Fazley Sunset Series Dawn HSS 3/4 Black elektrische kindergitaar met gigbag
0
nog geen reviews
schrijf een review
Populair
TIJDELIJK 5% EXTRA KORTING MET CODE: EM262
Bekijk ook eens (1)
| Aantal frets | 22 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodyconstructie | solid body |
| Brugtype | 2-punts tremolo |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elektrisch-akoestisch | nee |
| Elementconfiguratie | HSS |
| Elementtype | humbucker (passief), single coil (passief) |
| Gitaar geschikt voor genre | allround, pop, rock |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Houtsoort achterkant | linde (basswood) |
| Houtsoort toets | esdoorn (maple) |
| Houtsoort top | linde (basswood) |
| Houtsoort zijkant | linde (basswood) |
| Inclusief hoes | ja |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Instrumentformaat | 3/4 |
| Kleur | wit |
| Land van herkomst | China |
| Linkshandig | nee |
| Materiaal body | linde (basswood) |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Mensuur gitaar | 24 inch (610 mm) |
| Merk element(en) | Fazley |
| Model body | ST |
| Toetsradius | 9.5 inch (241 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Type gitaar | elektrisch |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Fazley Sunset Series Dawn HSS 3/4 Black + Fazley T-75U
- Adviesprijs € 143,95
- Jouw voordeel € 2,95
- Nu als combinatie voor € 141,-
Fazley Sunset Series Dawn HSS 3/4 Black + Fazley T-100
- Adviesprijs € 146,50
- Jouw voordeel € 2,50
- Nu als combinatie voor € 144,-
Twijfel je of de Fazley Sunset Series Dawn HSS 3/4 Black elektrische kindergitaar met gigbag bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Fazley Sunset Series Dawn HSS 3/4 Black + Fazley T-75U
Artikelnr: 9000-0153-9122
-
+
-
- 1 x Fazley Sunset Series Dawn HSS 3/4 Black elektrische kindergitaar met gigbag € 129,-
- 1 x Fazley T-75U oplaadbare clip-on tuner € 14,95
- Adviesprijs € 143,95
- Nu als combinatie voor € 141,-
- Jouw voordeel € 2,95
Fazley Sunset Series Dawn HSS 3/4 Black + Fazley T-100
Artikelnr: 9000-0153-9123
-
+
-
- 1 x Fazley Sunset Series Dawn HSS 3/4 Black elektrische kindergitaar met gigbag € 129,-
- 1 x Fazley T-100 stemapparaat met metronoom € 17,50
- Adviesprijs € 146,50
- Nu als combinatie voor € 144,-
- Jouw voordeel € 2,50
Fazley Sunset Series Dawn HSS 3/4 Black + Fazley LETA SGSTN-BLK
Artikelnr: 9000-0153-9124
-
+
-
- 1 x Fazley Sunset Series Dawn HSS 3/4 Black elektrische kindergitaar met gigbag € 129,-
- 1 x Fazley LETA SGSTN-BLK gitaarband dun leder zwart € 17,50
- Adviesprijs € 146,50
- Nu als combinatie voor € 144,-
- Jouw voordeel € 2,50
Fazley Sunset Series Dawn HSS 3/4 Black + Dunlop PVP113 Electric Pick Variety Pack
Artikelnr: 9000-0153-9125
-
+
-
- 1 x Fazley Sunset Series Dawn HSS 3/4 Black elektrische kindergitaar met gigbag € 129,-
- 1 x Dunlop PVP113 Electric Pick Variety Pack plectrum set 12 stuks € 7,25
- Adviesprijs € 136,25
- Nu als combinatie voor € 136,-
- Jouw voordeel € 0,25
Fazley Sunset Series Dawn HSS 3/4 Black + Devine GIT3/B
Artikelnr: 9000-0153-9126
-
+
-
- 1 x Fazley Sunset Series Dawn HSS 3/4 Black elektrische kindergitaar met gigbag € 129,-
- 1 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter € 9,95
- Adviesprijs € 138,95
- Nu als combinatie voor € 137,-
- Jouw voordeel € 1,95
Fazley Sunset Series Dawn HSS 3/4 Black + Innox IGS 03 MKII
Artikelnr: 9000-0153-9128
-
+
-
- 1 x Fazley Sunset Series Dawn HSS 3/4 Black elektrische kindergitaar met gigbag € 129,-
- 1 x Innox IGS 03 MKII gitaarstatief € 7,50
- Adviesprijs € 136,50
- Nu als combinatie voor € 136,-
- Jouw voordeel € 0,50
Fazley Sunset Series Dawn HSS 3/4 Black + Innox IGS 21
Artikelnr: 9000-0153-9129
-
+
-
- 1 x Fazley Sunset Series Dawn HSS 3/4 Black elektrische kindergitaar met gigbag € 129,-
- 1 x Innox IGS 21 gitaar muurbeugel € 6,50
- Adviesprijs € 135,50
- Nu als combinatie voor € 135,-
- Jouw voordeel € 0,50
Fazley Sunset Series Dawn HSS 3/4 Black + Fazley StreamTone Wireless Home
Artikelnr: 9000-0153-9135
-
+
-
- 1 x Fazley Sunset Series Dawn HSS 3/4 Black elektrische kindergitaar met gigbag € 129,-
- 1 x Fazley StreamTone Wireless Home draadloos gitaarsysteem (5.8 GHz) € 49,-
- Adviesprijs € 178,-
- Nu als combinatie voor € 173,-
- Jouw voordeel € 5,-
Fazley Sunset Series Dawn HSS 3/4 Black + Fazley EPNW1046 Premium Nickel Wound Electric Guitar Strings + Fazley SW01
Artikelnr: 9000-0153-9120
-
+
-
+
-
- 1 x Fazley Sunset Series Dawn HSS 3/4 Black elektrische kindergitaar met gigbag € 129,-
- 1 x Fazley EPNW1046 Premium Nickel Wound Electric Guitar Strings medium snarenset voor elektrische gitaar € 5,85
- 1 x Fazley SW01 snaarwinder € 1,95
- Adviesprijs € 136,80
- Nu als combinatie voor € 135,-
- Jouw voordeel € 1,80
Fazley Sunset Series Dawn HSS 3/4 Black + Fazley Kubo 10 + Devine GIT3/B
Artikelnr: 9000-0153-9130
-
+
-
+
-
- 1 x Fazley Sunset Series Dawn HSS 3/4 Black elektrische kindergitaar met gigbag € 129,-
- 1 x Fazley Kubo 10 gitaarversterker combo (1x5 inch, 10 watt) € 59,-
- 1 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter € 9,95
- Adviesprijs € 197,95
- Nu als combinatie voor € 187,-
- Jouw voordeel € 10,95
Fazley Sunset Series Dawn HSS 3/4 Black + Valeton GP-50 + Devine GIT3/B
Artikelnr: 9000-0153-9133
-
+
-
+
-
- 1 x Fazley Sunset Series Dawn HSS 3/4 Black elektrische kindergitaar met gigbag € 129,-
- 1 x Valeton GP-50 Multi-Effects Processor - NAM & IR Loader € 119,-
- 1 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter € 9,95
- Adviesprijs € 257,95
- Nu als combinatie voor € 247,-
- Jouw voordeel € 10,95
Fazley Sunset Series Dawn HSS 3/4 Black + Valeton GP-200 + Devine GIT3/B
Artikelnr: 9000-0153-9134
-
+
-
+
-
- 1 x Fazley Sunset Series Dawn HSS 3/4 Black elektrische kindergitaar met gigbag € 129,-
- 1 x Valeton GP-200 multi-effectpedaal € 283,-
- 1 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter € 9,95
- Adviesprijs € 421,95
- Nu als combinatie voor € 404,-
- Jouw voordeel € 17,95
Andere producten van Fazley
Zoek alle producten van het merk FazleyFazley FLP-DIY-BK elektrische gitaar bouwpakket
3.5
11 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 206,-
€ 129,-
Fazley Modern Series FMB118 Black elektrische basgitaar
4.4
9 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 248,-
€ 155,-
Fazley PBP-02 multi-voeding voor effectpedalen EU
4.4
35 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 78,-
€ 49,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie KindergitaarYamaha CGS102A klassieke gitaar naturel 1/2 model
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 172,-
€ 139,-
Yamaha CGS103A klassieke gitaar naturel 3/4 model
4.5
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 181,-
€ 140,-
Gerelateerde producten van Fazley
Zoek alle producten van het merk Fazley in de categorie KindergitaarFazley W55-COL-BR-3/4 ColourTune western gitaar bruin
4.8
8 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 142,-
€ 89,-
Fazley Classic Series FST034 Black 3/4-formaat elektrische gitaar
4.7
11 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 79,-
€ 58,-
Fazley W55-COL-R-3/4 ColourTune western gitaar rood
4.9
7 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 142,-
€ 89,-