Sire Marcus Miller P7 New Gen 5-String Antique White elektrische basgitaar
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 828,-
-8%
€ 759,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Nog 4 stuks op voorraad bij de leverancier
Bekijk ook eens (4)
Sire Marcus Miller P7 New Gen 5-String Dark Forest elektrische basgitaar
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 828,-
€ 739,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Aantal snaren | 5 |
| Model | P-model basgitaar |
| Linkshandig | nee |
| Schaallengte basgitaar | long scale (34 inch) |
| Type body | solid |
| Kleur | groen |
| Elementconfiguratie | SS |
| Elementtype | single coil (passief), split single coil (passief) |
| Merk element(en) | Sire |
| Actieve toonregeling | ja |
| Aantal frets | 20 |
|---|---|
| Topkambreedte | 47.5 mm (1 7/8") |
| Halsprofiel | C |
| Toetsradius | 9.5 inch (241 mm) |
| Materiaal body | elzen (alder) |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Houtsoort toets | esdoorn (maple) |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| String-thru-body | ja |
| Land van herkomst | Indonesië |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Sire Marcus Miller P7 New Gen 5-String Sunrise Yellow elektrische basgitaar
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 828,-
€ 739,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Aantal snaren | 5 |
| Model | P-model basgitaar |
| Linkshandig | nee |
| Schaallengte basgitaar | long scale (34 inch) |
| Type body | solid |
| Kleur | geel |
| Elementconfiguratie | SS |
| Elementtype | single coil (passief), split single coil (passief) |
| Merk element(en) | Sire |
| Actieve toonregeling | ja |
| Aantal frets | 20 |
|---|---|
| Topkambreedte | 47.5 mm (1 7/8") |
| Halsprofiel | C |
| Toetsradius | 9.5 inch (241 mm) |
| Materiaal body | elzen (alder) |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Houtsoort toets | esdoorn (maple) |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| String-thru-body | ja |
| Land van herkomst | Indonesië |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Sire Marcus Miller P7 New Gen 5-String Tide Pool elektrische basgitaar
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 828,-
€ 739,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Aantal snaren | 5 |
| Model | P-model basgitaar |
| Linkshandig | nee |
| Schaallengte basgitaar | long scale (34 inch) |
| Type body | solid |
| Kleur | turquoise |
| Elementconfiguratie | SS |
| Elementtype | single coil (passief), split single coil (passief) |
| Merk element(en) | Sire |
| Actieve toonregeling | ja |
| Aantal frets | 20 |
|---|---|
| Topkambreedte | 47.5 mm (1 7/8") |
| Halsprofiel | C |
| Toetsradius | 9.5 inch (241 mm) |
| Materiaal body | elzen (alder) |
| Materiaal hals | esdoorn (roasted maple) |
| Houtsoort toets | esdoorn (maple) |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| String-thru-body | ja |
| Land van herkomst | Indonesië |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Sire Marcus Miller P7 New Gen 5-String Tobacco Sunburst elektrische basgitaar
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 828,-
€ 759,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Aantal snaren | 5 |
| Model | P-model basgitaar |
| Linkshandig | nee |
| Schaallengte basgitaar | long scale (34 inch) |
| Type body | solid |
| Kleur | burst |
| Elementconfiguratie | SS |
| Elementtype | single coil (passief), split single coil (passief) |
| Merk element(en) | Sire |
| Actieve toonregeling | ja |
| Aantal frets | 20 |
|---|---|
| Topkambreedte | 47.5 mm (1 7/8") |
| Halsprofiel | C |
| Toetsradius | 9.5 inch (241 mm) |
| Materiaal body | elzen (alder) |
| Materiaal hals | esdoorn (roasted maple) |
| Houtsoort toets | ebben (ebony) |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| String-thru-body | ja |
| Land van herkomst | Indonesië |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 54 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 54 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Sire Marcus Miller P7 New Gen 5-String Antique White + Fazley LETA SGSTN-BLK
- Adviesprijs € 776,50
- Jouw voordeel € 2,50
- Nu als combinatie voor € 774,-
Sire Marcus Miller P7 New Gen 5-String Antique White + Devine GIT3/B
- Adviesprijs € 768,95
- Jouw voordeel € 1,95
- Nu als combinatie voor € 767,-
Twijfel je of de Sire Marcus Miller P7 New Gen 5-String Antique White elektrische basgitaar bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Sire Marcus Miller P7 New Gen 5-String Antique White + Fazley LETA SGSTN-BLK
Artikelnr: 9000-0150-6086
-
+
-
- 1 x Sire Marcus Miller P7 New Gen 5-String Antique White elektrische basgitaar € 759,-
- 1 x Fazley LETA SGSTN-BLK gitaarband dun leder zwart € 17,50
- Adviesprijs € 776,50
- Nu als combinatie voor € 774,-
- Jouw voordeel € 2,50
Sire Marcus Miller P7 New Gen 5-String Antique White + Devine GIT3/B
Artikelnr: 9000-0150-6087
-
+
-
- 1 x Sire Marcus Miller P7 New Gen 5-String Antique White elektrische basgitaar € 759,-
- 1 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter € 9,95
- Adviesprijs € 768,95
- Nu als combinatie voor € 767,-
- Jouw voordeel € 1,95
Sire Marcus Miller P7 New Gen 5-String Antique White + Innox IGS 03 MKII
Artikelnr: 9000-0150-6088
-
+
-
- 1 x Sire Marcus Miller P7 New Gen 5-String Antique White elektrische basgitaar € 759,-
- 1 x Innox IGS 03 MKII gitaarstatief € 7,50
- Adviesprijs € 766,50
- Nu als combinatie voor € 766,-
- Jouw voordeel € 0,50
Sire Marcus Miller P7 New Gen 5-String Antique White + Fazley Kubo Bass 10 + Devine GIT3/B
Artikelnr: 9000-0150-6089
-
+
-
+
-
- 1 x Sire Marcus Miller P7 New Gen 5-String Antique White elektrische basgitaar € 759,-
- 1 x Fazley Kubo Bass 10 basgitaarversterker combo (1x5 inch, 10 watt) € 69,-
- 1 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter € 9,95
- Adviesprijs € 837,95
- Nu als combinatie voor € 825,-
- Jouw voordeel € 12,95
Andere producten van Sire
Zoek alle producten van het merk SireSire Larry Carlton S7 Flamed Maple New Gen Transparant Blue elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 856,-
€ 799,-
Sire Larry Carlton S7 Flamed Maple New Gen Transparant Black elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 856,-
€ 777,-
Sire Marcus Miller M2+ 4 2nd Generation White Pearl 4-snarige elektrische basgitaar
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 419,-
€ 354,-
Sire Marcus Miller M2+ 4 2nd Generation Transparent Black 4-snarige elektrische basgitaar
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 419,-
€ 366,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Elektrische basgitarenWarwick RockBass Artist Line SklarBass I Vintage Sunburst Transparent High Polish semi-akoestische basgitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.099,-
€ 1.065,-
Warwick RockBass Artist Line SklarBass I Burgundy Blackburst Transparent High Polish semi-akoestische basgitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.099,-
€ 1.065,-
Dimavery SB-321 elektrische Moderne basgitaar linkshandig zwart
Op voorraad
Adviesprijs
€ 226,-
€ 173,-
Sterling by Music Man StingRay Ray4 Black elektrische basgitaar
4.3
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 558,-
€ 427,-
Gerelateerde producten van Sire
Zoek alle producten van het merk Sire in de categorie Elektrische basgitarenSire Marcus Miller V7V+ S4 2nd Generation Swamp Ash Natural elektrische basgitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.019,-
€ 765,-
Sire Marcus Miller M6H 6-String Mahogany Satin 6-snarige headless elektrische basgitaar met gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.015,-
€ 899,-
Sire Marcus Miller M2+ 4 2nd Generation White Pearl 4-snarige elektrische basgitaar
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 419,-
€ 354,-
Sire Marcus Miller M2+ 4 2nd Generation Transparent Black 4-snarige elektrische basgitaar
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 419,-
€ 366,-