Shure SLXD14+ S50 draadloos bodypack-systeem (823-865 MHz)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 869,-
-7%
€ 805,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (3)
Shure SLXD14+ /SM35 G65 draadloos bodypack systeem met SM35 (470-606 MHz)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 989,-
€ 919,-
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
|---|---|
| Aantal microfoons | 1 microfoon |
| Bandbreedte | niet gespecificeerd |
| Batterij type | AA - penlite, Shure-accu |
| Batterijduur (ongeveer) | 8 uur |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Frequentie geschikt voor België | ja, vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met Standard Licence |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | nee |
| Frequentieband | Shure G65 (470 - 606 MHz) |
| Inclusief headset | ja |
| Kanaal | 21 (470 - 478 MHz), 22 (478 - 486 MHz), 23 (486 - 494 MHz), 24 (494 - 502 MHz), 25 (502 - 510 MHz), 26 (510 - 518 MHz), 27 (518 - 526 MHz), 28 (526 - 534 MHz), 29 (534 - 542 MHz), 30 (542 - 550 MHz), 31 (550 - 558 MHz), 32 (558 - 566 MHz), 33 (566 - 574 MHz), 34 (574 - 582 MHz), 35 (582 - 590 MHz), 36 (590 - 598 MHz), 37 (598 - 606 MHz) |
|---|---|
| Maximum frequentie | niet gespecificeerd |
| Minimum frequentie | niet gespecificeerd |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Schakelbare frequenties | ja |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out gebalanceerd (XLR) |
| Type frequentieband | 470 - 499 MHz |
| Zendvermogen | 1 mW + 10 mW + 30 mW |
| Aansluiting microfoon | ~ |
| Voorzien van display | ~ |
| Pad schakelaar | ~ |
| Volumeregeling | ~ |
| Aantal kanalen draadloos systeem | ~ |
|---|---|
| Aantal microfoons | ~ |
| Bandbreedte | ~ |
| Batterij type | AA - penlite, Shure-accu |
| Batterijduur (ongeveer) | 8 uur |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | ~ |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Frequentie geschikt voor België | ~ |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ~ |
| Frequentie geschikt voor UK | ~ |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | ~ |
| Frequentieband | Shure G65 (470 - 606 MHz) |
| Inclusief headset | ~ |
| Kanaal | 21 (470 - 478 MHz), 22 (478 - 486 MHz), 23 (486 - 494 MHz), 24 (494 - 502 MHz), 25 (502 - 510 MHz), 26 (510 - 518 MHz), 27 (518 - 526 MHz), 28 (526 - 534 MHz), 29 (534 - 542 MHz), 30 (542 - 550 MHz), 31 (550 - 558 MHz), 32 (558 - 566 MHz), 33 (566 - 574 MHz), 34 (574 - 582 MHz), 35 (582 - 590 MHz), 36 (590 - 598 MHz), 37 (598 - 606 MHz) |
|---|---|
| Maximum frequentie | ~ |
| Minimum frequentie | ~ |
| Richtingskarakteristiek | ~ |
| Schakelbare frequenties | ~ |
| Type analoge audio uitgang(en) | ~ |
| Type frequentieband | 470 - 499 MHz |
| Zendvermogen | ~ |
| Aansluiting microfoon | TA4F/TQG (4-pins) |
| Voorzien van display | ja |
| Pad schakelaar | ~ |
| Volumeregeling | ~ |
Shure SLXD14+ K55 draadloos bodypack-systeem (606-694 MHz)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 869,-
€ 805,-
| Aantal kanalen draadloos systeem | ~ |
|---|---|
| Aantal microfoons | ~ |
| Bandbreedte | ~ |
| Batterij type | AA - penlite, Shure-accu |
| Batterijduur (ongeveer) | 8 uur |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | ~ |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Frequentie geschikt voor België | ja, vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met UK Wireless Microphone Licence |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | nee |
| Frequentieband | Shure K55 (606 - 694 MHz) |
| Inclusief headset | ~ |
| Kanaal | 38 (606 - 614 MHz), 39 (614 - 622 MHz), 40 (622 - 630 MHz), 41 (630 - 638 MHz), 42 (638 - 646 MHz), 43 (646 - 654 MHz), 44 (654 - 662 MHz), 45 (662 - 670 MHz), 46 (670 - 678 MHz), 47 (678 - 686 MHz), 48 (686 - 694 MHz) |
|---|---|
| Maximum frequentie | niet gespecificeerd |
| Minimum frequentie | niet gespecificeerd |
| Richtingskarakteristiek | ~ |
| Schakelbare frequenties | niet gespecificeerd |
| Type analoge audio uitgang(en) | niet gespecificeerd |
| Type frequentieband | 470 - 499 MHz |
| Zendvermogen | ~ |
| Aansluiting microfoon | ~ |
| Voorzien van display | ~ |
| Pad schakelaar | nee |
| Volumeregeling | nee |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 58 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 58 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Shure SLXD14+ S50 + Shure WA570A
- Adviesprijs € 860,-
- Jouw voordeel € 3,-
- Nu als combinatie voor € 857,-
Shure SLXD14+ S50 + Devine MIC100/1.5
- Adviesprijs € 809,95
- Jouw voordeel € 0,95
- Nu als combinatie voor € 809,-
Twijfel je of de Shure SLXD14+ S50 draadloos bodypack-systeem (823-865 MHz) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Shure SLXD14+ S50 + Shure WA570A
Artikelnr: 9000-0150-3131
-
+
-
- 1 x Shure SLXD14+ S50 draadloos bodypack-systeem (823-865 MHz) € 805,-
- 1 x Shure WA570A neopreen bodypack zender tas € 55,-
- Adviesprijs € 860,-
- Nu als combinatie voor € 857,-
- Jouw voordeel € 3,-
Shure SLXD14+ S50 + Devine MIC100/1.5
Artikelnr: 9000-0150-3132
-
+
-
- 1 x Shure SLXD14+ S50 draadloos bodypack-systeem (823-865 MHz) € 805,-
- 1 x Devine MIC100/1.5 XLR microfoon- en signaalkabel 1.5 meter € 4,95
- Adviesprijs € 809,95
- Nu als combinatie voor € 809,-
- Jouw voordeel € 0,95
Shure SLXD14+ S50 + Innox Snap 27
Artikelnr: 9000-0150-3133
-
+
-
- 1 x Shure SLXD14+ S50 draadloos bodypack-systeem (823-865 MHz) € 805,-
- 1 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) € 5,50
- Adviesprijs € 810,50
- Nu als combinatie voor € 809,-
- Jouw voordeel € 1,50
Shure SLXD14+ S50 + Innox ETA GAF-01-BK
Artikelnr: 9000-0150-3134
-
+
-
- 1 x Shure SLXD14+ S50 draadloos bodypack-systeem (823-865 MHz) € 805,-
- 1 x Innox ETA GAF-01-BK Gaffa Tape 50 mm x 50 m zwart € 9,50
- Adviesprijs € 814,50
- Nu als combinatie voor € 813,-
- Jouw voordeel € 1,50
Shure SLXD14+ S50 + GP GP15A-40
Artikelnr: 9000-0150-3135
-
+
-
- 1 x Shure SLXD14+ S50 draadloos bodypack-systeem (823-865 MHz) € 805,-
- 1 x GP GP15A-40 Super G-Tech 1.5V AA Alkaline batterijen (40 stuks) € 17,95
- Adviesprijs € 822,95
- Nu als combinatie voor € 821,-
- Jouw voordeel € 1,95
Shure SLXD14+ S50 + GP ReCyko AA 4x 2100 mAh
Artikelnr: 9000-0150-3136
-
+
-
- 1 x Shure SLXD14+ S50 draadloos bodypack-systeem (823-865 MHz) € 805,-
- 1 x GP ReCyko AA 4x 2100 mAh USB batterijlader + 4 ReCyko 2100 mAh batterijen € 19,95
- Adviesprijs € 824,95
- Nu als combinatie voor € 823,-
- Jouw voordeel € 1,95
Shure SLXD14+ S50 + Shure PA725
Artikelnr: 9000-0150-3155
-
+
-
- 1 x Shure SLXD14+ S50 draadloos bodypack-systeem (823-865 MHz) € 805,-
- 1 x Shure PA725 coaxiale UHF verlengkabel € 52,-
- Adviesprijs € 857,-
- Nu als combinatie voor € 852,-
- Jouw voordeel € 5,-
Andere producten van Shure
Zoek alle producten van het merk ShureAlternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Draadloos gitaar systeemBoss WL-20 draadloos systeem voor elektronische instrumenten
4.4
38 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 251,-
€ 184,-
Gerelateerde producten van Shure
Zoek alle producten van het merk Shure in de categorie Draadloos gitaar systeemShure GLXD16+ digitaal draadloos gitaarsysteem
4.8
24 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 629,-
€ 579,-