Klotz TI-MFS0500 StarQuad analoge audiokabel met female XLR 5 meter
0
nog geen reviews
schrijf een review
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
Bekijk ook eens (2)
Klotz TI-MFS0750 Professionele XLR-naar-jack audiokabel 7.5 meter
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 104,-
€ 63,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type jack connector | 1 x jack 6.3 mm TRS male |
| Type XLR connector | 1 x XLR 3p male + 1 x XLR 3p female |
| Lengte | 7.50 m |
|---|---|
| Haakse connector | nee |
Klotz TI-MFS1000 Professionele XLR-naar-jack audiokabel 10 meter
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 9 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 119,-
€ 85,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type jack connector | 1 x jack 6.3 mm TRS female |
| Type XLR connector | 1 x XLR 3p female |
| Lengte | 10.00 m |
|---|---|
| Haakse connector | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Klotz TI-MFS0500 + Innox Snap 27
- Adviesprijs € 69,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 68,-
Klotz TI-MFS0500 + Innox T-tie
- Adviesprijs € 71,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 70,-
Twijfel je of de Klotz TI-MFS0500 StarQuad analoge audiokabel met female XLR 5 meter bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Klotz TI-MFS0500 + Innox Snap 27
Artikelnr: 9000-0142-8354
-
+
-
- 1 x Klotz TI-MFS0500 StarQuad analoge audiokabel met female XLR 5 meter € 64,-
- 1 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) € 5,50
- Adviesprijs € 69,50
- Nu als combinatie voor € 68,-
- Jouw voordeel € 1,50
Klotz TI-MFS0500 + Innox T-tie
Artikelnr: 9000-0142-8355
-
+
-
- 1 x Klotz TI-MFS0500 StarQuad analoge audiokabel met female XLR 5 meter € 64,-
- 1 x Innox T-tie kabelbinder 8 cm Jan Willempjes (50 stuks) € 7,50
- Adviesprijs € 71,50
- Nu als combinatie voor € 70,-
- Jouw voordeel € 1,50
Klotz TI-MFS0500 + Innox ETA GAF-ECO-BK
Artikelnr: 9000-0142-8356
-
+
-
- 1 x Klotz TI-MFS0500 StarQuad analoge audiokabel met female XLR 5 meter € 64,-
- 1 x Innox ETA GAF-ECO-BK Gaffa Tape 50 mm x 50 m zwart € 7,50
- Adviesprijs € 71,50
- Nu als combinatie voor € 71,-
- Jouw voordeel € 0,50
Andere producten van Klotz
Zoek alle producten van het merk KlotzKlotz TIR0600PSP Neutrik Silent Plug haaks jack gitaarkabel 6 m
4.9
11 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 98,-
€ 67,-
Klotz JBNRSP045 Joe Bonamassa gitaarkabel met SilentPlug 4.5 meter recht - haaks
5
1 review
Op voorraad
€ 58,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie XLR - Jack verlooppluggen & kabelsSennheiser CL 500 jack 3.5 mm -> XLR-3 male verloopkabel
3
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 26,-
€ 14,50
Procab CLA724 Classic 6.3mm stereo jack - XLR verloopkabel 10m
Op voorraad
Adviesprijs
€ 35,-
€ 25,-
Neutrik NA3FJ adapter XLR female - JACK female stereo
3.6
5 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 23,90
€ 14,65
Gerelateerde producten van Klotz
Zoek alle producten van het merk Klotz in de categorie XLR - Jack verlooppluggen & kabelsKlotz M1MP1N0500 Neutrik XLR/M 3p - jack 2p signaalkabel 5 m
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 31,-
€ 21,45