Ferrofish Duplex 03 optische MADI-kabel 3 meter

Online voorraadstatus:
 Op voorraad

Bestel voor 23:59 = morgen in huis (€ 3,95)

€ 26,-
€ 22,50 incl. 21% btw Nog 3 stuks op voorraad
Winkelvoorraad
Goes
Vandaag open tot 18:00
Bax Music Goes
maandag 10:00 - 18:00
dinsdag 10:00 - 18:00
woensdag 10:00 - 18:00
donderdag 10:00 - 21:00
vrijdag 10:00 - 18:00
zaterdag 10:00 - 18:00
zondag 12:00 - 18:00
 Op voorraad
Antwerpen
Vandaag open tot 18:00
Bax Music Antwerpen
maandag 10:00 - 18:00
dinsdag 10:00 - 18:00
woensdag 10:00 - 18:00
donderdag 10:00 - 18:00
vrijdag 10:00 - 18:00
zaterdag 10:00 - 17:00
zondag gesloten
 Snel leverbaar
Rotterdam
Vandaag open tot 18:00
Bax Music Rotterdam
maandag 10:00 - 18:00
dinsdag 10:00 - 18:00
woensdag 10:00 - 18:00
donderdag 10:00 - 18:00
vrijdag 10:00 - 21:00
zaterdag 10:00 - 18:00
zondag 12:00 - 18:00
 Snel leverbaar
Amsterdam
Vandaag open tot 18:00
Bax Music Amsterdam
maandag 10:00 - 18:00
dinsdag 10:00 - 18:00
woensdag 10:00 - 18:00
donderdag 10:00 - 21:00
vrijdag 10:00 - 18:00
zaterdag 10:00 - 18:00
zondag 12:00 - 18:00
 Snel leverbaar
beschikbare varianten (2)
Ferrofish Duplex 03 optische MADI-kabel 3 meter
Artikelnr: 9000-0051-3608 Garantietermijn: Op dit product krijg je 3 jaar garantie.

Algemeen

De Ferrofish Duplex 03-kabel is een 3 meter lange optische kabel voor het overdragen van MADI-signalen.

Tips of opmerkingen over dit product
  • Let op: afbeelding kan afwijken van het werkelijke product en dient slechts ter illustratie.

Specificaties

Productkenmerken

Lengte 3.00 m

Gewicht en afmetingen inclusief verpakking

Gewicht (incl. verpakking): 50 gr
Afmeting (incl. verpakking): 16,0 x 16,0 x 1,0 cm
Schrijf zelf een review Heb je een vraag over dit product?

Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.

Combinatievoordeel

Ferrofish SFP Module Singlemode + MADI optische kabel

Artikelnr: 9000-0053-5732
  • Ferrofish SFP Module Singlemode MADI I/O upgrade voor Pulse 16 +
  • Ferrofish Duplex 03 optische MADI-kabel 3 meter
  • Normaal € 123,50
  • Nu als combinatie voor € 122,-
  • Uw voordeel € 1,50
Ontvang binnen 12 werkdagen

Ferrofish SFP Module Multimode + MADI optische kabel

Artikelnr: 9000-0053-5734
  • Ferrofish Duplex 03 optische MADI-kabel 3 meter +
  • Ferrofish SFP Module Multimode MADI I/O upgrade voor Pulse 16
  • Normaal € 123,50
  • Nu als combinatie voor € 122,-
  • Uw voordeel € 1,50
Ontvang binnen 12 werkdagen