- Home /
- Drums /
- Akoestische drums /
- Drumstel /
- Tama /
- Tama RM52KH6C-CCM Rhythm Mate Charcoal Mist drumstel
Tama RM52KH6C-CCM Rhythm Mate Charcoal Mist drumstel
Uit assortiment, dit product is niet meer te bestellen.
Artikelnr: 9000-0045-3896 Bax Music Garantie: Tama RM52KH6C-CCM Rhythm Mate Charcoal Mist drumstel Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Tama RM52KH6C-CCM Rhythm Mate Charcoal Mist 5-delig drumstel Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Bax Music 5A drumstokken met houten tip Op dit product krijg je alleen garantie op fabrieksfouten. Fazley DSB-01 BK stokkentas zwart Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Algemeen
Een 22 inch bassdrum, een 14 inch snaredrum, twee toms (10 en 12 inch) en een 16 inch floortom. Dit zijn de ketels van het Tama Rhythm Mate Charcoal Mist drumstel. Daarnaast krijg je ook nog bekkens, hardware (statieven), een bassdrumpedaal, een drumkruk, demperpads, drumstokken en een stokkentas.
Tama RM52KH6C-CCM Rhythm Mate Charcoal Mist starterset
Tama staat bekend om haar stabiele drumstellen, die heerlijk spelen en fantastisch klinken. De ketels zjin voorzien van Accu-Tune spanranden, waardoor de drumvellen gemakkelijk en snel op de juiste spanning en toon te brengen zijn. De toms kun je stevig en eenvoudig positioneren door middel van de Omnisphere tomhouders. Omdat de ketels gemaakt zijn van populierenhout, met een duurzame zwarte Charcoal Mist afwerking, leveren zij een diepe, volle klank met een fijne resonantie. Voor beginners is dit Rhythm Mate drumstel zeer geschikt, maar ook gevorderden kunnen er goed mee uit de voeten.
Specificaties
Productkenmerken
| Formaat bassdrum | 22 inch (56 cm) |
|---|---|
| Formaat crash 1 | 16 inch |
| Formaat crash 2 | niet van toepassing |
| Formaat floortom 1 | 16 inch (41 cm) |
| Formaat floortom 2 | Geen tweede floortom |
| Formaat hihat | 13 inch |
| Formaat ride | 18 inch |
| Formaat snare drum | 14 x 5 inch |
| Formaat tom 1 | 10 inch (25 cm) |
| Formaat tom 2 | 12 inch (30 cm) |
| Formaat tom 3 | Geen derde tom |
| Houtsoort/materiaal ketels | populier |
| Inclusief bassdrumpedaal | ja |
| Inclusief bekkens | ja |
| Inclusief drumkruk | ja |
| Inclusief statieven | ja |
| Kleur | zwart |
| Merk vellen | Tama |
| Type drumstel | junior / starter |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 10,4 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | Nog niet bekend |
1x Tama RM52KH6C-CCM Rhythm Mate Charcoal Mist 5-delig drumstel
Een compleet drumstel, scherp geprijsd en absoluut geschikt voor de beginnende drummer: de Tama Rhythm Mate Charcoal Mist. Inclusief statieven, bekkens, kruk en bassdrum pedaal.
Productkenmerken
| Formaat bassdrum | 22 inch (56 cm) |
|---|---|
| Formaat crash 1 | 16 inch |
| Formaat crash 2 | niet van toepassing |
| Formaat floortom 1 | 16 inch (41 cm) |
| Formaat floortom 2 | Geen tweede floortom |
| Formaat hihat | 13 inch |
| Formaat ride | 18 inch |
| Formaat snare drum | 14 x 5 inch |
| Formaat tom 1 | 10 inch (25 cm) |
| Formaat tom 2 | 12 inch (30 cm) |
| Formaat tom 3 | Geen derde tom |
| Houtsoort/materiaal ketels | populier |
| Inclusief bassdrumpedaal | ja |
| Inclusief bekkens | ja |
| Inclusief drumkruk | ja |
| Inclusief statieven | ja |
| Kleur | zwart |
| Merk vellen | Tama |
| Type drumstel | junior / starter |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 10,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 110,0 x 60,5 x 47,0 cm |
Productspecificaties
- compleet drumstel
- compacte set, speciaal voor de beginner
- kleur: zwart (Charcoal Mist)
- houtsoort ketels: populierenhout
- tomhouders: Omnisphere
- spanringen: Accu-Tune
- bassdrum: 22 x 16 inch
- tom 1: 10 x 7 inch
- tom 2: 12 x 8 inch
- floortom: 16 x 15 inch
- snaredrum: 14 x 5 inch
- hihat-bekkens: 13 inch
- crash-bekken: 16 inch
- ride-bekken: 18 inch
Inclusief:
- drumkruk
- bassdrum pedaal
- statieven voor hi-hat en bekkens
- bekkens
1x Bax Music 5A drumstokken met houten tip
Uitstekende kwaliteit voor een voordelige prijs! Deze hickory drumstokken hebben een houten tip en een standaard maat van 5A. Geschikt voor jong en oud en beginners en gevorderden. Voorzien van het Bax Music logo.
Productkenmerken
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Materiaal stok | hickory |
| Materiaal tip | hout |
| Vorm tip | druppel |
| Lengte stok | 16-17 inch |
| Diameter stok | 0.550 - 0.599 inch |
| Afwerking stok | naturel |
| Type drumstok | 5A |
| Kleur | hout / naturel |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 100 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 40,5 x 3,0 x 1,5 cm |
Productspecificaties
- drumstokken met Bax Music logo
- maat: 5A
- houten tip
- houtsoort: hickory
- lengte: 406 mm / 16.0 inch
- dikte: 14.4 mm / 0.567 inch
Deze compacte stokkentas is compact en heeft ruimte voor 4 paar drumstokken. Je kunt de tas dragen aan het handvat, maar ook aan een verstelbare schouderband. Een handig accessoire voor iedere drummer.
Productkenmerken
| Draagwijze stokkentas | hengsel / handvat |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Floortom bevestiging | ja |
| Kleur | zwart |
| Staande stokkentas | nee |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 221 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 45,0 x 12,0 x 6,0 cm |
Productspecificaties
- Fazley stokkentas
- ruimte voor 4 paar stokken
- materiaal: nylon, met 2 m dikke voering
- lengte: 45 cm
- breedte: 10 cm (gesloten
- handvat
- verstelbare schouderband
- kleur: zwart
1x SkyGel SGDPBK demperpads zwart (8 stuks)
Demperpads zijn een handig hulpmiddel als je ongewenste boventonen wilt dempen zonder de klankkleur drastisch te beïnvloeden. In deze SkyGel box vind je 8 zwarte demperpads - geschikt voor toms en bekkens. Herbruikbaar.
Productkenmerken
| Geschikt voor diameter | universeel |
|---|---|
| Geschikt voor diepte | universeel |
| Type demping | gel |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 70 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 22,0 x 11,0 x 5,0 cm |
Productspecificaties
- demperpads
- kleur: zwart
- aantal: 8
- vorm: ovaal
- B 40 mm x H 26 mm
Schreef het volgende over Bax Music 5A drumstokken met houten tip
Schreef het volgende over Bax Music 5A drumstokken met houten tip
Schreef het volgende over Bax Music 5A drumstokken met houten tip
Schreef het volgende over Bax Music 5A drumstokken met houten tip
Schreef het volgende over Bax Music 5A drumstokken met houten tip
Schreef het volgende over Bax Music 5A drumstokken met houten tip
niets mis mee
Schreef het volgende over Bax Music 5A drumstokken met houten tip
Pluspunten:
+ Leuk design
+ Je betaald voor kwaliteit
+ Goede prijs
+ Snel geleverd
Minpunten niet gevonden.
Schreef het volgende over Fazley DSB-01 BK stokkentas zwart
Handige clipjes in de tas om de stokkentas aan bijv. Je floor Tom op te hangen. Daarnaast genoeg ruimte voor stokken. Dat is voor mij een echte pré.
Wel zitten er weinig tot geen speciale vakjes in waar je bijv. Een shaker of drumsleutel in kunt opbergen.
Schreef het volgende over Fazley DSB-01 BK stokkentas zwart
Schreef het volgende over SkyGel SGDPBK demperpads zwart (8 stuks)