Yamaha TRBX605FM Natural Satin elektrische basgitaar
Adviesprijs
€ 1.049,-
-13%
€ 914,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (3)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Aantal snaren | 5 |
| Model | Moderne basgitaar |
| Linkshandig | nee |
| Schaallengte basgitaar | long scale (34 inch) |
| Type body | solid |
| Kleur | zwart |
| Elementconfiguratie | HH |
| Elementtype | humbucker (passief) |
| Merk element(en) | Yamaha |
| Actieve toonregeling | ja |
|---|---|
| Aantal frets | 24 |
| Topkambreedte | 43.0 mm (1.69") |
| Halsprofiel | niet gespecificeerd |
| Toetsradius | 23 5/8 inch (600 mm) |
| Materiaal body | elzen (alder) |
| Materiaal hals | esdoorn / mahonie |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| String-thru-body | nee |
| Land van herkomst | Indonesië |
Yamaha TRBX605FM Dark Red Burst elektrische basgitaar
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = dinsdag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 1.045,-
€ 914,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Aantal snaren | 5 |
| Model | Moderne basgitaar |
| Linkshandig | nee |
| Schaallengte basgitaar | long scale (34 inch) |
| Type body | solid |
| Kleur | rood |
| Elementconfiguratie | HH |
| Elementtype | humbucker (passief) |
| Merk element(en) | Yamaha |
| Actieve toonregeling | ja |
|---|---|
| Aantal frets | 24 |
| Topkambreedte | 43.0 mm (1.69") |
| Halsprofiel | niet gespecificeerd |
| Toetsradius | 23 5/8 inch (600 mm) |
| Materiaal body | elzen (alder) |
| Materiaal hals | esdoorn / mahonie |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| String-thru-body | nee |
| Land van herkomst | Indonesië |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Aantal snaren | 5 |
| Model | Moderne basgitaar |
| Linkshandig | nee |
| Schaallengte basgitaar | long scale (34 inch) |
| Type body | solid |
| Kleur | hout / naturel |
| Elementconfiguratie | HH |
| Elementtype | humbucker (passief) |
| Merk element(en) | Yamaha |
| Actieve toonregeling | ja |
|---|---|
| Aantal frets | 24 |
| Topkambreedte | 43.0 mm (1.69") |
| Halsprofiel | niet gespecificeerd |
| Toetsradius | 23 5/8 inch (600 mm) |
| Materiaal body | elzen (alder) |
| Materiaal hals | esdoorn / mahonie |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| String-thru-body | nee |
| Land van herkomst | Indonesië |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 65 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 65 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Yamaha TRBX605FM Natural Satin + Fazley T-75U
- Adviesprijs € 928,95
- Jouw voordeel € 2,95
- Nu als combinatie voor € 926,-
Yamaha TRBX605FM NS + strap
- Adviesprijs € 933,95
- Jouw voordeel € 2,95
- Nu als combinatie voor € 931,-
Twijfel je of de Yamaha TRBX605FM Natural Satin elektrische basgitaar bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Yamaha TRBX605FM Natural Satin + Fazley T-75U
Artikelnr: 9000-0092-7258
-
+
-
- 1 x Yamaha TRBX605FM Natural Satin elektrische basgitaar € 914,-
- 1 x Fazley T-75U oplaadbare clip-on tuner € 14,95
- Adviesprijs € 928,95
- Nu als combinatie voor € 926,-
- Jouw voordeel € 2,95
Yamaha TRBX605FM NS + strap
Artikelnr: 9000-0042-3953
-
+
-
- 1 x Yamaha TRBX605FM Natural Satin elektrische basgitaar € 914,-
- 1 x Fazley LETA PGS-BRN gitaarband gevoerd leder bruin € 19,95
- Adviesprijs € 933,95
- Nu als combinatie voor € 931,-
- Jouw voordeel € 2,95
Yamaha TRBX605FM NS + plectra
Artikelnr: 9000-0042-3954
-
+
-
- 1 x Yamaha TRBX605FM Natural Satin elektrische basgitaar € 914,-
- 1 x Bax Music PickBox-12 plectrumdoosje met 12 plectrums (0.46 mm) € 5,80
- Adviesprijs € 919,80
- Nu als combinatie voor € 919,-
- Jouw voordeel € 0,80
Yamaha TRBX605FM NS + snaren
Artikelnr: 9000-0042-3955
-
+
-
- 1 x Yamaha TRBX605FM Natural Satin elektrische basgitaar € 914,-
- 1 x D'Addario EXL170-5 snarenset voor 5-snarige elektrische basgitaar € 27,-
- Adviesprijs € 941,-
- Nu als combinatie voor € 940,-
- Jouw voordeel € 1,-
Yamaha TRBX605FM NS + kabel
Artikelnr: 9000-0042-3956
-
+
-
- 1 x Yamaha TRBX605FM Natural Satin elektrische basgitaar € 914,-
- 1 x Devine GIT55 Performer gitaarkabel mono jack-jack 5.5 m € 8,95
- Adviesprijs € 922,95
- Nu als combinatie voor € 921,-
- Jouw voordeel € 1,95
Yamaha TRBX605FM NS + standaard
Artikelnr: 9000-0042-3957
-
+
-
- 1 x Yamaha TRBX605FM Natural Satin elektrische basgitaar € 914,-
- 1 x Innox IGS 03 MKII gitaarstatief € 7,50
- Adviesprijs € 921,50
- Nu als combinatie voor € 921,-
- Jouw voordeel € 0,50
Andere producten van Yamaha
Zoek alle producten van het merk YamahaYamaha YAS280S Eb altsaxofoon met semi-hard case
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.629,-
€ 1.177,-
Yamaha LL16D ARE Natural elektrisch-akoestische westerngitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.519,-
€ 1.269,-
Yamaha TRBX305 Black 5-snarige elektrische basgitaar
4.3
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 569,-
€ 507,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Elektrische basgitarenSadowsky MetroExpress Vintage J/J Bass Morado Solid Olympic White High Polish elektrische basgitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 999,-
€ 969,-
Dimavery SB-321 elektrische Moderne basgitaar linkshandig zwart
Op voorraad
Adviesprijs
€ 226,-
€ 173,-
Sadowsky MetroExpress Vintage J/J Bass Roasted Maple Solid Black High Polish elektrische basgitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 969,-
€ 899,-
Gerelateerde producten van Yamaha
Zoek alle producten van het merk Yamaha in de categorie Elektrische basgitarenYamaha TRBX605FM Dark Red Burst elektrische basgitaar
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.045,-
€ 914,-
Yamaha TRBX305 Black 5-snarige elektrische basgitaar
4.3
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 569,-
€ 507,-
Yamaha TRBX605FM Dark Red Burst elektrische basgitaar
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.045,-
€ 914,-