Sterling by Music Man StingRay Classic Ray24CA Toluca Lake Blue
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 799,-
-13%
€ 695,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (2)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Aantal snaren | 4 |
| Model | Ray-model basgitaar |
| Linkshandig | nee |
| Schaallengte basgitaar | long scale (34 inch) |
| Type body | solid |
| Kleur | butterscotch |
| Elementconfiguratie | H (humbucker in brugpositie) |
| Elementtype | humbucker (passief) |
| Merk element(en) | Sterling Designed |
| Actieve toonregeling | ja |
|---|---|
| Aantal frets | 21 |
| Topkambreedte | 38.0 mm (1 1/2") |
| Halsprofiel | niet gespecificeerd |
| Toetsradius | 9.5 inch (241 mm) |
| Materiaal body | mahonie |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Houtsoort toets | esdoorn (maple) |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| String-thru-body | nee |
| Land van herkomst | Indonesië |
Sterling by Music Man StingRay Classic Ray24CA Olympic White elektrische basgitaar
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 859,-
€ 798,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Aantal snaren | 4 |
| Model | Ray-model basgitaar |
| Linkshandig | nee |
| Schaallengte basgitaar | long scale (34 inch) |
| Type body | solid |
| Kleur | wit |
| Elementconfiguratie | H (humbucker in brugpositie) |
| Elementtype | humbucker (passief) |
| Merk element(en) | Music Man |
| Actieve toonregeling | ja |
|---|---|
| Aantal frets | 21 |
| Topkambreedte | 41.3 mm (1 5/8") |
| Halsprofiel | niet gespecificeerd |
| Toetsradius | 7.5 inch (191 mm) |
| Materiaal body | massief hardhout (solid hardwood) |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Houtsoort toets | esdoorn (maple) |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| String-thru-body | nee |
| Land van herkomst | Indonesië |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 50 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 50 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Sterling by Music Man StingRay Classic Ray24CA + Fazley T-75U
- Adviesprijs € 709,95
- Jouw voordeel € 2,95
- Nu als combinatie voor € 707,-
Sterling Ray24CA TLB + gitaarband
- Adviesprijs € 712,50
- Jouw voordeel € 2,50
- Nu als combinatie voor € 710,-
Twijfel je of de Sterling by Music Man StingRay Classic Ray24CA Toluca Lake Blue bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Sterling by Music Man StingRay Classic Ray24CA + Fazley T-75U
Artikelnr: 9000-0092-7484
-
+
-
- 1 x Sterling by Music Man StingRay Classic Ray24CA Toluca Lake Blue € 695,-
- 1 x Fazley T-75U oplaadbare clip-on tuner € 14,95
- Adviesprijs € 709,95
- Nu als combinatie voor € 707,-
- Jouw voordeel € 2,95
Levertijd onbekend
Sterling Ray24CA TLB + gitaarband
Artikelnr: 9000-0052-2856
-
+
-
- 1 x Sterling by Music Man StingRay Classic Ray24CA Toluca Lake Blue € 695,-
- 1 x Fazley LETA SGSTN-BLK gitaarband dun leder zwart € 17,50
- Adviesprijs € 712,50
- Nu als combinatie voor € 710,-
- Jouw voordeel € 2,50
Levertijd onbekend
Sterling Ray24CA TLB + snarenset
Artikelnr: 9000-0052-2857
-
+
-
- 1 x Sterling by Music Man StingRay Classic Ray24CA Toluca Lake Blue € 695,-
- 1 x Elixir 14052 Electric Bass NPS Nanoweb Light 45-100 snarenset € 44,-
- Adviesprijs € 739,-
- Nu als combinatie voor € 737,-
- Jouw voordeel € 2,-
Levertijd onbekend
Sterling Ray24CA TLB + instrumentkabel
Artikelnr: 9000-0052-2858
-
+
-
- 1 x Sterling by Music Man StingRay Classic Ray24CA Toluca Lake Blue € 695,-
- 1 x Devine GIT6/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 6 meter € 11,25
- Adviesprijs € 706,25
- Nu als combinatie voor € 704,-
- Jouw voordeel € 2,25
Levertijd onbekend
Sterling Ray24CA TLB + standaard
Artikelnr: 9000-0052-2861
-
+
-
- 1 x Sterling by Music Man StingRay Classic Ray24CA Toluca Lake Blue € 695,-
- 1 x Innox IGS 02 MKII gitaarstatief voor akoestische gitaar € 9,95
- Adviesprijs € 704,95
- Nu als combinatie voor € 704,-
- Jouw voordeel € 0,95
Levertijd onbekend
Andere producten van Sterling by Music Man
Zoek alle producten van het merk Sterling by Music ManSterling by Music Man Kaizen 7 Firemist Purple Satin 7-snarige elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.269,-
€ 1.149,-
Sterling by Music Man Fluff Artist Series StingRay Rula Thumb Red elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.296,-
€ 1.166,-
Sterling by Music Man StingRay Ray4 Black elektrische basgitaar
4.3
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 558,-
€ 427,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Elektrische basgitarenDimavery SB-321 elektrische Moderne basgitaar linkshandig zwart
Op voorraad
Adviesprijs
€ 226,-
€ 173,-
Sire Marcus Miller P5 4-String FL Tobacco Sunburst fretloze elektrische basgitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 593,-
€ 579,-
Gerelateerde producten van Sterling by Music Man
Zoek alle producten van het merk Sterling by Music Man in de categorie Elektrische basgitarenSterling by Music Man StingRay Ray4 Black elektrische basgitaar
4.3
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 558,-
€ 427,-