Korg LP-380 USB White digitale piano wit
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 1.185,-
-33%
€ 795,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (3)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal toetsen | 88 |
| type klavier | hammer action |
| model piano | staande piano |
| Formaat digitale piano | normaal |
| Gewicht | 35 - 39.9 kg |
| Kleur behuizing | zwart |
| inclusief pedalen | ja, 3 |
| polyfonie (maximaal) | 120 |
| ingebouwde versterker | 2x 22 W |
| aantal begeleidingsstijlen | geen |
| Type display | LED |
|---|---|
| Lyrics/score-weergave | nee |
| Sequencer / recorder | nee |
| vocal harmony | nee |
| Aanslaggevoelige toetsen | Ja |
| Voeding digitale piano | netsnoer/adapter (meegeleverd) |
| Klankaanbod digitale piano | uitgebreid |
| Functionaliteit digitale piano | algemene effecten, transpositie, fine-tuning, temperamenten, metronoom, instelbare aanslaggevoeligheid |
| Inclusief | geen |
| Aantal speakers/arrays digitale piano | 2 |
| Klankbron digitale piano | samples (piano), samples (overige) |
Korg LP-380 USB Rosewood digitale piano
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 1.185,-
€ 777,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal toetsen | 88 |
| type klavier | hammer action |
| model piano | staande piano |
| Formaat digitale piano | normaal |
| Gewicht | 35 - 39.9 kg |
| Kleur behuizing | donkerbruin |
| inclusief pedalen | ja, 3 |
| polyfonie (maximaal) | 120 |
| ingebouwde versterker | 2x 22 W |
| aantal begeleidingsstijlen | geen |
| Type display | LED |
|---|---|
| Lyrics/score-weergave | nee |
| Sequencer / recorder | nee |
| vocal harmony | nee |
| Aanslaggevoelige toetsen | Ja |
| Voeding digitale piano | netsnoer/adapter (meegeleverd) |
| Klankaanbod digitale piano | uitgebreid |
| Functionaliteit digitale piano | algemene effecten, transpositie, fine-tuning, temperamenten, metronoom, instelbare aanslaggevoeligheid |
| Inclusief | geen |
| Aantal speakers/arrays digitale piano | 2 |
| Klankbron digitale piano | samples (piano), samples (overige) |
Korg LP-380 USB Rosewood/Black digitale piano
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 1.185,-
€ 789,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal toetsen | 88 |
| type klavier | hammer action |
| model piano | staande piano |
| Formaat digitale piano | normaal |
| Gewicht | 35 - 39.9 kg |
| Kleur behuizing | zwart |
| inclusief pedalen | ja, 3 |
| polyfonie (maximaal) | 120 |
| ingebouwde versterker | 2x 22 W |
| aantal begeleidingsstijlen | geen |
| Type display | LED |
|---|---|
| Lyrics/score-weergave | nee |
| Sequencer / recorder | nee |
| vocal harmony | nee |
| Aanslaggevoelige toetsen | Ja |
| Voeding digitale piano | netsnoer/adapter (meegeleverd) |
| Klankaanbod digitale piano | uitgebreid |
| Functionaliteit digitale piano | algemene effecten, transpositie, fine-tuning, temperamenten, metronoom, instelbare aanslaggevoeligheid |
| Inclusief | geen |
| Aantal speakers/arrays digitale piano | 2 |
| Klankbron digitale piano | samples (piano), samples (overige) |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 57 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 57 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Korg LP-380 USB White + Innox PB 50W
- Adviesprijs € 924,-
- Jouw voordeel € 15,-
- Nu als combinatie voor € 909,-
Korg LP-380 USB White + Innox MB 20
- Adviesprijs € 814,-
- Jouw voordeel € 3,-
- Nu als combinatie voor € 811,-
Twijfel je of de Korg LP-380 USB White digitale piano wit bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Korg LP-380 USB White + Innox PB 50W
Artikelnr: 9000-0070-7764
-
+
-
- 1 x Korg LP-380 USB White digitale piano wit € 795,-
- 1 x Innox PB 50W pianobank gloss wit, wit leer € 129,-
- Adviesprijs € 924,-
- Nu als combinatie voor € 909,-
- Jouw voordeel € 15,-
Levertijd onbekend
Korg LP-380 USB White + Innox MB 20
Artikelnr: 9000-0070-7760
-
+
-
- Adviesprijs € 814,-
- Nu als combinatie voor € 811,-
- Jouw voordeel € 3,-
Levertijd onbekend
Korg LP-380 USB White + Fazley KeyNote Sheet
Artikelnr: 9000-0095-9479
-
+
-
- 1 x Korg LP-380 USB White digitale piano wit € 795,-
- 1 x Fazley KeyNote Sheet 88 muzieknoten-stickers voor piano en keyboard € 7,50
- Adviesprijs € 802,50
- Nu als combinatie voor € 801,-
- Jouw voordeel € 1,50
Levertijd onbekend
Korg LP-380 USB White + Innox PB 40W-M
Artikelnr: 9000-0070-7765
-
+
-
- 1 x Korg LP-380 USB White digitale piano wit € 795,-
- 1 x Innox PB 40W-M pianobank mat wit, witte stof € 75,-
- Adviesprijs € 870,-
- Nu als combinatie voor € 861,-
- Jouw voordeel € 9,-
Levertijd onbekend
Korg LP-380 USB White + Innox DX 11 + Devine PRO 1000
Artikelnr: 9000-0070-7761
-
+
-
+
-
- 1 x Korg LP-380 USB White digitale piano wit € 795,-
- 1 x Innox DX 11 keyboardbank € 29,-
- 1 x Devine PRO 1000 hoofdtelefoon € 12,50
- Adviesprijs € 836,50
- Nu als combinatie voor € 830,-
- Jouw voordeel € 6,50
Levertijd onbekend
Korg LP-380 USB White + Innox DX 11 + Devine PRO 2000
Artikelnr: 9000-0070-7762
-
+
-
+
-
- 1 x Korg LP-380 USB White digitale piano wit € 795,-
- 1 x Innox DX 11 keyboardbank € 29,-
- 1 x Devine PRO 2000 studio hoofdtelefoon € 29,-
- Adviesprijs € 853,-
- Nu als combinatie voor € 843,-
- Jouw voordeel € 10,-
Levertijd onbekend
Korg LP-380 USB White + Innox PB 50W + Devine PRO 4000
Artikelnr: 9000-0070-7766
-
+
-
+
-
- 1 x Korg LP-380 USB White digitale piano wit € 795,-
- 1 x Innox PB 50W pianobank gloss wit, wit leer € 129,-
- 1 x Devine PRO 4000 over-ear koptelefoon € 49,-
- Adviesprijs € 973,-
- Nu als combinatie voor € 949,-
- Jouw voordeel € 24,-
Levertijd onbekend
Korg LP-380 USB White + Innox DX 11 + Devine PRO 5000
Artikelnr: 9000-0070-7767
-
+
-
+
-
- 1 x Korg LP-380 USB White digitale piano wit € 795,-
- 1 x Innox DX 11 keyboardbank € 29,-
- 1 x Devine PRO 5000 studio hoofdtelefoon € 55,-
- Adviesprijs € 879,-
- Nu als combinatie voor € 868,-
- Jouw voordeel € 11,-
Levertijd onbekend
Korg LP-380 USB White + Innox PB 40W-M + Innox MB 20
Artikelnr: 9000-0070-7768
-
+
-
+
-
- 1 x Korg LP-380 USB White digitale piano wit € 795,-
- 1 x Innox PB 40W-M pianobank mat wit, witte stof € 75,-
- 1 x Innox MB 20 lessenaar lamp € 19,-
- Adviesprijs € 889,-
- Nu als combinatie voor € 877,-
- Jouw voordeel € 12,-
Levertijd onbekend
Korg LP-380 USB White + Innox PB 50W + Innox MB 20
Artikelnr: 9000-0070-7769
-
+
-
+
-
- 1 x Korg LP-380 USB White digitale piano wit € 795,-
- 1 x Innox PB 50W pianobank gloss wit, wit leer € 129,-
- 1 x Innox MB 20 lessenaar lamp € 19,-
- Adviesprijs € 943,-
- Nu als combinatie voor € 925,-
- Jouw voordeel € 18,-
Levertijd onbekend