- Home /
- DJ gear & Effects /
- DJ Startersets /
- Pioneer DJ /
- Pioneer DDJ-SB2 DJ-starterset
Pioneer DDJ-SB2 DJ-starterset
4.6
4,6 / 5
169 reviews
Uit assortiment, dit product is niet meer te bestellen.
Geen alternatieven gevonden
Pioneer DDJ-SB2 DJ-starterset
Artikelnr: 9000-0041-0918 Bax Music Garantie: Pioneer DDJ-SB2 DJ-controller voor Serato DJ Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Pioneer DJ DM-40 actieve desktop monitor speakerset Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Pioneer HDJ-700-K hoofdtelefoon zwart met zilver Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Devine VA7030 jack 3.5 mm stereo - 2x RCA male 3 m Op dit product krijg je alleen garantie op fabrieksfouten.
Artikelnr: 9000-0041-0918 Bax Music Garantie: Pioneer DDJ-SB2 DJ-controller voor Serato DJ Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Pioneer DJ DM-40 actieve desktop monitor speakerset Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Pioneer HDJ-700-K hoofdtelefoon zwart met zilver Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Devine VA7030 jack 3.5 mm stereo - 2x RCA male 3 m Op dit product krijg je alleen garantie op fabrieksfouten.
Algemeen
Een knallende start maken in de DJ-wereld hoeft de bank niet per se te breken! Met deze voordelige bundel beschik je over een echte Pioneer DDJ-SB2 DJ-controller, DM-40 studiomonitoren, HDJ 500 koptelefoon, plus audiokabel! Voor meer technische informatie verwijzen we je graag door naar de onderstaande specificaties en productpagina’s.
Specificaties
1x Pioneer DDJ-SB2 DJ-controller voor Serato DJ
Pioneer heeft met de DDJ-SB2 een uitstekende opvolger voor de DDJ-SB gevonden en is daarbij Pioneers meest compacte Serato controller. Maar wel met alle functies die een beginnende DJ zich maar kan wensen!
Productkenmerken
| Aantal decks | 4-decks - 2-kanaals mixer (schakelbaar) |
|---|---|
| Aantal hotcue-knoppen per deck | 4 |
| Aantal sample-knoppen per deck | 4 |
| Gemotoriseerde platters | nee |
| Geschikt voor besturingssysteem | Apple OSX / Mac OS, Microsoft Windows |
| Kleur | zwart |
| Rec/booth-output | geen |
| Type hoofdtelefoonaansluiting | 6.3 mm jack |
| Type microfoonaansluiting | 6.3 mm jack |
| USB-gevoed | ja |
| Verlichte jogwheels | ja |
| Voorzien van audio-interface | ja |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 3,6 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 59,0 x 35,0 x 13,0 cm |
Productspecificaties
- Pioneer DDJ-SB2
- DJ-controller
- kenmerken
- speciaal voor Serato DJ
- ingebouwde geluidskaart
- 4 decks beschikbaar met Serato DJ
- 2 FX units per kanaal met 6 aanpasbare presets
- tot maximaal 3 effecten tegelijk per kanaal
- Quantized Pad Trans Beat effecten
- Pad Trans Tap
- nieuwe Trim Pots
- VU meters op elk kanaal
- High Pass en Low Pass filter op elk kanaal
- Filter Fade op crossfader
- sterke behuizing voor 'On the Road'
- aluminium jogwheels
- voeding door USB, geen externe voeding nodig
- audio
- frequentie bereik: 20 Hz – 20 kHz
- harmonische vervorming: < 0.005%
- S/N ratio: 90 dB (PC)
- connectoren
- microfoon: 6.3 mm TS jack
- master out: RCA
- hoofdtelefoon monitor: 6.3 mm TRS jack & 3.5 mm stereo mini jack
- USB: USB type B
- behuizing
- kleur: zwart
- materiaal jogwheels: aluminium
- Serato DJ Intro System Requirements
- Windows versie: 8.1, 8 of 7 met service pack 1
- MAC versie: OSX 10.10, 10.9 of 10.8
- CPU: Intel Core Duo 2.0 GHz of hoger, Intel processor Core i3, i5 & i7
- RAM: 1GB of hoger
- schermresolutie: 1024 x 768 of hoger
- meegeleverde accessoires: USB-kabel & Serato DJ Intro
- afmetingen: 487 x 58.5 x 271.2 mm
- gewicht: 2.1 kg
1x Pioneer DJ DM-40 actieve desktop monitor speakerset
Pioneer DJ brengt met de DM-40 een compacte actieve speakerset op de markt. De beide monitoren passen makkelijk op uw desktop en kunt u dankzij de RCA- of AUX-ingang makkelijk aan laptop of controller hangen.
Productkenmerken
| Aansluitingen luidspreker | RCA input, 3.5 mm mini jack input, 3.5 mm mini jack (hoofdtelefoon) |
|---|---|
| Actief of passief | actief |
| Bass reflex | voorkant |
| Coaxiaal | nee |
| Diameter mid driver | niet van toepassing |
| Diameter tweeter | 0.75 inch |
| Diameter woofer | 4 inch |
| Maximum frequentie | niet gespecificeerd |
| Meegeleverde kabels | speakerkabel |
| Minimum frequentie | niet gespecificeerd |
| Monitor set | set (2.0) |
| RMS vermogen in Watt | 0 - 49 Watt |
| Type home audio speaker(s) | 2.0 set |
| Type studio monitor | 2-weg (tweeter + woofer) |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 6,3 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 40,0 x 28,0 x 25,0 cm |
Productspecificaties
- Pioneer DM-40
- DJ monitorset
- front-loaded basreflex systeem
- 3D-geluidsproductie door ronde diffusor
- gebogen voorkant voor goede spreiding
- woofer: 4 inch (glasvezel)
- tweeter: 0.75 inch (soft dome)
- vermogen: 21 W
- impedantie: 10 kOhm
- versterkerklasse: AB
- stroomverbruik: 35W (<0.5W in stand-by)
- aansluitingen
- RCA (ongebalanceerd)
- aux-in (3.5 mm stereo mini-jack)
- voedingskabel
- hoofdtelefoonaansluiting (3.5 mm stereo mini-jack, voorzijde)
- behuizing
- volumeknop op de voorzijde linkerspeaker
- afmetingen (BxHxD): 146 x 227 x 223 mm linkerspeaker; 146 x 227 x 210 mm rechterspeaker
- gewicht: 4.9 kg totaal, 2.7 kg linkerspeaker, 2.2 kg rechterspeaker
- meegeleverd
- speakerkabel
- voedingskabel
- 3.5 mm stereo mini-jack naar RCA-kabel
- handleiding
1x Pioneer HDJ-700-K hoofdtelefoon zwart met zilver
De Pioneer HDJ-700 is dankzij de zilveren accenten een uiterst stijlvolle hoofdtelefoon. Daarnaast bieden de aluminium scharnieren een lange levensduur. Ook is deze koptelefoon vormvast door de roestvrij stalen binnenband.
Productkenmerken
| Actieve ruisonderdrukking | nee |
|---|---|
| Draadloos | nee |
| Draaibare oorschelp | nee |
| Hoofdtelefoonconstructie | gesloten |
| Impedantie hoofdtelefoon | 40-49 Ohm |
| In- / on- / over-ear | on-ear |
| Inclusief microfoon | nee |
| Inklapbaar / demonteerbaar | nee |
| Instelbare bass-boost | nee |
| Kabel afneembaar | ja |
| Kabellengte | 100-149 cm |
| Kleur | zwart |
| Maximum frequentie | 27 - 28.9 kHz |
| Minimum frequentie | 5 - 9 Hz |
| Type audio connector | jack 3.5 mm TRS, jack 6.3 mm TRS |
| Volumeregeling | nee |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 600 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 24,5 x 19,0 x 9,5 cm |
Productspecificaties
- HDJ-700
- Pioneer hoofdtelefoon
- type: gesloten, dynamisch
- kleur: zwart met zilveren accenten
- frequentiebereik: 5 - 28,000 Hz
- impedantie: 45 Ohm
- maximale invoer: 2000 mW
- uitvoer geluidsniveau: 105 dB
- drivers: 40 mm neodymium
- plug: 3.5 mm 3P vergulde mini plug
- gewicht: 220 gr
- vervangbare kabel
- inclusief: 1.00 m recht en 1.20 m gekruld snoer
- meegeleverd: 6.3 mm-adapter
1x Devine VA7030 jack 3.5 mm stereo - 2x RCA male 3 m
Verbind twee apparaten met de Devine VA7030. Over een lengte van 3 meter is er een verloop van een 3.5 mm stereo mini-jack naar 2 tulpstekkers. Zo creëert u een soepele connectie met een duidelijk signaal.
Productkenmerken
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 3.00 m |
| Set | nee |
| Type jack connector | 1 x jack 3.5 mm TRS male |
| Type RCA connector | 2 x RCA male |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 200 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 22,0 x 16,0 x 3,5 cm |
Productspecificaties
- Devine VA7030 verloopkabel
- connector 1: jack 3.5 mm stereo
- connectoren 2: 2x RCA male (tulp)
- kabellengte: 3 meter
- kleur: zwart
- goede signaalkwaliteit
Je kunt voor dit product geen review meer schrijven.
Maikel
25 februari 2026
5
Schreef het volgende over Devine VA7030 jack 3.5 mm stereo - 2x RCA male 3 m
Schreef het volgende over Devine VA7030 jack 3.5 mm stereo - 2x RCA male 3 m
Prima kabel dik en kan tegen een stootje.
Georgios T.
5 november 2025
5
Schreef het volgende over Devine VA7030 jack 3.5 mm stereo - 2x RCA male 3 m
Schreef het volgende over Devine VA7030 jack 3.5 mm stereo - 2x RCA male 3 m
Werkt perfect!
Thomas Ende
8 september 2023
5
Schreef het volgende over Devine VA7030 jack 3.5 mm stereo - 2x RCA male 3 m
Schreef het volgende over Devine VA7030 jack 3.5 mm stereo - 2x RCA male 3 m
Altijd handig om bij je te hebben, ligt standaart bij mijn geluidstafel. werkt prima.
Rico
3 augustus 2023
3
Schreef het volgende over Devine VA7030 jack 3.5 mm stereo - 2x RCA male 3 m
Schreef het volgende over Devine VA7030 jack 3.5 mm stereo - 2x RCA male 3 m
Doet wat 't moet doen. Alleen hebben ze volgens mij deze kabel ergens op de grond in een stoffige hoek gevonden en gelijk in een doos gegooid, want toen de kabel aankwam zat er heel veel stof op. En de jack zit een beetje scheef.
Erica de Vaan
1 juni 2023
3
Schreef het volgende over Devine VA7030 jack 3.5 mm stereo - 2x RCA male 3 m
Schreef het volgende over Devine VA7030 jack 3.5 mm stereo - 2x RCA male 3 m
Ik had 'm helaas niet tegen deze kortingsprijs maar moest de gewone verkoopprijs betalen. Mijn vorige kabel (dezelfde) had ik nog geen jaar maar helaas viel een beschermhoesje (de buitenlaag) van een van de jacks af en deed ie het alleen nog mono, zodat sommige boxen in de zaal geen geluid gaven en daardoor voor mij dus niet meer werkzaam (ik geef linedance les). Heel jammer! Ik heb geprobeerd dit probleem aan te geven via de website maar dat gaat alleen via een chat-poppetje, die er niet veel van begreep. Dus tenslotte maar een nieuwe besteld want ik had 'm toch nodig de eerstvolgende les. Ik hoop alleen dat ie het nu wat langer blijft doen...
Sergen Celebi
10 november 2022
5
Schreef het volgende over Pioneer DJ DM-40 actieve desktop monitor speakerset
Schreef het volgende over Pioneer DJ DM-40 actieve desktop monitor speakerset
goede kwaliteit en toevoeging voor de pioneer xdj-rx. thanks bax-shop
Jan Muylle
5 mei 2022
5
Schreef het volgende over Devine VA7030 jack 3.5 mm stereo - 2x RCA male 3 m
Schreef het volgende over Devine VA7030 jack 3.5 mm stereo - 2x RCA male 3 m
Ben geen fan van het merk Devine maar hun kabels zitten qua prijs/kwaliteit heel goed. Past goed in mijn telefoon en laptop. Uiteraard zullen topmerken duurzamer zijn maar soms voor 10 keer deze prijs. Ben ook geen fan van wegwerp maar als je er voorzichtig mee bent kan je ook met deze kabel lang doen.
Arnoud
7 maart 2022
5
Schreef het volgende over Devine VA7030 jack 3.5 mm stereo - 2x RCA male 3 m
Schreef het volgende over Devine VA7030 jack 3.5 mm stereo - 2x RCA male 3 m
Conform beschrijving en gewenste kwaliteit. Werkt ook zonder problemen. Snel geleverd.
Victor
23 november 2021
4
Schreef het volgende over Pioneer DJ DM-40 actieve desktop monitor speakerset
Schreef het volgende over Pioneer DJ DM-40 actieve desktop monitor speakerset
Werkt redelijk goed, dit past bij de slaapkamermuzikant. Ik gebruik het met mijn Volcas.
Rocco Flego
7 oktober 2021
5
Schreef het volgende over Pioneer DJ DM-40 actieve desktop monitor speakerset
Schreef het volgende over Pioneer DJ DM-40 actieve desktop monitor speakerset
Amazing Speakers for beginners, sound quality is good with a thumping bass. Definitely recommend if you are starting up or are looking for compact speakers!
| Omschrijving | Type | Taal | Extensie |
|---|---|---|---|
| Devine VA7030 Declaration of Conformity | Manual | Onbekend | |
| Pioneer DDJ-SB2 manual NL | Manual | Nederlands | |
| Pioneer DDJ-SB2 manual EN | Manual | Engels | |
| Pioneer DDJ-SB2 manual DE | Manual | Onbekend | |
| Pioneer DDJ-SB2 manual FR | Manual | Frans | |
| Pioneer DDJ-SB2 manual ES | Manual | Spaans | |
| Pioneer DDJ-SB2 manual IT | Manual | Italiaans | |
| Pioneer DDJ-SB2 quickstart guide EN FR DE IT NL | Manual | Nederlands, Frans, Italiaans | |
| Handleiding | Manual | Nederlands, Engels |