iets voor jou?
Bekijk nu
 
Devine PRO 4000 over-ear koptelefoon
Adviesprijs € 42,-
€ 30,-
Op voorraad
Bekijk nu
 
Devine M-Mic USB BK condensatormicrofoon zwart
Adviesprijs € 43,-
€ 23,70
Op voorraad
Bekijk nu
 
Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen 2-in, 2-out USB audio interface
Adviesprijs € 188,-
€ 149,-
Op voorraad

Nino Percussion NINO956 School Bus Shaker

Online voorraadstatus:
Niet op voorraad

Bestel nu en ontvang binnen circa 14 werkdagen

Adviesprijs € 15,90
€ 13,90 incl. 21% btw
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
 Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Goes
  • Olympiastraat 4
  • 4462 GG Goes
maandag 10:00 - 17:00
dinsdag 10:00 - 17:00
woensdag 10:00 - 17:00
donderdag 10:00 - 17:00
vrijdag 10:00 - 17:00
zaterdag 10:00 - 17:00
zondag 12:00 - 17:00
 Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag open tot 18:00
Bax Music Antwerpen
  • Paleisstraat 119
  • 2018 Antwerpen
maandag 10:00 - 18:00
dinsdag 10:00 - 18:00
woensdag 10:00 - 18:00
donderdag 10:00 - 18:00
vrijdag 10:00 - 18:00
zaterdag 10:00 - 18:00
zondag gesloten
 Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Rotterdam
  • Pascalweg 157 - 159
  • 3076 JN Rotterdam
maandag 10:00 - 17:00
dinsdag 10:00 - 17:00
woensdag 10:00 - 17:00
donderdag 10:00 - 17:00
vrijdag 10:00 - 17:00
zaterdag 10:00 - 17:00
zondag 12:00 - 17:00
 Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Amsterdam
  • James Wattstraat 71a
  • 1097 DL Amsterdam
maandag 10:00 - 17:00
dinsdag 10:00 - 17:00
woensdag 10:00 - 17:00
donderdag 10:00 - 17:00
vrijdag 10:00 - 17:00
zaterdag 10:00 - 17:00
zondag 12:00 - 17:00
 Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Apeldoorn
  • Stationsstraat 134
  • 7311 MJ Apeldoorn
maandag 10:00 - 17:00
dinsdag 10:00 - 17:00
woensdag 10:00 - 17:00
donderdag 10:00 - 17:00
vrijdag 10:00 - 17:00
zaterdag 10:00 - 17:00
zondag gesloten
Nino Percussion NINO956 School Bus Shaker
Artikelnr: 9000-0051-3754 Garantietermijn: Op dit product krijg je 3 jaar garantie.

Algemeen

Deze shaker in een gele schoolbus design is weer een van de vrolijke ontwerpen van Nino Percussion, zoals je weet een echte topfabrikant als het aankomt op percussie instrumenten voor kinderen. Hij is gemaakt van berkenhout en op kinderformaat, zodat ook kleinere handjes hem gemakkelijk kunnen vasthouden. Je zult zien: ze kunnen niet aan de verleiding weerstaan om ermee te blijven schudden, zodra ze het ritmische en ratelende geluid horen. Puur shake plezier op bijvoorbeeld “de wielen van de bus gaan rond en rond”.

Specificaties

Productkenmerken

Soort shaker anders
Materiaal behuizing hout

Gewicht en afmetingen inclusief verpakking

Gewicht (incl. verpakking): 135 gr
Afmeting (incl. verpakking): 22,5 x 9,5 x 5,0 cm

Productspecificaties

  • shaker
  • merk: Nino Percussion
  • type: NINO956
  • vorm: gele schoolbus
  • kleur: geel 
  • materiaal: berkenhout
  • compact formaat
  • helder shake-geluid
  • geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar

NAMM 2015: Nino Percussion presenteert mini cajon shakers

donderdag 29 januari 2015 Door Maarten | Bax Music

Voor peuters zijn er ook muziekinstrumenten, u heeft ze wellicht al eens gezien bij ons. Nino Percussion, het kindermerk van Meinl, heeft een flink assortiment aan shakers. Nu komen daar drie fraaie cajon-shakers bij.

Lees meer…

NAMM 2016: Nino Percussion instrumenten voor jonge muzikanten in spé

dinsdag 19 januari 2016 Door Hanna | Bax Music

Jong geleerd is oud gedaan! Laat uw kind op vrolijke en laagdrempelige manier kennis maken met ritme en melodie en leg zo de basis voor een muzikaal leven. Instrumenten van Nino Percussion als de sand blocks, kalimba en wah-wah tube zijn speciaal gemaakt voor experimenterende kinderhandjes. Ze zijn dan misschien wel om mee te spelen, maar toch beslist geen speelgoed!

Lees meer…

Anderen kochten ook

  • Nino Percussion NINO15 10 inch tamboerijn dubbele rij schellen

    Nino Percussion NINO15 10 inch tamboerijn dubbele rij schellen

    € 24,80
  • Nino Percussion NINO561 houten agogo 3-voudig

    Nino Percussion NINO561 houten agogo 3-voudig

    € 19,50
  • Accu-case AC-120 flightbag 482 x 266 x 254mm

    Accu-case AC-120 flightbag 482 x 266 x 254mm

    € 22,30
  • Nino Percussion NINO574 houten claves middelgroot

    Nino Percussion NINO574 houten claves middelgroot

    € 6,80
  • Nino Percussion NINO571 buistrom laag

    Nino Percussion NINO571 buistrom laag

    € 12,40
  • Nino Percussion NINO10 mini maracas

    Nino Percussion NINO10 mini maracas

    € 18,90
  • Nino Percussion NINO22 woodblock groot

    Nino Percussion NINO22 woodblock groot

    € 16,30
  • Nino Percussion NINO585 handcastagnet

    Nino Percussion NINO585 handcastagnet

    € 14,50
  • Nino Percussion NINO13BK Jingle stick zwart

    Nino Percussion NINO13BK Jingle stick zwart

    € 10,90

Combinatievoordeel

2x Nino Percussion NINO956

Artikelnr: 9000-0051-3770
  • Nino Percussion NINO956 School Bus Shaker 2x
  • Adviesprijs € 27,80
  • Nu als combinatie voor € 27,-
  • Jouw voordeel € 0,80
Niet op voorraad
Bestel nu en ontvang binnen circa 14 werkdagen

Nino Percussion NINO956 + handcastagnet

Artikelnr: 9000-0051-3771
  • Nino Percussion NINO956 School Bus Shaker +
  • Nino Percussion NINO585 handcastagnet
  • Adviesprijs € 28,40
  • Nu als combinatie voor € 28,-
  • Jouw voordeel € 0,40
Niet op voorraad
Bestel nu en ontvang binnen circa 14 werkdagen

Nino Percussion NINO956 + handtrommel

Artikelnr: 9000-0051-3772
  • Nino Percussion NINO956 School Bus Shaker +
  • Nino Percussion NINO24R jingle-drum handtrommel rood
  • Adviesprijs € 49,90
  • Nu als combinatie voor € 49,-
  • Jouw voordeel € 0,90
Niet op voorraad
Bestel nu en ontvang binnen circa 14 werkdagen

Nino Percussion NINO956 + egg shakers

Artikelnr: 9000-0051-3773
  • Nino Percussion NINO956 School Bus Shaker +
  • Nino Percussion NINO540Y-2 egg shaker geel (1 paar)
  • Adviesprijs € 18,27
  • Nu als combinatie voor € 18,05
  • Jouw voordeel € 0,22
Niet op voorraad
Bestel nu en ontvang binnen circa 14 werkdagen