Ashdown Roasted Saint Ice Blue elektrische basgitaar
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 362,-
-4%
€ 349,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (3)
Ashdown Roasted Saint Shell Pink elektrische basgitaar
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 362,-
€ 348,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Aantal snaren | 4 |
| Model | Offset-model basgitaar |
| Linkshandig | nee |
| Schaallengte basgitaar | long scale (34 inch) |
| Type body | solid |
| Kleur | roze |
| Elementconfiguratie | SS |
| Elementtype | single coil (passief), split single coil (passief) |
| Merk element(en) | Ashdown |
| Actieve toonregeling | nee |
|---|---|
| Aantal frets | 20 |
| Topkambreedte | niet gespecificeerd |
| Halsprofiel | niet gespecificeerd |
| Toetsradius | 13.78 inch (350 mm) |
| Materiaal body | populier |
| Materiaal hals | esdoorn (roasted maple) |
| Houtsoort toets | esdoorn (maple) |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| String-thru-body | nee |
| Land van herkomst | Zuid-Korea / Indonesië / China / Vietnam |
Ashdown Roasted Saint Onyx Green elektrische basgitaar
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 349,-
€ 349,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Aantal snaren | 4 |
| Model | Offset-model basgitaar |
| Linkshandig | nee |
| Schaallengte basgitaar | long scale (34 inch) |
| Type body | solid |
| Kleur | groen |
| Elementconfiguratie | SS |
| Elementtype | single coil (passief), split single coil (passief) |
| Merk element(en) | Ashdown |
| Actieve toonregeling | nee |
|---|---|
| Aantal frets | 20 |
| Topkambreedte | niet gespecificeerd |
| Halsprofiel | niet gespecificeerd |
| Toetsradius | 13.78 inch (350 mm) |
| Materiaal body | populier |
| Materiaal hals | esdoorn (roasted maple) |
| Houtsoort toets | esdoorn (maple) |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| String-thru-body | nee |
| Land van herkomst | Zuid-Korea / Indonesië / China / Vietnam |
Ashdown Roasted Saint Gloss Black elektrische basgitaar
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 349,-
€ 349,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Aantal snaren | 4 |
| Model | Offset-model basgitaar |
| Linkshandig | nee |
| Schaallengte basgitaar | long scale (34 inch) |
| Type body | solid |
| Kleur | zwart |
| Elementconfiguratie | SS |
| Elementtype | single coil (passief), split single coil (passief) |
| Merk element(en) | Ashdown |
| Actieve toonregeling | nee |
|---|---|
| Aantal frets | 20 |
| Topkambreedte | niet gespecificeerd |
| Halsprofiel | niet gespecificeerd |
| Toetsradius | 13.78 inch (350 mm) |
| Materiaal body | populier |
| Materiaal hals | esdoorn (roasted maple) |
| Houtsoort toets | esdoorn (maple) |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| String-thru-body | nee |
| Land van herkomst | Zuid-Korea / Indonesië / China / Vietnam |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 25 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 25 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Ashdown Roasted Saint Ice Blue + Fazley T-75U
- Adviesprijs € 363,95
- Jouw voordeel € 2,95
- Nu als combinatie voor € 361,-
Ashdown Roasted Saint Ice Blue + Fazley Carrier D4BB
- Adviesprijs € 368,95
- Jouw voordeel € 2,95
- Nu als combinatie voor € 366,-
Twijfel je of de Ashdown Roasted Saint Ice Blue elektrische basgitaar bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Ashdown Roasted Saint Ice Blue + Fazley T-75U
Artikelnr: 9000-0140-3820
-
+
-
- 1 x Ashdown Roasted Saint Ice Blue elektrische basgitaar € 349,-
- 1 x Fazley T-75U oplaadbare clip-on tuner € 14,95
- Adviesprijs € 363,95
- Nu als combinatie voor € 361,-
- Jouw voordeel € 2,95
Levertijd onbekend
Ashdown Roasted Saint Ice Blue + Fazley Carrier D4BB
Artikelnr: 9000-0140-3821
-
+
-
- 1 x Ashdown Roasted Saint Ice Blue elektrische basgitaar € 349,-
- 1 x Fazley Carrier D4BB Deluxe gigbag voor elektrische basgitaar zwart € 19,95
- Adviesprijs € 368,95
- Nu als combinatie voor € 366,-
- Jouw voordeel € 2,95
Levertijd onbekend
Ashdown Roasted Saint Ice Blue + Fazley Carrier P4BG
Artikelnr: 9000-0140-3822
-
+
-
- 1 x Ashdown Roasted Saint Ice Blue elektrische basgitaar € 349,-
- 1 x Fazley Carrier P4BG Pro gigbag voor elektrische basgitaar grijs € 69,-
- Adviesprijs € 418,-
- Nu als combinatie voor € 406,-
- Jouw voordeel € 12,-
Levertijd onbekend
Ashdown Roasted Saint Ice Blue + Fazley Protecc QBBK
Artikelnr: 9000-0140-3823
-
+
-
- 1 x Ashdown Roasted Saint Ice Blue elektrische basgitaar € 349,-
- 1 x Fazley Protecc QBBK universele ABS koffer voor elektrische basgitaar zwart € 85,-
- Adviesprijs € 434,-
- Nu als combinatie voor € 422,-
- Jouw voordeel € 12,-
Levertijd onbekend
Ashdown Roasted Saint Ice Blue + Fazley LETA SGSTN-BLK
Artikelnr: 9000-0140-3825
-
+
-
- 1 x Ashdown Roasted Saint Ice Blue elektrische basgitaar € 349,-
- 1 x Fazley LETA SGSTN-BLK gitaarband dun leder zwart € 17,50
- Adviesprijs € 366,50
- Nu als combinatie voor € 364,-
- Jouw voordeel € 2,50
Levertijd onbekend
Ashdown Roasted Saint Ice Blue + Devine GIT6/B
Artikelnr: 9000-0140-3826
-
+
-
- 1 x Ashdown Roasted Saint Ice Blue elektrische basgitaar € 349,-
- 1 x Devine GIT6/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 6 meter € 11,25
- Adviesprijs € 360,25
- Nu als combinatie voor € 358,-
- Jouw voordeel € 2,25
Levertijd onbekend
Ashdown Roasted Saint Ice Blue + Fender Custom Shop 4-Step Cleaning Kit
Artikelnr: 9000-0140-3827
-
+
-
- 1 x Ashdown Roasted Saint Ice Blue elektrische basgitaar € 349,-
- 1 x Fender Custom Shop 4-Step Cleaning Kit (set van 4) € 29,-
- Adviesprijs € 378,-
- Nu als combinatie voor € 377,-
- Jouw voordeel € 1,-
Levertijd onbekend
Ashdown Roasted Saint Ice Blue + Innox IGS 03 MKII
Artikelnr: 9000-0140-3828
-
+
-
- 1 x Ashdown Roasted Saint Ice Blue elektrische basgitaar € 349,-
- 1 x Innox IGS 03 MKII gitaarstatief € 7,50
- Adviesprijs € 356,50
- Nu als combinatie voor € 356,-
- Jouw voordeel € 0,50
Levertijd onbekend
Ashdown Roasted Saint Ice Blue + Fazley Kubo Bass 10 + Devine GIT3/B
Artikelnr: 9000-0140-3829
-
+
-
+
-
- 1 x Ashdown Roasted Saint Ice Blue elektrische basgitaar € 349,-
- 1 x Fazley Kubo Bass 10 basgitaarversterker combo (1x5 inch, 10 watt) € 69,-
- 1 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter € 9,95
- Adviesprijs € 427,95
- Nu als combinatie voor € 415,-
- Jouw voordeel € 12,95
Levertijd onbekend
Ashdown Roasted Saint Ice Blue + Fazley T-10 + Fazley LETA SGSTN-BLK + Devine GIT3/B
Artikelnr: 9000-0140-3819
-
+
-
+
-
-
- 1 x Ashdown Roasted Saint Ice Blue elektrische basgitaar € 349,-
- 1 x Fazley T-10 clip-on tuner € 4,95
- 1 x Fazley LETA SGSTN-BLK gitaarband dun leder zwart € 17,50
- 1 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter € 9,95
- Adviesprijs € 381,40
- Nu als combinatie voor € 376,-
- Jouw voordeel € 5,40
Levertijd onbekend
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Elektrische basgitarenYamaha TRBX305 Black 5-snarige elektrische basgitaar
4.3
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 569,-
€ 507,-
Sire Marcus Miller P5 4-String FL Tobacco Sunburst fretloze elektrische basgitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 593,-
€ 579,-
Dimavery SB-321 elektrische Moderne basgitaar linkshandig zwart
Op voorraad
Adviesprijs
€ 226,-
€ 173,-