM 20 + Devine MIC100/5
Artikelnr: 9000-0076-4169
-
+
-
+
-
- 1 x dB Technologies KL 15 actieve luidspreker met DSP € 446,-
- 1 x Devine DM 20 dynamische microfoon € 39,-
- 1 x Devine MIC100/5 XLR microfoon- en signaalkabel 5 meter € 8,50
- Adviesprijs € 493,50
- Nu als combinatie voor € 485,-
- Jouw voordeel € 8,50
Andere producten van dB Technologies
Zoek alle producten van het merk dB TechnologiesdB Technologies Opera 10 actieve 10 inch luidspreker
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 457,-
€ 347,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Actieve fullrangeGerelateerde producten van dB Technologies
Zoek alle producten van het merk dB Technologies in de categorie Actieve fullrangedB Technologies Opera 10 actieve 10 inch luidspreker
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 457,-
€ 347,-
dB Technologies B-Hype 10 actieve fullrange luidspreker
4.8
8 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 311,-
€ 202,-