Telefunken TF29 grootmembraan condensatormicrofoon
0
nog geen reviews
schrijf een review
Bekijk ook eens (3)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -35 |
| Impedantie microfoon | 250-299 Ohm |
| Low-cut filter | nee |
| Maximale SPL | 130 dB - 139 dB |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 20 - 21 Hz |
| Pad schakelaar | nee |
| Richtingskarakteristiek | cardioide, figuur-8 / bidirectioneel, omnidirectioneel |
|---|---|
| Multi pattern | ja |
| Buizen microfoon | ja |
| Stereo | nee |
| Microfoon accessoires | shockmount, microfoon clip, kabel, tasje / etui, koffer, voeding |
| Vintage microfoonfamilie | niet van toepassing |
| Klank microfoon | verzadigd / gekleurd |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -35 |
| Impedantie microfoon | 250-299 Ohm |
| Low-cut filter | nee |
| Maximale SPL | 120 dB - 129 dB |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 20 - 21 Hz |
| Pad schakelaar | nee |
| Richtingskarakteristiek | cardioide, figuur-8 / bidirectioneel, omnidirectioneel |
|---|---|
| Multi pattern | ja |
| Buizen microfoon | ja |
| Stereo | nee |
| Microfoon accessoires | shockmount, microfoon clip, kabel, tasje / etui, koffer, voeding |
| Vintage microfoonfamilie | 47 |
| Klank microfoon | verzadigd / gekleurd |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -34 |
| Impedantie microfoon | 250-299 Ohm |
| Low-cut filter | nee |
| Maximale SPL | 120 dB - 129 dB |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 20 - 21 Hz |
| Pad schakelaar | nee |
| Richtingskarakteristiek | cardioide, figuur-8 / bidirectioneel, omnidirectioneel |
|---|---|
| Multi pattern | ja |
| Buizen microfoon | ja |
| Stereo | nee |
| Microfoon accessoires | shockmount, microfoon clip, kabel, tasje / etui, koffer, voeding |
| Vintage microfoonfamilie | 12 |
| Klank microfoon | verzadigd / gekleurd |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 114 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 114 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Telefunken TF29 + Primacoustic
- Adviesprijs € 2.006,-
- Jouw voordeel € 32,-
- Nu als combinatie voor € 1.974,-
Telefunken TF29 + Innox SCR-02
- Adviesprijs € 1.634,-
- Jouw voordeel € 3,-
- Nu als combinatie voor € 1.631,-
Twijfel je of de Telefunken TF29 grootmembraan condensatormicrofoon bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Telefunken TF29 + Primacoustic
Artikelnr: 9000-0154-6807
-
+
-
- 1 x Telefunken TF29 grootmembraan condensatormicrofoon € 1.599,-
- 1 x Primacoustic London 8 Room Kit Beige € 407,-
- Adviesprijs € 2.006,-
- Nu als combinatie voor € 1.974,-
- Jouw voordeel € 32,-
Telefunken TF29 + Innox SCR-02
Artikelnr: 9000-0154-6809
-
+
-
- 1 x Telefunken TF29 grootmembraan condensatormicrofoon € 1.599,-
- 1 x Innox SCR-02 bureausteun voor flatscreens € 35,-
- Adviesprijs € 1.634,-
- Nu als combinatie voor € 1.631,-
- Jouw voordeel € 3,-
Telefunken TF29 + Innox IVA 05 MKII
Artikelnr: 9000-0154-6810
-
+
-
- 1 x Telefunken TF29 grootmembraan condensatormicrofoon € 1.599,-
- 1 x Innox IVA 05 MKII laptop tabletop stand € 12,50
- Adviesprijs € 1.611,50
- Nu als combinatie voor € 1.609,-
- Jouw voordeel € 2,50
Telefunken TF29 + iCON P1-Nano/D5 Display Bundle
Artikelnr: 9000-0154-6812
-
+
-
- 1 x Telefunken TF29 grootmembraan condensatormicrofoon € 1.599,-
- 1 x iCON P1-Nano/D5 Display Bundle USB MIDI DAW Controller € 349,-
- Adviesprijs € 1.948,-
- Nu als combinatie voor € 1.928,-
- Jouw voordeel € 20,-
Telefunken TF29 + Ayra Showdrape Reflex Line 3X3 Black
Artikelnr: 9000-0154-6813
-
+
-
- 1 x Telefunken TF29 grootmembraan condensatormicrofoon € 1.599,-
- 1 x Ayra Showdrape Reflex Line 3X3 Black geluids-absorberend backdrop doek zwart € 125,-
- Adviesprijs € 1.724,-
- Nu als combinatie voor € 1.709,-
- Jouw voordeel € 15,-
Telefunken TF29 + Ayra Showdrape Reflex Line 4X3 Black
Artikelnr: 9000-0154-6815
-
+
-
- 1 x Telefunken TF29 grootmembraan condensatormicrofoon € 1.599,-
- 1 x Ayra Showdrape Reflex Line 4X3 Black geluids-absorberend backdrop doek zwart € 159,-
- Adviesprijs € 1.758,-
- Nu als combinatie voor € 1.740,-
- Jouw voordeel € 18,-
Telefunken TF29 + Ayra Showdrape Reflex Line 5X3 Black
Artikelnr: 9000-0154-6818
-
+
-
- 1 x Telefunken TF29 grootmembraan condensatormicrofoon € 1.599,-
- 1 x Ayra Showdrape Reflex Line 5X3 Black geluids-absorberend backdrop doek zwart € 189,-
- Adviesprijs € 1.788,-
- Nu als combinatie voor € 1.766,-
- Jouw voordeel € 22,-
Telefunken TF29 + Konig & Meyer 49020
Artikelnr: 9000-0154-6808
-
+
-
- 1 x Telefunken TF29 grootmembraan condensatormicrofoon € 1.599,-
- 1 x Konig & Meyer 49020 kabelhanger € 29,-
- Adviesprijs € 1.628,-
- Nu als combinatie voor € 1.626,-
- Jouw voordeel € 2,-