Shure P3TRA (T11, 863-865 MHz) PSM 300 in-ear set
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 1.065,-
-1%
€ 1.055,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (3)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Automatische frequentie-zoekfunctie | ja |
| Schakelbare frequenties | ja |
| Batterijduur (ongeveer) | 11-15 uur |
| verwijderbare antenne | ja |
| Ingebouwde limiter | nee |
| Minimum frequentie | 35 - 39 Hz |
| Maximum frequentie | 15 - 15.9 kHz |
|---|---|
| Kanaal | 27 (518 - 526 MHz), 28 (526 - 534 MHz), 29 (534 - 542 MHz) |
| Frequentieband | Shure H20 (518 - 542 MHz) |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | nee |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor België | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met UK Wireless Microphone Licence |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Automatische frequentie-zoekfunctie | ja |
| Schakelbare frequenties | ja |
| Batterijduur (ongeveer) | 5 uur |
| verwijderbare antenne | ja |
| Ingebouwde limiter | nee |
| Minimum frequentie | 35 - 39 Hz |
| Maximum frequentie | 15 - 15.9 kHz |
|---|---|
| Kanaal | ISM (863 - 865 MHz) |
| Frequentieband | Shure T11 (863 - 865 MHz) |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | nee |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor België | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met UK Wireless Microphone Licence |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Automatische frequentie-zoekfunctie | nee |
| Schakelbare frequenties | ja |
| Batterijduur (ongeveer) | 6 uur |
| verwijderbare antenne | nee |
| Ingebouwde limiter | nee |
| Minimum frequentie | 35 - 39 Hz |
| Maximum frequentie | 15 - 15.9 kHz |
|---|---|
| Kanaal | ISM (863 - 865 MHz) |
| Frequentieband | Shure T11 (863 - 865 MHz) |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | nee |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor België | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met UK Wireless Microphone Licence |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 75 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 75 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Shure P3TRA (T11, 863-865 MHz) + Shure PA411
- Adviesprijs € 1.744,-
- Jouw voordeel € 36,-
- Nu als combinatie voor € 1.708,-
Combinatievoordeel
Shure P3TRA (T11, 863-865 MHz) + Shure PA411
Artikelnr: 9000-0149-9020
-
+
-
- 1 x Shure P3TRA (T11, 863-865 MHz) PSM 300 in-ear set € 1.055,-
- 1 x Shure PA411 antenne combiner voor PSM300-systeem € 689,-
- Adviesprijs € 1.744,-
- Nu als combinatie voor € 1.708,-
- Jouw voordeel € 36,-
Andere producten van Shure
Zoek alle producten van het merk ShureShure SLXD24D+ /58-K55 draadloos Systeem met 2 Handheld zenders (606-694 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.849,-
€ 1.669,-
Shure SLXD24+ /N8C-S50 draadloos handheld systeem met Nexadyne 8/C (823-865 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.159,-
€ 1.075,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie In Ear SetSennheiser EW IEM G4-TWIN-B (626-668 MHz) draadloze in-ear set
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.499,-
€ 1.398,-
Sennheiser EW IEM G4-E draadloze in-ear set (823-865 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.099,-
€ 1.049,-